Bu evlilik yoluna girer mi ? Benim inancım kalmadı ...

Gece yerimde yattım, hiçbir temas hiçbir konuşma vs birşey olmadı..
Sabah uyandım ekmek almaya gidecektim, üzerimi giyinirsen bu geldi bana : nereye dedi, ekmek almaya dedim. Ben alırım dedi, hayır ben çıkmak istiyorum dedim.O kıyafetle arkan açık hiçbir yere gidemezsin dedi ( arkan açık dediği; üzerimde tşört ve pantolon var, basenlerimi kapatan birşey giymedim diye) giderim dedi.. gidemezsin diyorum dedi , ama öyle bağırıyor ki.. ağzından tükürükler çıkıyor..

Bu kapıdan çıkamazsın dedi ve kapının önünde duruyor. Zorlayınca öyle bir bağırdı ki, apartmana yine rezil etti beni, ve o kızgınlıkla kötü laflar söyledim arkamdan geldi sen bana nasıl öyle dersin vs.dedim git seni görmek istemiyorum..

Bu hala gitmiyor, ama öyle bir bağırıyor ki anlatamam , çık diyorum diye kolumu uzattım kolumu öyle bi indirdi ve beni yatağa itti, sonra ben tekme attım, üzerime çıkıp beni öyle bi salladı ki yeter artık ben ayrılmak istiyorum dedim ve bunun üzerine odanın camına çıktı kendini atacak..
Tuttum, çekmeye çalıştım felan ama millete rezil olduk..

Üst kattaki komşu sesimize indi kadın girdi be oldu felan filan..
Gitti sonra..
Kızlar ne olur söyleyin ben ne yapayım ??

Sana daha önce de söylemiştim kırılma ama çekilecek dert değilsin..

Geçinmeye de niyetin yok ayrıl gitsin aksiyon mu arıyorsunuz?
Bir dahakine cama sen çık bence daha havalı olur.
Tövbe tövbe..

Sana daha önce de söylemiştim kırılma ama çekilecek dert değilsin..

Geçinmeye de niyetin yok ayrıl gitsin aksiyon mu arıyorsunuz?
Bir dahakine cama sen çık bence daha havalı olur.
Tövbe tövbe..

Ondan bir tepki bekledim .. ekmek alacağımdan değil, benim kıyafetimden dolayı tekrar bir kavgaya sarmak yerine sen kahvaltı hazırla ben ekmek alırım, birlikte dışarı çıkarız vs. Demesini bekledim..
Aynı ev içinde küslüğe tahammül edemediğim için..
Ama yanlış anlaşıldım.
Dışarıdan geldi mesela içeceğini çekirdeğini aldı tv izliyor, bense başka odadayım şuan..
Ben üzülürken onun keyfini düşünmesine tahammül edemiyorum anlatabildim mi?
Ama sabredeceğim, belli bir gün koydum o güne kadar ayrı yatıp konuşmamaya dayanacağım, sonrasında hala aynı ise yolumu ayıracağım zaten.

Ondan bir tepki bekledim .. ekmek alacağımdan değil, benim kıyafetimden dolayı tekrar bir kavgaya sarmak yerine sen kahvaltı hazırla ben ekmek alırım, birlikte dışarı çıkarız vs. Demesini bekledim..
Aynı ev içinde küslüğe tahammül edemediğim için..
Ama yanlış anlaşıldım.
Dışarıdan geldi mesela içeceğini çekirdeğini aldı tv izliyor, bense başka odadayım şuan..
Ben üzülürken onun keyfini düşünmesine tahammül edemiyorum anlatabildim mi?
Ama sabredeceğim, belli bir gün koydum o güne kadar ayrı yatıp konuşmamaya dayanacağım, sonrasında hala aynı ise yolumu ayıracağım zaten.

Yahu ben ekmek alırım demiş zaten yetmemiş ki sana özellikle kavga isteyen sensin kusura bakma
o da maşallah bu konuda çok yetenekli ekmeğine yağ sürmüş.

