Bu durumu yâşayan var mi?

1234gm

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2021
73
19
26
Herkese merhaba. Kan daki beta hcg degerim 385 den bir gun ara ile 383 e dustu. Zten iki kat artis yoktu. Doktorum dun muayene etti. Tüplerin temiz rahminde guzel kalinlasmis ama kese yok. Degerin dusmus dis gebelik olabilir dedi. Sonra ben duramadim.bugun baska doktora gittim o da alttan muayne etti. Rahmin cok guzel kalinlasmis dış gebelikte.bu kadar kalinlasmaz kanamanda olmamis dedi. Bu ne kimyasal gebelik nede dis gebelik dedi ama hemen kürtaj olmalisin dedi. Bende kanamam olmadigi icin istemedim. Beklemek istedim. Son adet tarihim 21 mart. 21 martta olmustum. 24 günde bir adet oluyorum duzenli olarak. Sizde bu durum ne.

Tekrar kan istemediler mi? Azalıyorsa kimyasaldır. Tekrar artma azalma yaparsa dış gebeliktir genelde.

Sagliksiz gebelik dedi sadece. Soyledikleri cok tezat kanaman olmaliydi yok. Rahmin cok kalimlasmis dis gebelikte bu kadar olmsz dedi. Ama sagliksiz degerlerin hemej kurtaj dedu
Ilginç gerçekten. Başka yere de gidin bence. Ben 1 kez daha kan verirdim.

Ilginç gerçekten. Başka yere de gidin bence. Ben 1 kez daha kan verirdim.
Asla anlam veremedim bende. Peki bu gecikme nasil hesaplaniyir. Ben 24 günde bir adet oluyorum. En son 21 martta oldum. Bi arkadasim 6 gun gecikmis sadece diyor. Ama ben 14 gun demiştim

Asla anlam veremedim bende. Peki bu gecikme nasil hesaplaniyir. Ben 24 günde bir adet oluyorum. En son 21 martta oldum. Bi arkadasim 6 gun gecikmis sadece diyor. Ama ben 14 gun demiştim
Kendi döngüne göre gecikme tabiki.

Bu değerler net dış gebelik yaşadım ordan biliyorum allah yardımcınız olsun

Herkese merhaba. Kan daki beta hcg degerim 385 den bir gun ara ile 383 e dustu. Zten iki kat artis yoktu. Doktorum dun muayene etti. Tüplerin temiz rahminde guzel kalinlasmis ama kese yok. Degerin dusmus dis gebelik olabilir dedi. Sonra ben duramadim.bugun baska doktora gittim o da alttan muayne etti. Rahmin cok guzel kalinlasmis dış gebelikte.bu kadar kalinlasmaz kanamanda olmamis dedi. Bu ne kimyasal gebelik nede dis gebelik dedi ama hemen kürtaj olmalisin dedi. Bende kanamam olmadigi icin istemedim. Beklemek istedim. Son adet tarihim 21 mart. 21 martta olmustum. 24 günde bir adet oluyorum duzenli olarak. Sizde bu durum ne.
Arkadaşım da daha yeni buna benzer bir durum oldu. Hatta onda kese de vardı ama beta düzenli olarak 2 katı şeklinde yükselmiyordu. Bir doktor kürtaj dedi. Diğeri bekleyelim dedi. Birkaç gün içinde düşük gerçekleşti.

X