Gelinlik Modelleri Bu gelinliğe bu aralar takmış durumdayım..

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.644
4.621
bu aralar bu gelinlik fena halde hoşuma gidiyor sizce nasıl??

$HSA13-25.jpg
$HSA13-63.jpg

bence harika bir gelinlik ama kuyruğu cok mu uzun ne?? ama ust kısmı muhteşem ve duvağı cidden zevkli bir seçim.

bence harika bir gelinlik ama kuyruğu cok mu uzun ne?? Ama ust kısmı muhteşem ve duvağı cidden zevkli bir seçim.

teşekkür ederim canım.. Evet belki kuyrugundan dolayı rahat edilemeyebilir ama her detayıyla aşık olduğum bir gelinlik inşalllah 2-3 seneye kadar fikrim değişmezde bunun aynısını alıp giyebilirim :KK16:

harbi çok hoşmuş..bayıldım..yalnız dikkat et yaz düğünü olsun yoksa o kuyruk batar..yazın bile dış mekandaysa batıyo yani

harbi çok hoşmuş..bayıldım..yalnız dikkat et yaz düğünü olsun yoksa o kuyruk batar..yazın bile dış mekandaysa batıyo yani[/QUOT

Evet birde dış mekan çekimi istiyorum herhalde kuyruk simsiyah gireriz salona :KK9: Birde ne düşündüm biliyormusunuz kızlar bakalım siz ne diceksiniz.. 10 yaşlarında 2-3 tane kız çocuğuna beyaz bir elbise ve beyaz taç alıyım diyorum onları o şekil giydirip salona girerken onlarda gelinliğin kuyruğunu tutarak girsinler nedime olarak.. acaba nasıl olur ki :44: Hem gelinliğin kuyruguda musait bu duruma sanki :KK1:

kız çocukları iyi hoşdaaa bnce o kuyruk yerde sürünerek kendini göstermeli o şıklığını..biri kaldırırsa sanki belli olmaz gibi geldi bna..

gelinliğe bayıldım süper bi seçim.çocuklar tutmasın bence, özelliği kaybolur gibime geliyo :44:

Bencede Kuyrugu cok uzun sende rahat hareket edemezsin dügünde sonucda dans etceksin oynicaksin ve kuyrugu olmayan gelinliklerin icinde bile kolay hareket edemezken bununla hic edemezsin sanirimmm :)))
Gelinligin üst kismi gercekden harika bende begendim :)

evet rahatlık açısından çok zor ama bazı gelinlikler sonradan eklemeli kuyruklu oluyor bu şekildedir belki bu gelinlik yada yapılabilir.. ben nikahımıda düğün salonunda istiyorum nikah olana kadar ilk çıkış vs kuyrukla birlikte olur daha sonra çıkarım gelin odasına çıkarırım kuyrugu bu şekildede olabilir...

evet rahatlık açısından çok zor ama bazı gelinlikler sonradan eklemeli kuyruklu oluyor bu şekildedir belki bu gelinlik yada yapılabilir.. ben nikahımıda düğün salonunda istiyorum nikah olana kadar ilk çıkış vs kuyrukla birlikte olur daha sonra çıkarım gelin odasına çıkarırım kuyrugu bu şekildede olabilir...

Süper fikir bak benimde aklima sokdun simdi gibi :))))) Hem nikahda bi degisik görünürsün hem nikahdan sonra harika olur bence :)

Süper fikir bak benimde aklima sokdun simdi gibi :))))) Hem nikahda bi degisik görünürsün hem nikahdan sonra harika olur bence :)

:)) aynen farklı bir görüntü olur hem bu gelinliğin içinde tarlatan yok kuyruklu olduğu için gerek duymamışlar sanırım.. nikahtan sonra kuyrugu çıkarıp tarlatanda giydinmi içine kabarık kabarık.. hatta duvağınıda değiştireceksin bu duvak kısa ya, nikahtan sonrada uzun takıcaksın nasılsa kuyruk çıkmış olacak, yada büyük kokoş bir saç aksesuarı takıcaksın.. hakikaten nikahta farklı nikahtan sonra farklı bir gelinlik giymiş gibi olur süper olur :))

çok güzelmiş ama duvağını bozma uzun çok güzel duruyorrrrr canmmmmmm:KK3:

duvak uzun değilki tatlım duvağı kısa, gelinliğin kuyrugu uzun.. kuyruk uzun olduğu için çok fazla abartı olmasın die duvağı kısa tutmuşlar sanırım... ama bu gelinliği yaptırırsam yada alırsam kesinlikle hiç bir ayrıntısını bozmam.. sadece belki eteklerine birazdaha kırık taş attırabilirim birazdaha ışıltılı dursun die.. yani yoksa gelinlik her detayıyla bayıldığım bir gelinlik...