Biz de esimle.bayram sabahi birbirmize girdik.. beyfendi herseyi firlatti falan. Nedeni de ben bebek yuzunden ise guce bakamadim,ev daginik.karman corman... sunu da sen yap,burayi da hadi sen.duzelt,aa supurge tutarmjsin bebek.agliyo demem yani..
Delirdi.. bosanalimlar havada ucustu falan.. bi de bebek var,o korkmasin diye alttan aliyorum,sessiz.kaliyorum,odaya girip.kapiyi kapatyorm falan. Daha odanin kapisina birseyler frlatyor..
Bunlar boyleee.. nolcak blmyorum. Esim de hic sucu yokmus gibu,kavga etmemisiz gbi herseyimiz devam etsin ister. Psikolojik.baski resmen.. ben de bu is 2kisilik ,ben istersem olmaliyi benimsedigim icin.. guruuyum da hani ya,hic yanasmyorm senin gibi.. veee adam iyce sinirleniyo. Bi kavga da yatakodasinda.. ve iyice soguyoruz. Ama gene de geri adim atmiyorum. Naparsa yapsin. Ben onun ihtiyaclarini karsiliycak.bi esya degilim..
Sen de bosver. Eger amac o sey noktasina ulasmaksa her turlu ulasicaksa seni kullanmasin.zaten...
Duygusallik,sevgi,paylasim yoksa olmasin daha iyi o is..

Sut meselesine gelince. Herkes haksizsin demis de ben haksiz bi nokta goremedim. Yogurt mayalanip eksir dolaba kaldrmazsan. Sen de onu gozetmissn. Diyelim ki yogurt da mayalamadin,ama.gec gitmek istedin nedensiz. Niye buyutuyo bu kadar. Tribi anlarim da..
Su cahil agizlara da kulak verme. 40yillik.gelin gibiymis de. Tencere kapak,ogullarina uygun degilseeen degilsin. Inceldgi yerden kopar havalarinda ol kendini ezdirme ,begendirmeye calisma. Ogullari sana ayak.uydursun... noluyomus onlarin 40yillik geliniyms gibi olunca,madalya mi veriyolarmjs.
Onlari iste anca yalaka yuze gulen tipler pakliyo demek ki.. bulasik vs de yikama sunlara sinir oldun. Gelin burnundan kil.aldirmiyo desinler.. ooh hahayt..

Bencillik etmişsiniz, 2. Günü ailesine kahvaltıya gidelim demesine rağmen sütü mayalayıp bide bekleteceksiniz adamı düşüncesizlik işte bu.eşinizin sadece kendi işini kendi görmesini problem yaptım ama belki de buna alıştıran sizsiniz , her reddedilişinde buna mı başvuruyor acaba?

Biz de esimle.bayram sabahi birbirmize girdik.. beyfendi herseyi firlatti falan. Nedeni de ben bebek yuzunden ise guce bakamadim,ev daginik.karman corman... sunu da sen yap,burayi da hadi sen.duzelt,aa supurge tutarmjsin bebek.agliyo demem yani..
Delirdi.. bosanalimlar havada ucustu falan.. bi de bebek var,o korkmasin diye alttan aliyorum,sessiz.kaliyorum,odaya girip.kapiyi kapatyorm falan. Daha odanin kapisina birseyler frlatyor..
Bunlar boyleee.. nolcak blmyorum. Esim de hic sucu yokmus gibu,kavga etmemisiz gbi herseyimiz devam etsin ister. Psikolojik.baski resmen.. ben de bu is 2kisilik ,ben istersem olmaliyi benimsedigim icin.. guruuyum da hani ya,hic yanasmyorm senin gibi.. veee adam iyce sinirleniyo. Bi kavga da yatakodasinda.. ve iyice soguyoruz. Ama gene de geri adim atmiyorum. Naparsa yapsin. Ben onun ihtiyaclarini karsiliycak.bi esya degilim..
Sen de bosver. Eger amac o sey noktasina ulasmaksa her turlu ulasicaksa seni kullanmasin.zaten...
Duygusallik,sevgi,paylasim yoksa olmasin daha iyi o is..

