Bu gerçekten dert benim için.

Esmermeleq

Ederi kadar değer şart..
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2017
756
337

Kızlar eşimle anlaşamıyoruz bu konuda sizden yardım istiyorum çocuk odamız çok küçük.mecbur ranzalı ytak olacak ^iki çocugum var.o diyorki yukardaki resimdeki yatağı yaptırmayalım kullanşsz olur bi ranza alalım dolabıda çiz yaptıralım.bende diyorum bu tam bi duvarı kapatıyo hersey bi yerde toplu durur bu olsun o da altını nası tmizlycek sök tak kullanışsz her konu açılışnda bunun yüzünden azcık sürtüşme oluyor.szce bunda ısrar edeymmi kullanan varmı eşim haklımı cevap bekliyorum lütfen

Tanıdığımda var bundan, sanki biraz daha kısa oluyor bunlar, sadece çocukluk dönemi için.
Büyüyünce kullanabilecekler mi? Boyut boyut oluyordur belki bilmiyorum.
Eşinizin dediği gibi düz ranza alsanız daha uzun ömürlü olur bence.

Tanıdığımda var bundan, sanki biraz daha kısa oluyor bunlar, sadece çocukluk dönemi için.
Özel yaptrcaz ölçüleri istedğimiz gbi olcak beyaz olcak.taşınrsak dağılrmı acaba

Çok güzelmiş bu. Ne kadar ve nerede acaba ? Benimde iki çocuğum var, ranza almam gerek bana çok kullanışlı geldi
Tırtıl genç odası dye geçio nette.biz yatrmayı dşünüyorz özel içide istedgimiz gbi olsn dye bnada çok kllanşlı geldi ama eşim ilk kabul etti sonra kllanış kötü flan dio iknada olmuo

Tanıdıgınız memnunmu acaba

Tanıdıgınız memnunmu acaba
Bilmiyorum, konuşmadık hiç bununla ilgili.
Dediğiniz gibi istediğiniz ölçülerle oluyorsa olabilir bence şık, derli toplu duruyor oda, ben beğeniyorum.
Taşınma durumunda dağılır mı bilmiyorum onu konuşursunuz aldığınız yerle, sökülür zaten tekrar birleştirilir.
Temizlik konusunda da zaten açıkta biryeri yok sık sık temizlenmez bence.

Bilmiyorum, konuşmadık hiç bununla ilgili.
Dediğiniz gibi istediğiniz ölçülerle oluyorsa olabilir bence şık, derli toplu duruyor oda, ben beğeniyorum.
Taşınma durumunda dağılır mı bilmiyorum onu konuşursunuz aldığınız yerle, sökülür zaten tekrar birleştirilir.
Temizlik konusunda da zaten açıkta biryeri yok sık sık temizlenmez bence.
Altı çekmece çkar zaten yandaki boy dolap be merdiveni ayrı oluyo bi ranza altı dolabın altı alınmaz. Ama işte eşim kullanşlı değil dyo odada minnack ranza dolap dagınk drur siom kime göstersem bayılıyo ama bilmiyorum yaptırıp haklı çkarsa çok sorun olur

Altı çekmece çkar zaten yandaki boy dolap be merdiveni ayrı oluyo bi ranza altı dolabın altı alınmaz. Ama işte eşim kullanşlı değil dyo odada minnack ranza dolap dagınk drur siom kime göstersem bayılıyo ama bilmiyorum yaptırıp haklı çkarsa çok sorun olur
Oda çok küçükse bence avantajlı olur, derli toplu duruyor çünkü.
Öbür türlü ranza, ayrı dolap yaptırsanız, bir duvarı ranza bir duvarı dolap kaplayacak. Böyle yerden tasarruf edersiniz.

Ben istanbuldayim istoc da gaysan diye bi magaza var. Ve sadece bu tip modeller yapiyo. Gidip kendi gozumle gordum. Cok cok guzeller ve kaliteliydi. Bende avantaji oldugunu dusunuyorum. Gorumcem yaptirdi hic bi sikayetini duymadim. Eger cocuklariniz ikisi erkek ve ya ikisi kizsa hic dusunmeden yaptirin. Ama bi kiz bi erkekse biraz daha dusunun. İlerisi icin iyi olmayabilir. Sonucta ikisi ayni odada yatamaz.

3. Resimdekine bayildim. Kullanisli mi bilmem ama cocuk olsam cok hosuma giderdi. Cocuklarin fikrini aldiniz mi?

Oda çok küçükse bence avantajlı olur, derli toplu duruyor çünkü.
Öbür türlü ranza, ayrı dolap yaptırsanız, bir duvarı ranza bir duvarı dolap kaplayacak. Böyle yerden tasarruf edersiniz.
Bnde diyorum ama krılır dökülür altı temizlenmez bahane bahane

Ben istanbuldayim istoc da gaysan diye bi magaza var. Ve sadece bu tip modeller yapiyo. Gidip kendi gozumle gordum. Cok cok guzeller ve kaliteliydi. Bende avantaji oldugunu dusunuyorum. Gorumcem yaptirdi hic bi sikayetini duymadim. Eger cocuklariniz ikisi erkek ve ya ikisi kizsa hic dusunmeden yaptirin. Ama bi kiz bi erkekse biraz daha dusunun. İlerisi icin iyi olmayabilir. Sonucta ikisi ayni odada yatamaz.
İki kızım var çok sağolun eşim bi ikna olsa bu konu açılınca saçları diken diken oluyor resmen:kızgın:

Benim gozume cok kullanisli gorundu.
Ama bu kadar dolap bi zaman sonra yeterli olurmu bilemedim.
Tabi en kotu ihtimal ikeada satilan cocuk odasina ozel ekleme dolaplarini monte edersiniz karsi duvarlara. Biz yigenime onu aldik buyutmek istedikce aliyoruz ve dolabin ic dizaynini degistiriyoruz.
Tavsiye ederim o dolaplari.

Bu ranza hakkinda, benim icinde onemki temizleye bilmek. Ama bence eger yapacak olan marangoz supurgelik yaparsa altina, toz kacmak hic. Sok tak gibi biseye gerek kalmaz. Ama en onemli bi nokta bence odanin genisligi boyle bi ranzada. Alt yatak ortalarda biyerde. Dusunsene uzunca ama ensiz bi odan oldugunu. Bi dolaptan diger dolaba gecmek icin baya efor sarfetmek gerek.

Tabi en kotu ihtimal ikeada satilan cocuk odasina ozel ekleme dolaplarini monte edersiniz karsi duvarlara. Biz yigenime onu aldik buyutmek istedikce aliyoruz ve dolabin ic dizaynini degistiriyoruz.

Bu ranza hakkinda, benim icinde onemki temizleye bilmek. Ama bence eger yapacak olan marangoz supurgelik yaparsa altina, toz kacmak hic. Sok tak gibi biseye gerek kalmaz. Ama en onemli bi nokta bence odanin genisligi boyle bi ranzada. Alt yatak ortalarda biyerde. Dusunsene uzunca ama ensiz bi odan oldugunu. Bi dolaptan diger dolaba gecmek icin baya efor sarfetmek gerek.

Odamız kare ama küçük. Bu bi duvarını kapatack karsı dvarda tv var dolabımız bi tane var ama iki kapaklı yetmiyor temizliğe spürgeliği söylerim marangoza iyiki söyledinz sağolun

X