Bu durum normal mi?

Anonymouse

Geldim, gördüm. Dünya büyük yalanmış.
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2023
98
62
Hanımlar merhaba, yumurtalığımda basit kist olduğu için doktorum Yasmin başladı. İlk kullandığım günler lekelenme yaptı bunu yapacağını biliyordum. Şu an ilk kutu bitti bir hafta ara vereceğim regli olmam lazım ama yaklaşık 3 gündür lekelenme tarzı akıntım ve biraz kasık ağrım var, bu da normal mi?

Hanımlar merhaba, yumurtalığımda basit kist olduğu için doktorum Yasmin başladı. İlk kullandığım günler lekelenme yaptı bunu yapacağını biliyordum. Şu an ilk kutu bitti bir hafta ara vereceğim regli olmam lazım ama yaklaşık 3 gündür lekelenme tarzı akıntım ve biraz kasık ağrım var, bu da normal mi?
Bende iki ay kullandım ilk ay dediğiniz gibi hep leke oldu. İkinci ay hiç leke gelmedi su an bıraktım. Bende kist için kullanmıştım. Artık bebek istiyorum bende ama yumurtlama hemen başlar mi merak ediyorum

Bende iki ay kullandım ilk ay dediğiniz gibi hep leke oldu. İkinci ay hiç leke gelmedi su an bıraktım. Bende kist için kullanmıştım. Artık bebek istiyorum bende ama yumurtlama hemen başlar mi merak ediyorum
Aaaa öyle miiii, ben de ilk kez kullanıyorum doğum kontrol hapı o yüzden hiç bilmiyorum canım. En iyisi doktora danışman bence.

Evet canım yasminde ilk zamanlar oluyor lekelenme devamı regl olarak geliyor

Eger hemen gebe kalırsan yazabilirmisin bende tedavi amaclı 3 ay kullancam ancak bu haptan sonra Ra kanama nefes sarlıgı bas agrısı oluyor ve agır depresyonda gibiyim aürekli yatıyorum mutusuzum sizdede oldumu

X