BU ERKEGE NASİL DAVRANİLMALİ KİZLAR BANA YARDİM EDİN .

Bikiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Temmuz 2018
32
8
32
İkimizinde yaslari 26, ikimizde nisan attik cocukluk arkdasiyiz.
Lakin gorumsuyorduk gorusmeye basladik.
Neredeyse hergun beni gunun farkli saatlerinde ariyor ve onu yapalim bunj yapalim diyor.
Arkdaslariyla kuzenleriyle tanistiriyor
Neyse dun kaz daglarina gittik malum dag yani bazi yerlerde elini uzatti halbuki ben kolunu tutuyordum yani, bazi yerlerde koluma girdi bazende inemiycem yerlerden belimden tuttu.
İsin garip yani bana eski nisanlisiyla arada gorustugunu soyledi telefonda. Seviyorsan baris dedim bende. Ne denir ki?
Simdi ben napmaliyim kizlar, madem neden benle gorusmek istiyor hergun ?
Ona ole bisey yapmam yada demem lazim ki niyetini kendisi soylesin

Neredeyse hergun beni gunun farkli saatlerinde ariyor ve onu yapalim bunj yapalim diyor.
Neyse dun kaz daglarina gittik malum dag yani bazi yerlerde elini uzatti halbuki ben kolunu tutuyordum yani, bazi yerlerde koluma girdi bazende inemiycem yerlerden belimden tuttu.
İsin garip yani bana eski nisanlisiyla arada gorustugunu soyledi telefonda. Seviyorsan baris dedim bende. Ne denir ki?
Şuan hayatında kimse yok müsait zamanları var. Arkadaşça geziyor sizinle. Siz farklı bir duyguya kapılmış gibisiniz. Anlattıklarınızdan bu çıkıyor. Eski nişanlısını seviyor muhtemelen. Olayları akışına bırakın. Kendinizi kaptırmayın.

Eski nişanlısını hemen nasıl unutsun ? İstemiyorsa da unutmasın .sen arkadaşça dostça yaklaş ona .o sana öyle yaklaşıyor ,davranışlarına yanlış anlamlar yükleme .

Sizi yedeğe mi çekiyor, yoksa zarf mı atıyor anlamadım.

Ama laf arasında bazı ş.....zlerin iki kızı aynı anda idare ettiklerinden, birini yedeğe almaya çalışanlardan nefret ettiğinizden adam gibi düzgünce niyetini ortaya koyanlara saygı duyduğunuzu belirten bir konuşmayı daha çok imalarla ve laf salatası yaparak söyleyin. Sonra da geri çekilin, çağırdığında gitmeyin, kısa konuşun, niyeti neyse ortaya koysun.

Bence eski nişanlıda hala aklı, onunla barisip suratıniza dahi bakmayabilir, şimdi sadece Zaman geçiriyor gibi.

Niyetini anlamadan arkadaşlık bile etme bence kestirip atma ama mesafe koy canım.

Kafası karışık herhalde beyefendinin. Yalnızlık zor gelmiş, ama ne yapacağı konusunda da bir planı yok, sizinle takılmak şuan iyi gelmiş. Arafta bir ilişki sizinki, ne arkadaşlık, ne sevgililik. Yerinizde olsam arkadaşlık sınırlarını aşmaması gerektiğini iyice belli ederim ya da tamamen uzak dururum.

Sen az geri bas en geç 2 haftaya barıştıklarını duyarsın:)

Bence kafası karismis..bir yandan hayata devam etmek istiyor bir yandan gözü geçmişte takılı..zamana bırak bence gözünde de çok büyütme...elbet bı yerden sonra karar vermek zorunda kalacaktır...ama tavsiyem aklı geçmişte kalan birine hiç bulaşma seni yarasına bant yapar istediğin gibi biri olsa bile yaşadıklarını unutamazsın...o yüzden hayatın akışına bırak derim ben gözünde de büyütmeden tanımaya calis,olmayacaksa zaten ya anlasamazsiniz yada eski sevgilisine döner sayet böyle bisey olursa da uzulme sadece bu surede bağlanma...

Kimsenin opsiyonu olma. Yedek kulubesinde bekletir gibi ne o oyle. Eski nisanliyla olmazsa cepteki yedegi mi cikaracak? Bekleyen olma, bosver.

ne vasıfla kaz dağlarına gittiniz? flört dönemi vs ise geleceğe bel bağlamadan canın anı yaşamak istiyorsa devam et.
ben açıkçası seni yedekliyor gibi düşünmüyorum. ben eşimle tanıştığımda eski sevgilisi onu aldatmıştı ve bir süre daha onu unutmadığını biliyorum mesela. 11 senedir beraberiz 6 yıldır da evliyiz. nişan atılsa dahi laps diye unutulur mu aşklar. yahu benim annem gençlik aşklarını bile hatırlıyor bazen. belki çocukluk arkadaşı olduğun için seninle arkadaş olarak başladı sonra bir şeyler hissetmeye başladı vs.
insani duygular bunlar.
ben hemen uzaklaş da demem hemen yanaş da demem. bence akışına bırak.

Bence yara andı olarak görüyor olabilir ben olsam gorusmezdim samimiyete gerek yok

X