Sut meselesine gelince. Herkes haksizsin demis de ben haksiz bi nokta goremedim. Yogurt mayalanip eksir dolaba kaldrmazsan. Sen de onu gozetmissn. Diyelim ki yogurt da mayalamadin,ama.gec gitmek istedin nedensiz. Niye buyutuyo bu kadar. Tribi anlarim da..
Su cahil agizlara da kulak verme. 40yillik.gelin gibiymis de. Tencere kapak,ogullarina uygun degilseeen degilsin. Inceldgi yerden kopar havalarinda ol kendini ezdirme ,begendirmeye calisma. Ogullari sana ayak.uydursun... noluyomus onlarin 40yillik geliniyms gibi olunca,madalya mi veriyolarmjs.
Onlari iste anca yalaka yuze gulen tipler pakliyo demek ki.. bulasik vs de yikama sunlara sinir oldun. Gelin burnundan kil.aldirmiyo desinler.. ooh hahayt..

Zaten yüzyüze bakmıyoruz, beyfendi dışardaydı geldi..
çekirdek çitliyor kendine içecek birşeyler koyuyor felan tv izliyor..
Ben de kendimi yeyip bitiriyorum ..
Umrunda değilim yani..
Yapsın bakalım, bensiz de bu kadar mutluysa benim hayatında olup olmamam fark etmiyorsa onun için ben de bir yerden sonra yolumu ona göre çizerim..
Ömür boyu tek başıma yapayalnız bir odada geçirmeye niyetim Yok.
Durumlar hiç iyi değil, hayırlısı bakalım..

Bence de boşanın adam kurtulsun sizden. abuk sabuk konularda kocanızı çıldırtmaya ve sınırlarını öğrenmeye hatta sınırlarını zorlamaya çalıştığınızı düşünüyorum. Eş ve hanım profilinden uzak 17 yaşında bir ergenle iletişim kurumaya çalışıyor adamcağız. Garibim kocanız hayat arkadaşı seçtim diye düşünmüş ama kapris, çekip gitmeler, inatlaşma, tersleme, restleşme ne ararsanız var sizde. Canınız ne istiyorsa istediğiniz zaman yapmak istiyorsunuz (bayramlaşmaya gitme şekliniz gibi), kızdı size eşiniz ama siz daha çok kızmalısınız kocanıza, barışmak istedi hayır ben o ruh halinde değilim önce benim ayaklarıma kapan modundaydınız, çektiniz gittiniz aradı ulaşılamayan kadını oynadınız, sizi kıskanıyor ben bakkala giderim diyor diğer erkeklerin dikkatini çekeceğini düşündü giyiminizin ama siz inatçı ısrarcı ve şiddet uygulayan taraf oldunuz, bir yandan da aklınızdan geçenleri okumasını bekliyorsunuz, yine de sakinleşip eve dönmüş ve iletişim kurmayarak aranızdaki sorunu tırmandırmamaya çalışıyor bu sefer ayaklarınıza kapanmadığı için ikinci trip moduna geçtiniz bir de zavallıyı oynuyorsunuz. ben anlamadım neyin kafasını yaşıyorsunuz. Benden bu kadar daha da yazmam artık.

Bencillik etmişsiniz, 2. Günü ailesine kahvaltıya gidelim demesine rağmen sütü mayalayıp bide bekleteceksiniz adamı düşüncesizlik işte bu.eşinizin sadece kendi işini kendi görmesini problem yaptım ama belki de buna alıştıran sizsiniz , her reddedilişinde buna mı başvuruyor acaba?

Hayır.. evlenmeden önce de yapıyormuştu..
Reddedilince değil, ben genelde evde 2 günlüğüne yoksam felan hemen bunu yapıyor..
Zevk için yapıyor yani ihtiyaç görmek için değil..
Zaten o işi yaptığını bildiğim için onu yap git dedim..