Gelinlik çok şık gerçekten, zaten hiç bir gelinliğin kötü duracağını düşünmüyorum. Ama aşırı sade geldi gözüme sanki bir şeyler eksikmiş gibi. Buna biraz daha gösterişli bir taç daha şık olur gibi.
bir de eteklerinde ki inen dantel parçalarını beğenmedim ama onun haricinde kuyruğunu, kabarıklığının fazla olmamasını beğendim.
İnternetden beğendin canım sanırım modeli, bende interneti gitmeden önce talan etmiştim binlerce modele baktım neredeyse ama inan internetdeki modeller ile dışarıya çıkıp baktığında çok daha farklı güzel değişik gelinlikler olabiliyor o yüzden sadece net.den bakmak ile sınırlı kalma derim.

Gelinlik çok şık gerçekten, zaten hiç bir gelinliğin kötü duracağını düşünmüyorum. Ama aşırı sade geldi gözüme sanki bir şeyler eksikmiş gibi. Buna biraz daha gösterişli bir taç daha şık olur gibi.
bir de eteklerinde ki inen dantel parçalarını beğenmedim ama onun haricinde kuyruğunu, kabarıklığının fazla olmamasını beğendim.
İnternetden beğendin canım sanırım modeli, bende interneti gitmeden önce talan etmiştim binlerce modele baktım neredeyse ama inan internetdeki modeller ile dışarıya çıkıp baktığında çok daha farklı güzel değişik gelinlikler olabiliyor o yüzden sadece net.den bakmak ile sınırlı kalma derim.

Tabiki saç modeli yada saçındaki aksesuar makyajı vs bu şekilde olmıcak.. sadece gelinlik ve duvak çok hoşuma gitti.. belki birazcıkta üzerinde oynanabilir,gösterişli bir hale getirilebilir ama model itibariyle çok beğendiğim bir tarz..

:)) aynen farklı bir görüntü olur hem bu gelinliğin içinde tarlatan yok kuyruklu olduğu için gerek duymamışlar sanırım.. nikahtan sonra kuyrugu çıkarıp tarlatanda giydinmi içine kabarık kabarık.. hatta duvağınıda değiştireceksin bu duvak kısa ya, nikahtan sonrada uzun takıcaksın nasılsa kuyruk çıkmış olacak, yada büyük kokoş bir saç aksesuarı takıcaksın.. hakikaten nikahta farklı nikahtan sonra farklı bir gelinlik giymiş gibi olur süper olur :))

Off süper hayaller ettirdin bana :))))) Sus kizzz simdi benimkinin basinin etini yemeye baslarim yoksa :KK70: Daha dügünümüzee 2-3 küsür yil var :KK43:((

Off süper hayaller ettirdin bana :))))) Sus kizzz simdi benimkinin basinin etini yemeye baslarim yoksa :KK70: Daha dügünümüzee 2-3 küsür yil var :KK43:((

:)) Bak bak hatta ne yapıcaksın biliyomusun:)) Nikaha çıkarken kuyruklu ,duvaklı ,beyaz ayakkabılı ,beyaz çiçek,dantelli kısa eldiven vs takıp klasik bir havada çıkacaksın.. nikah ve ilk dans bittikten sonra gelin odasına çıkıp içine tarlatan giyip kuyruğu duvağı vs çıkarıp, Beline renkli kuşak , renkli çiçek ,renkli ayakkabı giyip daha cici bir havada çıkacaksın hem modaya uymuş olucaksın hem bambaşka bir hava yaratıcaksınn nasıl fikir :)) walla benimde düğünüme var 2-3 sene daha asker yolu bekliyorum :KK43:( gelicekte nişan yapcazda düğüne geççez daha var yani baya :KK43:(

X