Bu hisler canımı çok yakıyor yardım edin lütfen 😢

Evet kizlar konuyu okuyanlara sesleniyorum. İste cinsel özgürlük diye savunduğunuz seylerin sonucu.
İnsan beyni ve vücudu hayvan gibi değil(asagilama amaçlı değil yaratilış gereği) unutup arkasına bakmadan gidemiyor.
Bugün okuduğum ikinci konu ikiside kullanilmaktan bahsediyor.
Belkide sizin dediginiz gibi hani özgür bile isteye yaptilar.
Ama sonuçlar yazikki savunulan gibi olmuyor.
Ben hiç onlarca erkekle birlikte oldum fakat pisman degilim diyeni duymadım.
Beyin ve fiziken böyle yasamaya uygun yaratılmadık.
Evet kızlık zarı bunun için var.
Siz hic evlendikten sonra ilişki yaşadım pişman oldum diyeni duydunuz mu peki ?
Duyamazsinız cünkü bizim böyle yasamamiz uygun görülüyor.
Isterseniz ahlaki isterseniz baska yönden nereden bakarsanız bakın.
Kızlar yapmayin izin vermeyin istemediğiniz ve vicdanen rahatsız edicek hicbiseyi baskasi istiyor
diye yasamayın.
Cinsel özgürlüğü savunan arkadaslara kolay gelsin.

İyi anilar seytanın avutması vesvese seni dahada harama yönlendirmek için.
Adi serefsiz köpek bir herife nasıl katlandın? Tabi insan aşık olunca böyle oluyor ama sen biraz abarttın.
Kendine gel hepsini sil o adi serefsizi engelle. Ailenede inkar et öyle birsey olmadi evlenmek icin falan yaptim gibisinden uydur.
Yani asiktim iste evlenmek istiyordum attim bir yalan de inandir aileni otur evinde bu bokludan hayır gelirmi saniyorsun.
Kafayı falan yeme telefonu aktif kullanmayı birak bu pisligi tamamen sil heryerden hayatindan. Biraz yalnız kal düsün düzgün kararlar almaya çalış hayatinda calismiyorsan işe baslayabilirsin mesela.
Bazi seyleri ısrarla iki defa yazdım aklını kullan diye.
Ağlanacak bisey de yok bir çok insan senin yasadigin seyleri yaşadı hayatına devam etti.
Ayrıldım zaten 1 buçuk ay oldu. O arkadaşım diye uydurduğu kadınların yanına gittiğini öğrendim fake hesaptan kadına yazıp. İnkar etti öğrendiğimi bilince uzun mesaj attım ayrıldım. 30 kere aradı bi kere açmıştım onda da o kadın evde yoktu biri geldi onunla çıktı ben yattım uyudum görmedim falan dedi. Yine yalan söyledi. Yüzüne kapatmıştım telefonu. Sonradan acaba başka ne diyecekti pişman olmuştur belki özür diler diye 3 4 gün sonra tekrardan aramıştım bunlar 1 buçuk ay önce olan şeyler. Onda da kafanda kuruyorsun onla bir şey yaşamadım vs dedi üstüne gidince sinir krizi geçirdi görüntülü konuşuyorduk saçını başını yoldu. Herşeyi inkar etti sonra ihtiyacım vardı depremden konuştuk içtik yattım uyudum dedi sonrada. Aldatmamış yani aldatmak değilmiş bu. Ben onu yarı yolda bırakmışım. Bende sinirle ailesini aradım ama bekledim ya gelir sandım yanıma ama korktu dövdüreceğimi düşündü. Saçma sapan şeyler düşündü. Aileme yaşamadık diyemem olan oldu çünkü o an söyleseydim belki inanırlardı. Ama yalanlar söylemek istemedim. Zaten onunla şehir dışlarına çıkarken bazılarında yalan söyleyerek gittim. Utandım herşeyden yaptıklarımdan. Ya ben gerçekten çok sevmiştim. Yakışıklı değildi kimse beğenmiyordu. Böylede bir insan değildi. Kimse hakkında kötü nir şey demezdi. Telefonunu kurcaladığım içinde fazla ileri gittim biliyorum özel alan bırakmadım ona. Ama bakmasaydım da hiçbir şey öğrenemicektim hakkında. Cahillik mutluluk getirir derler ya öyle ilişki devam ederdi işte.. benim ne günahım vardı. Binbir zorlukla beni ikna etti sevgili olalım diye. Ciddi de düşünüyordu. Kimse kimseyi zorla evlendirmicekti. Bunu ailem öğrenince yanıma gelip biz bir hata yaptık benim niyetim zaten ciddi deseydi yüzlerine karşı. Koşa koşa 10 saatlik yola gidip o kadınlarla rakı sofrasına oturmasaydı bambaşka olabilirdi. Bunu yediremiyorum. O beni çok iyi tanıyordu evet kaprisliydim tek hatalarım kötü yanım bunlar. Ben bunları haketmedim ya