Bence de boşanın adam kurtulsun sizden. abuk sabuk konularda kocanızı çıldırtmaya ve sınırlarını öğrenmeye hatta sınırlarını zorlamaya çalıştığınızı düşünüyorum. Eş ve hanım profilinden uzak 17 yaşında bir ergenle iletişim kurumaya çalışıyor adamcağız. Garibim kocanız hayat arkadaşı seçtim diye düşünmüş ama kapris, çekip gitmeler, inatlaşma, tersleme, restleşme ne ararsanız var sizde. Canınız ne istiyorsa istediğiniz zaman yapmak istiyorsunuz (bayramlaşmaya gitme şekliniz gibi), kızdı size eşiniz ama siz daha çok kızmalısınız kocanıza, barışmak istedi hayır ben o ruh halinde değilim önce benim ayaklarıma kapan modundaydınız, çektiniz gittiniz aradı ulaşılamayan kadını oynadınız, sizi kıskanıyor ben bakkala giderim diyor diğer erkeklerin dikkatini çekeceğini düşündü giyiminizin ama siz inatçı ısrarcı ve şiddet uygulayan taraf oldunuz, bir yandan da aklınızdan geçenleri okumasını bekliyorsunuz, yine de sakinleşip eve dönmüş ve iletişim kurmayarak aranızdaki sorunu tırmandırmamaya çalışıyor bu sefer ayaklarınıza kapanmadığı için ikinci trip moduna geçtiniz bir de zavallıyı oynuyorsunuz. ben anlamadım neyin kafasını yaşıyorsunuz. Benden bu kadar daha da yazmam artık.

Gayet olgun bir insan olduğumu, ergen olmadığımı belirterek başlayayım..
Bana karşı sevecen, şevkatli, merhametli davrandığı zamanlarda ne kadar mülayim biri olduğumu kendim biliyorum..
Ama benim eşim öyle bir insan ki bugün sesimize gelen üst komşuya neredeyse mahremimizi bile anlatacaktı! ..
Bulduğu herkese tanıdığı tanımadığı beni kötüleme politikası güdüyor.. söyleyin, bu normal mi??
Benim aileme beni kötülüyor, babam diyor ki bana bu nasıl bir şey? İnsan eşinin kusurunu, hatasını örtmeye çalışır, ama o seni karalama derdinde...
Bunlar normal mi?
Ben burda olayı objektif noktasına kadar aynı anlattım, ama bunun dışında da bir hayatımız var bizim, ve bu hayatımızda eşim benim ebeme, dedeme, anama, babama , dayıma, teyzeme hep beni kötüleme derdinde.. (bana şunu yaptı bunu yaptı vs.)
Sonra ben böyle davranınca ergen , rest çeken, inatlaşan konumuna düşüyorum öyle mi?
Sizin eşiniz sizi yüceltmek yerine, böyle yerse devamlı ne yapardınız söyler misiniz ?
Ulaşılamayan kadın olma gibi bir derdim ise hiç yok,onunla irtibata geçmek istemedim..
O kadar kırıcı laftan sözden hakaretten sonra sesini duymak istemedim.. bunu anlamak zor olmasa gerek ? Siz yapmıyor musunuz bunu,o an konuşmak istemediğiniz olmuyor mu? Yalnız kalmaya ihtiyaç duymuyor musunuz ?
Bir pantolon ve tşört ile ilgi çekilebileceğini sanmıyorum, sıradan bir markete giderken giyilebilecek kıyafetler..
Paşa gönlü bilir, ister konuşur, ister sessizliğe gömülür..
Sorularınıza yanıt verdim mi bilemiyorum.. sağlıcakla kalın.

Hayır.. evlenmeden önce de yapıyormuştu..
Reddedilince değil, ben genelde evde 2 günlüğüne yoksam felan hemen bunu yapıyor..
Zevk için yapıyor yani ihtiyaç görmek için değil..
Zaten o işi yaptığını bildiğim için onu yap git dedim..
Okudum diğer yorumlarınızı allah kolaylık versin canım , haklısın ...

