Bu durumu kişiselleştirir miydiniz?

yanıt yazmadın diye çok merak ettim iyi misin diye sorarsınız. İşten güçten yazamadım diye yanıtladığında işin gücün olduğu vakitlerde bana bildirebilir misin böyle olunca istemeden senin hakkında endişeleniyorum. Diyip bundan sonra da böyle davranmaya devam ederse zaten hayatınızdan sonsuza dek çıkarın. Bu arada kimse anında yanıtlamak zorunda değil ama bir sonraki yazısında niye geç yazdığının bilgisini vermeli

Yani her zaman derim saatlerce merak etmeyen insan sizi sevmiyordur net.

Merhaba size bir şey danışmak istiyorum. Eski sevgilimle 4 aydan sonra yeniden bir araya geldik öncesinde de ilişkimiz yaklaşık o kadar sürmüştü. Az önce mesajıma cevap alamayınca merak edip aradım mangala geldim dedi neden söylemediğini sorduğumda da unuttum dedi. Bozuldum bu duruma ama döndüğünde nasıl karşılamalıyım sizce? Arkadaşım hissettiğimi abartılı bulduğunu söylediği için kafam karıştı. Bu arada ben de ona bu süreçte 2 saat kadar yazmamıştım aktif olarak konuşmuyorduk öncesinde
Kafanız karışmasın, bozulmayın da..
Unuttum demesi bı bahane olmuş :)
Takılacak şeyler değil.
Döndüğünde, konuyu hiç açmayın bile.

ya çok boş geliyor böyle şeyler bana
son ilişkimde sevgilim gün içerisinde her gittiği yeri bana haber verse telefon kitlenirdi herhalde
sürekli dışarılarda işi gücü olan bi insandı

Neden haber vermedin cümlesi sizce de irrite edici değil mi? Eğer haber vermediyse peki o zaman diyip, telefonu kapatmak ve ondan adım gelene kadar bir daha iletişim kurmaya çalışmamak daha doğru gözüküyordu.

Tekrar iletişim kurduğunuzda da bunu büyütmemek gerek.
Ekmeğiniz, suyunuz ondan gelmiyor ve çiftler evli bile olsa, sorumluluklarını yerine getirdiği sürece birbirlerini hesap sorarak aşağılamamalı. Aradığınızda telefonunuzu açıyorsa sorun yok bence, gittiği her yeri bildirmek kadar saçma bir ilişki yok, Allah vermesin.

X