Bu durumu yönetmemde yardımcı olurmusunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Be bileyim sevmiyorum pek dediniz aç bırakıyordu bizi dediniz.
Size de bakan oymuş halbuki sorun dedede değil babadaymış zaten.
Neyse benim demel istediğim eşim çok iyi diye üç-dört kere yazmanıza gerek yok öyle olsaydı ailenizin evine gemileri yakıp dönmezdiniz.
Onun için sordum neydi sorun diye zaten ona da cevap vermemişsiniz.
Verseniz eşinizin çok iyi bir insan olmadığı anlaşılır çünkü.
Anlatmayın yani arayı bozmaya gerek yok
eşimin çok iyi olduğunu dediğiniz kadar vurgulamadım ki paragrafı şu anda tekrar okudum eşim iyi bir insan dedim ima etmeye çalıştığım şey insanlara karşı iyidir yani dedeme karşı iyi kimse hakkında kötü düşünmez vs ona hediye almış bu anlamda iyi dedim. İyi bir insan dediğiniz halde neden ailenizin evine gittiniz demekki size kötülük de yapmış diye soruyorsunuz anladığım kadarıyla Geçmişte hatalar oldu bunları detaylı olarak anlatmak istemiyorum fakat hatalarını kabul etti ve ilişkimizi tamir etme sürecinde olumlu bir yolda ilerliyoruz onu sevdiğim için ben de bunları tolere ettim kendi hatalarım da olduğu için karşılıklı olarak hata yaptık fakat kimin daha fazla hatası var kimin daha az hatası var onunda pek önemi yok artık. Evet babam konusunda da haklısınız ama bunlar çok karışık şeyler çok kafa yoramıyorum açıkçası ben soracağım sorunun cevabını en güzel biçimde almak için detaya inmek zorunda kaldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X