Gayet olgun bir insan olduğumu, ergen olmadığımı belirterek başlayayım..
Bana karşı sevecen, şevkatli, merhametli davrandığı zamanlarda ne kadar mülayim biri olduğumu kendim biliyorum..
Ama benim eşim öyle bir insan ki bugün sesimize gelen üst komşuya neredeyse mahremimizi bile anlatacaktı! ..
Bulduğu herkese tanıdığı tanımadığı beni kötüleme politikası güdüyor.. söyleyin, bu normal mi??
Benim aileme beni kötülüyor, babam diyor ki bana bu nasıl bir şey? İnsan eşinin kusurunu, hatasını örtmeye çalışır, ama o seni karalama derdinde...
Bunlar normal mi?
Ben burda olayı objektif noktasına kadar aynı anlattım, ama bunun dışında da bir hayatımız var bizim, ve bu hayatımızda eşim benim ebeme, dedeme, anama, babama , dayıma, teyzeme hep beni kötüleme derdinde.. (bana şunu yaptı bunu yaptı vs.)
Sonra ben böyle davranınca ergen , rest çeken, inatlaşan konumuna düşüyorum öyle mi?
Sizin eşiniz sizi yüceltmek yerine, böyle yerse devamlı ne yapardınız söyler misiniz ?
Ulaşılamayan kadın olma gibi bir derdim ise hiç yok,onunla irtibata geçmek istemedim..
O kadar kırıcı laftan sözden hakaretten sonra sesini duymak istemedim.. bunu anlamak zor olmasa gerek ? Siz yapmıyor musunuz bunu,o an konuşmak istemediğiniz olmuyor mu? Yalnız kalmaya ihtiyaç duymuyor musunuz ?
Bir pantolon ve tşört ile ilgi çekilebileceğini sanmıyorum, sıradan bir markete giderken giyilebilecek kıyafetler..
Paşa gönlü bilir, ister konuşur, ister sessizliğe gömülür..
Sorularınıza yanıt verdim mi bilemiyorum.. sağlıcakla kalın.

kendini kandırma olgunum diye. 18 yaşında genç kızlar bile daha mantıklı hareket ediyor. adam yaklaşmaya çalıştıkça itip duruyorsun. sonra vay ben mi suçluyum diyorsun. ya cidden ne yaptığını bilmeyecek kadar çocuksun ya da ciddi psikolojik sıkıntıların var başka açıklaması yok bunun.

eşinin seni kötülemesi dediğin şey de tahmin ediyorum takılma maksatlı biraz da sen dikkat et diye yaptığı şeyler. zira fazla alıngansın. eşin milletin yanında seni şikayet edecek hale geldiyse artık onu da sen düşün bir zahmet ne yaptım ben diye.

çok tuhaf birisin samimi söylüyorum. herşeye alınıyorsun. gerekli gereksiz surat yapıyorsun. sürekli adama artistlik yapıp bekliyorsun ki köpek gibi peşinden gelsin. yok yaa...

senin eşine yaptıklarının yarısını adam sana yapsa değil pencereyi açıp bağırmak dünyayı birbirine katarsın.

aklını başına almaya niyetin varsa toparla evliliğini. çünkü böyle devam edersen gerçekten ortada evlilik kalmaz ve tek sorumlusu sensin. hee yok ben buyum diyorsan yorma adamı boşan gitsin.

kendini kandırma olgunum diye. 18 yaşında genç kızlar bile daha mantıklı hareket ediyor. adam yaklaşmaya çalıştıkça itip duruyorsun. sonra vay ben mi suçluyum diyorsun. ya cidden ne yaptığını bilmeyecek kadar çocuksun ya da ciddi psikolojik sıkıntıların var başka açıklaması yok bunun.

eşinin seni kötülemesi dediğin şey de tahmin ediyorum takılma maksatlı biraz da sen dikkat et diye yaptığı şeyler. zira fazla alıngansın. eşin milletin yanında seni şikayet edecek hale geldiyse artık onu da sen düşün bir zahmet ne yaptım ben diye.

çok tuhaf birisin samimi söylüyorum. herşeye alınıyorsun. gerekli gereksiz surat yapıyorsun. sürekli adama artistlik yapıp bekliyorsun ki köpek gibi peşinden gelsin. yok yaa...

senin eşine yaptıklarının yarısını adam sana yapsa değil pencereyi açıp bağırmak dünyayı birbirine katarsın.

aklını başına almaya niyetin varsa toparla evliliğini. çünkü böyle devam edersen gerçekten ortada evlilik kalmaz ve tek sorumlusu sensin. hee yok ben buyum diyorsan yorma adamı boşan gitsin.

