Abiye Elbise Kombinleri bu elbiseye nasıl ayakkabı,aksesuar?

kafadar

Guru
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2008
370
214
sünnet düğünü için aldım bu elbiseyi.. bedenim aynen resimde gördüğünüz..
yalnız ayakkabıya karar veremiyorum.. aklımdan geçen altın rengiyle kombinlemek, ne bileyim bi bilezik... mii yoksa küpe mi kolye mi?
yoksa renkli bi ayakkabı mı? yoksa siyahlı altın detaylı bi ayakkabı mı? :KK64:
ha bi de saç var? hadi kızlar bana bi akıl lütfen size güveniyorum :KK15:

815c18d8-dbc9-4456-8c42-8079a2b75fd4.JPG
0ade8ca1-39fe-49fe-8014-bb9f62963c3c.JPG

Bu elbisenin altına altın rengi yerine koyu kırmızı ya da siyah renk olabilir.Siyah ama dore detayları olan bir ayakkabı da hoş olur.Ama sadece altın rengi bir ayakkabı çok sırıtır,çümkü elbisede kombinleyeceğin bir altın detay yok.

Bu elbisenin altına altın rengi yerine koyu kırmızı ya da siyah renk olabilir.Siyah ama dore detayları olan bir ayakkabı da hoş olur.Ama sadece altın rengi bir ayakkabı çok sırıtır,çümkü elbisede kombinleyeceğin bir altın detay yok.
tşk ederim. evet sadece altın düşünmüyorum zaten siyah bi stiletto belki bilek kızmı altın rengi falan .. işte karar veremiyorum.. takı konusunda da..

Bence ayakkabıyı siyah almayın. Modeli yine böyle olabilir ama iç açıcı bir renk olsa fena olmaz. :) Saçınızı dağınık olmayan bir topuz yaptırıp gümüş renginde bir küpe takabilirsiniz. Birde bileklik. Kolyeye gerek yok bence. Çok ağır olabilir. :)

ayakkabı1.jpg
ayakkabı 2.jpg
ya hep ya hiç :)
ya elbısenın yanındakı transparan detayla patlatıcaksın
yada ten rengı ayakkabıyla yok etceksın
o kadar gösterıslı sade

Hayırlı olsun .
Ncsncks nin eklediği ten rengi tarzında bir ayakkabı , boynunuz boş kalmamalı bu elbisede sade şık bir kolye ve bileklik güzel olur bence .

Elbise ne şık ne spor bir elbise renkli bir ayakkabı giyin fusya pembe,sari,mavi,turuncu gibi cırt renkler ayakkabida patlatin aksesuarda hem kupe . kolye , bileklik falan sakin kullanmayin ya sadece kolye kullanin yada kupe ve bilekligi birlikte kullanin . Yada altina duz siyah yada ten rengi ayakkabida giyebilirsiniz daha zarif gozukmek istiyorsaniz hafif sallanan küpeler ince bir bilekliklede hos gorunebilirsiniz . sac hakkinda birsey diyemicem sac boyunu falan bilmiyorum çunku soylerseniz ondada yardimci olurum .

Elbise ne şık ne spor bir elbise renkli bir ayakkabı giyin fusya pembe,sari,mavi,turuncu gibi cırt renkler ayakkabida patlatin aksesuarda hem kupe . kolye , bileklik falan sakin kullanmayin ya sadece kolye kullanin yada kupe ve bilekligi birlikte kullanin . Yada altina duz siyah yada ten rengi ayakkabida giyebilirsiniz daha zarif gozukmek istiyorsaniz hafif sallanan küpeler ince bir bilekliklede hos gorunebilirsiniz . sac hakkinda birsey diyemicem sac boyunu falan bilmiyorum çunku soylerseniz ondada yardimci olurum .
çok teşekkür ederim hepinize ayrı ayrı..
saçım göğüs hizamda diyebirim yani sırtımı kapatmakta, saç rengim dipler kumral uçlar ombre..
saçımı açık bırakmayı düşünüyorum çıt çıt da aldım açık dalgalı bi model düşünüyorum çünkü saçlarım normalde dümdüz.. :KK24:

bence dumduz jilet gıbı duz fön cektırın derım :)
cıt cıt gercek sac bıle olsa bellı oluyor degısık duruyor
dalgalı sacda bu elbıseyı bambaska yapar...
duz sac daha fresh olur

X