Bu Gelin Saçı ve Makyajı Nasıl ???

melek3453

CANIM KIZIM GELİYOOOOOOOR
Kayıtlı Üye
30 Mart 2009
186
1
Merhaba Arkadaşlar;
fikir ve önerilerinizi bekliyorum
...
:uhm::uhm::uhm:

Eklentiler

• $SAC VE MAKYAJ.jpg
    $SAC VE MAKYAJ.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 1.730
sade olması dikkatimi çekti diğer tüm gelin saç modellerini inceledim ya dağınık bukle,ya da saçma sapan uydurma topuzlar
offfffffff sizin varmı beğendiniz yada görseli olan bir saç modeli arkadaşlar?

sade ve kibar bir model. bunu düşünürsen duvağını topuz altına taktır.

Güzel yapılmış bir saç değil bu. Topuz postiş düşecek gibi duruyor. Makyaj da sönük.:teselli: Sadelik güzelliktir ama özen de çok önemli. Ben de Ekim 9'da evleniyorum fakat saçıma ve makyajıma hala karar veremedim.

merhaba SinemT ;

bende kararsızlığım yüzünden interneti kaç aydır didik didik ettim ama yok işte bu dediğim bir model:KK43:

Ben kesinlikle topuz düşünmüyorum gelinbaşı olarak.
Açık lüle şeklinde olabilir ya da yan tarafta toplatmayı düşünüyorum yine bukleli olarak.
Yani siz de sadece topuz modellerine odaklanmayın.
Bence çok hoş duruyor gelinlikle açık saç modelleri.gamyoncuiremsu

gösterdiğin 2 modelde çok yakın birbirine anlaşılan senin zevkin bu

o yüzden bence beğendiğin gibi yaptır

canım bence gelin başı ve makyajı olarak çok sade ama sadelikten hoşlaıyorsan bişey söyleyemem ben abartı seviyorum biraz daha,biraz daha araştır sen bence

Bence Gözler daha çarpıcı olmalı,dudaklar doğal.Gösterişsiz, günlük makyaj gibi.Saç ta sıradan daha hareketli olmalı bence.Bir de topuz herkese yakışmaz.Yüz ve boyun şekli çok önemli.

beence çok asil durmuş o ilk gösterdiğin topuz böle kuğu gibi bi gelinlikle güzel olur,açık saç bence pek mantıklı değil o lüleler falan ya kalıp gibi oluyo bi ton spreyden yada iniyor gece sonunda

ben sade masum gelinleri daha çok seviyorum..saç sade gelinlik sade makyaj sade seviyorum..bence resim gerçekten hoş ben beğendim ..ama topuz biraz daha küçük olabilir diye düşünüyorum arkadaşım ben beğendim..

ben ilk fotodaki saçı çok beğendim ama makyaj çok buğulu fotoğraflarda yumruk yemiş gibi çıkabilir gelin makyajı aydınlık olmalı bence.

X