Hanım efendi.. eşinizle aranız soğuk olsa ve ona içten içe kırılmış olsanız duygusal bir yakınlaşma ile birlikte olabilir misiniz ?
Eşim ihtiyacını karşılamak niyetiyle bana yaklaştı..
Öncesinde bana şevkatli, güzel bir yaklaşımı olsaydı duygusal boşluğumu doldursaydı zaten reddetmezdim..
Sırf onun işi görülsün diye de hislerim yokmuş gibi onunla birlikte olamam.. robot muyum ben.!
Şimdi kalkıp bunları söyleyince ne yaptığının farkında olmayan, ve psikolojik bozukluğu olan biri oluyorum öyle mi..
Siz eşinizi aranızdaki halledilemeyen soğukluk yüzünden reddetseniz biz de sizin hakkınızda böyle düşünelim o zaman ?

Onun dışında beni aileme karşı kötülemesi şaka felan değil.
Ve bu şekilde anlattığı herkes yadırgıyor durumu..
Şikayet sebepleri ise benim onunla ilgilenmemem vs. Şeyler... ben böyle bir sebepten şikayet etmeye utanırım ya..
Yani şu anlattıklarıma rağmen hala aynı düşünüyorsanız diyecek bir şeyim yok.

Merhaba kızlar,
Hayırlı bayramlar..
Derdim yine eşim yine eşim..
Size olayı tam olarak anlatacağım.
Bayramın 1. Günü bizim köyde idik eşim, annem ben ve kardeşim.(babam yurt dışında olduğu için etin eve gelebilmesi için eşim olmak zorundaydı)
Neyse o gün normaldi sorun yoktu.
O gün hemen geri döndük ve dönerken köy sütü aldım mayalamak için, o gece yorgun olduğum için sabaha bıraktım.

Neyse bayramın 2. Günü oldu. ( ve eşimin ailesine bayramlaşmaya gidecektik) ben yetiştiririm sanarak sütü kaynattım, Beyfendi 4 saat beklemeyi sorun yaptı, annesigile kahvaltıya gitmemiz gerekirmişti, biz öğlene bile yetişemeyecekmişiz felan filan..

Alttan aldım( çünkü benim de hatam vardı) ve kendisine sütü geldiğimiz zaman da dolaba kaldırabileceğimi , gidebileceğimizi söyledim..
Tabi bu hala trip atıp uzatıyor konuyu..
Huzursuzluk böylelikle başladı.
Hazırlanıp çıktık evden, amcalarına felan gittik ,kendi evlerine gittik.
Bana karşı o kadar soğuk ki , o kadar ilgisiz ki..
Ne elimi tutuyor, ne beni bekliyor.
Bunu da sorun etmedim.
Ordan çıktık tek kelime konuşmadan eve geldik yine..

Ve asıl olay bu sabah. Affınıza sığınarak söylüyorum eşim birlikte olmak istedi. Ben de o umursamaz hal ve hareketlerinden sonra istemedim onu ve reddettim, istemiyorum dedim . Ben istiyorum o ne olacak dedi, ve ben de tam olarak beklediği şeyi söyledim ve kendi kendine yap dedim.
(Bunu yapmasını asla istemiyorum ama benim evde olmadığım her fırsatta bunu yapıyor... buna çok takılmamı bilmesine rağmen. Ve ben de onu denemek için söyledim bunu)

Ve asıl sinirlendiğim olay;Köyde yeni evlenen akrabamız olan bir çift var, ve bayramda gelinin kaynanası otururken bize dedi ki gelininden için ; X sanki 30/40 yıllık gelinimiz gibi o kadar bizden dedi..
Ve bunu bana karşılık kullandı; X için böyle deniliyor hiç düşündün mü annem ve babam senin için böyle diyebiliyor mudur dedi..
Kızlar dün amcalarına gittik, sofrayı kurmaya, kaldırmaya yardım ettim. Çayları doldurdum, kendi evlerine geldik tabakları hazırladım, çayları dağıttım, bulaşık yıkadım..
Bende dedim ki bu yaptıklarımı saydım ve , bu benim karakter yapım çok sıcakkanlı biri değilim, kimseye sempatik görünmek için de yapmacık davranacak biri değilim, beni seven böyle sevsin dedim.. Benim kendisine oralarda soğuk ilgisiz davrandığımı söylüyor, sen nasıldın bunu hiç düşündün mü dedim..

Tartışma alevlendi, sesi yükseldi bana karşı el kol hareketleri, duvarlara vurmalar felan.. sanki kendini zor tutuyor bana da vuracak, suratımın yanında el kol hareketi yapıyor, dedim ki hadi vursana bana..
Onu bekliyorsun demi çekip gitmek için dedi..
Çık bu odadan diyerek çıkardım, ve apartmana daha fazla rezil olmamak için giyinip evden çıkacaktım

Hazırlanıp kapıyı açtığımda "nereye gidiyorsun" diyerek geldi . Dışarı gezmeye dedim, kapıyı kilitledi ,tekrar açtım kapıyı ve çıktım ..

Dolmuşa binip bir avm ye gidip kendi kendime 6 saat kadar boş boş gezdim.
Gittikten 1 saat sonra felan nerdesin dedi.
Cevap vermedim ard arda aramalar ..
Açmadım ve sadece olduğum yeri söyledim..
1 saat sonrası bana "gecikme eve gel" yazmış.

Saat 19.00 da çıktım geldim eve, onun yanına hiç girmedim, o da benim yanıma gelmedi.elimi yıkamak için banyoya girdiğimde bunun kendi kendine o işi yapıp duş aldığını anladım( nasıl anladın derseniz onun fark etmediği ve yaptığı zaman benim fark ettiğim birşey var)
Üzüldüm, sinirlendim ben de duş aldım ..
Hala yüzünü hiç görmedim, o ayrı odada ben ayrı odada takılıyoruz..

Kendimi çok boşlukta hissettim ve size sormak istedim.. ne yapayım?
Onun yanında yatmayı düşünmüyorum, ve hiç istemiyorum..
Ben mi hatalıyım lütfen birşeyler deyin..
Bu arada çok uzun oldu, çok özür dilerim :KK43:

okadar tartsmadan sonra senı okadar saat pesıne gelmemıs bıde o ısı mı yapmıs saka gıbı
ben ıstıyorum nolcak dıyo bıde kullan at bardak mı sanıyo eşini
haddini bilmesi lazım bence :KK66:

okadar tartsmadan sonra senı okadar saat pesıne gelmemıs bıde o ısı mı yapmıs saka gıbı
ben ıstıyorum nolcak dıyo bıde kullan at bardak mı sanıyo eşini
haddini bilmesi lazım bence :KK66:

O işi yapmasından nefret ettiğimi bildiği için, ve ben de git kendin yap dediğim için inadına yapmış!!!
Dün öyle diyor...
Zaten aramızdaki problemler çözülmedi, ve hiçbir çabası yok konuşmak için, ben de kendime belli bir gün verdim o süre zarfında hala aynı devam ederse ben de bu evden gideceğim...
Sabah babasıyla konuştu ve evden çıktı, gitti...
Bana hiçbir şey demeden, hiçe sayarak..

Hanım efendi.. eşinizle aranız soğuk olsa ve ona içten içe kırılmış olsanız duygusal bir yakınlaşma ile birlikte olabilir misiniz ?
Eşim ihtiyacını karşılamak niyetiyle bana yaklaştı..
Öncesinde bana şevkatli, güzel bir yaklaşımı olsaydı duygusal boşluğumu doldursaydı zaten reddetmezdim..
Sırf onun işi görülsün diye de hislerim yokmuş gibi onunla birlikte olamam.. robot muyum ben.!
Şimdi kalkıp bunları söyleyince ne yaptığının farkında olmayan, ve psikolojik bozukluğu olan biri oluyorum öyle mi..
Siz eşinizi aranızdaki halledilemeyen soğukluk yüzünden reddetseniz biz de sizin hakkınızda böyle düşünelim o zaman ?

Onun dışında beni aileme karşı kötülemesi şaka felan değil.
Ve bu şekilde anlattığı herkes yadırgıyor durumu..
Şikayet sebepleri ise benim onunla ilgilenmemem vs. Şeyler... ben böyle bir sebepten şikayet etmeye utanırım ya..
Yani şu anlattıklarıma rağmen hala aynı düşünüyorsanız diyecek bir şeyim yok.

gelsin de birlikte olun mu diyorum ben? iki gündür kaç kişi burada alttan al sonra halledin deyip duruyor sana. aradan bir koca gün geçmiş. adam markete gitme ben giderim demiş daha hala triplerdesin. ve evet ne yazarsan yaz şu cevabından sonra eminim ki eşini içten içe tüketiyorsun.

bu konuda diyecek başka hiç birşeyim kalmadı. umarım bir an önce ya sen düzelirsin ya eşin olacak adamcağız kurtulur.

bence olay hic yoktan cikmis ve büyümüs... süt olayinda gercekten haksizsiniz kendimden yola cikarak söylüyorum annemlere gidilecegi zaman öyle birsey yapmis olsa esim cok kizardim... Heleki bayramda Sabah kahvaltiya gitmek istemis bence kizmasi sirf o yüzden.
Sonrasindada bos yere büyümüs olay, kizdigi icin soguk davranmis o sagouk davrandigi icin sende yaklasmamissin derken iyice gerilmissiniz.

Böyle seylere hic gerek yok Hayat cok kisa bos yere birbirinize zehir etmeyin... Sabah mutlu bir sekilde uyanip güzelce hazirlanip bayram gezmesine gitmek varken kavgayla ugrasmak cok sacam... altan almaya Calis ufak tefek olaylarda bak gör zaman gectikce esinde bazen yeri geldiginde altan almaya baslicak

bence olay hic yoktan cikmis ve büyümüs... süt olayinda gercekten haksizsiniz kendimden yola cikarak söylüyorum annemlere gidilecegi zaman öyle birsey yapmis olsa esim cok kizardim... Heleki bayramda Sabah kahvaltiya gitmek istemis bence kizmasi sirf o yüzden.
Sonrasindada bos yere büyümüs olay, kizdigi icin soguk davranmis o sagouk davrandigi icin sende yaklasmamissin derken iyice gerilmissiniz.

Böyle seylere hic gerek yok Hayat cok kisa bos yere birbirinize zehir etmeyin... Sabah mutlu bir sekilde uyanip güzelce hazirlanip bayram gezmesine gitmek varken kavgayla ugrasmak cok sacam... altan almaya Calis ufak tefek olaylarda bak gör zaman gectikce esinde bazen yeri geldiginde altan almaya baslicak

Dün akşam geldi, ve gayet umursamaz bir şekilde davrandı..
Tv sadece oturma odasında var, ben salona geçtim çok sıkıldım, onun keyfi yerinde kuru yemişini yedi, içeceğini içti..
Ben de şu saat oldu hala aç duruyorum.
Salona yatağımı hazırladım ve uykuya dalmıştım ki geldi ve ışığını yaktı..
Burda mı yatacan dedi, evet dedim çıktı gitti..
Sabah kalktı ve babasıyla konuşup evden çıktı, bana hiçbir şey demeden çekti gitti..
Hiçbir iletişimimiz YOk, aynı evde iki yabancıyız..
Süt olayında haksızdım zaten bunu kabul ediyorum.
Onun beni göz ardı edişlerine, umursamayışlarına aldırmadan bir müddet bekleyeceğim, sessizce..
Hala böyle devam ederse de bende yoluma bakacağım..

Dün akşam geldi, ve gayet umursamaz bir şekilde davrandı..
Tv sadece oturma odasında var, ben salona geçtim çok sıkıldım, onun keyfi yerinde kuru yemişini yedi, içeceğini içti..
Ben de şu saat oldu hala aç duruyorum.
Salona yatağımı hazırladım ve uykuya dalmıştım ki geldi ve ışığını yaktı..
Burda mı yatacan dedi, evet dedim çıktı gitti..
Sabah kalktı ve babasıyla konuşup evden çıktı, bana hiçbir şey demeden çekti gitti..
Hiçbir iletişimimiz YOk, aynı evde iki yabancıyız..
Süt olayında haksızdım zaten bunu kabul ediyorum.
Onun beni göz ardı edişlerine, umursamayışlarına aldırmadan bir müddet bekleyeceğim, sessizce..
Hala böyle devam ederse de bende yoluma bakacağım..
umursamamazlik cok zor bi durum ama inan bu gerilim tetikliyo, biz kadinlar konusup cözmeye calisiyoruz erkekler öyle degil ama onlar sesis kalarak göz ardi ederek yapiyolar... yataklari ayirmasaydin keske canim ilk defami ayri yattin?

X