Ayrıldım zaten 1 buçuk ay oldu. O arkadaşım diye uydurduğu kadınların yanına gittiğini öğrendim fake hesaptan kadına yazıp. İnkar etti öğrendiğimi bilince uzun mesaj attım ayrıldım. 30 kere aradı bi kere açmıştım onda da o kadın evde yoktu biri geldi onunla çıktı ben yattım uyudum görmedim falan dedi. Yine yalan söyledi. Yüzüne kapatmıştım telefonu. Sonradan acaba başka ne diyecekti pişman olmuştur belki özür diler diye 3 4 gün sonra tekrardan aramıştım bunlar 1 buçuk ay önce olan şeyler. Onda da kafanda kuruyorsun onla bir şey yaşamadım vs dedi üstüne gidince sinir krizi geçirdi görüntülü konuşuyorduk saçını başını yoldu. Herşeyi inkar etti sonra ihtiyacım vardı depremden konuştuk içtik yattım uyudum dedi sonrada. Aldatmamış yani aldatmak değilmiş bu. Ben onu yarı yolda bırakmışım. Bende sinirle ailesini aradım ama bekledim ya gelir sandım yanıma ama korktu dövdüreceğimi düşündü. Saçma sapan şeyler düşündü. Aileme yaşamadık diyemem olan oldu çünkü o an söyleseydim belki inanırlardı. Ama yalanlar söylemek istemedim. Zaten onunla şehir dışlarına çıkarken bazılarında yalan söyleyerek gittim. Utandım herşeyden yaptıklarımdan. Ya ben gerçekten çok sevmiştim. Yakışıklı değildi kimse beğenmiyordu. Böylede bir insan değildi. Kimse hakkında kötü nir şey demezdi. Telefonunu kurcaladığım içinde fazla ileri gittim biliyorum özel alan bırakmadım ona. Ama bakmasaydım da hiçbir şey öğrenemicektim hakkında. Cahillik mutluluk getirir derler ya öyle ilişki devam ederdi işte.. benim ne günahım vardı. Binbir zorlukla beni ikna etti sevgili olalım diye. Ciddi de düşünüyordu. Kimse kimseyi zorla evlendirmicekti. Bunu ailem öğrenince yanıma gelip biz bir hata yaptık benim niyetim zaten ciddi deseydi yüzlerine karşı. Koşa koşa 10 saatlik yola gidip o kadınlarla rakı sofrasına oturmasaydı bambaşka olabilirdi. Bunu yediremiyorum. O beni çok iyi tanıyordu evet kaprisliydim tek hatalarım kötü yanım bunlar. Ben bunları haketmedim ya
Ya lütfen artik anla ne özel alani ya adam sen bilmeden seni iyice aldatsamiydi.
İgrenc biri millet tam taniyamamiski onu da kotuleme firsatlari olmamis.
Kapriste ne var kiskanclikta olabilir bunlar tuzu biberi sen kiskancsin diye boyle bktan seyleri hakettiginimi saniyorsun ?
Sen delirdin mi ya lütfen okuduklarima inanamiyorum bir arkadasima fikir verir gibi yazicam sana gözunu kapatip evlenicekmiydin bide bu adamla ya ?
Daha cok yeni oldugu icjn boylesin zamanla ne kadar kendini dusurdugunu anlarsin.
Bu igrenc tipsiz ve vicdansiz ahlaksizdan kurtuldugun icin sadaka ver sen. Ya iliskiyi ailen ogrenmis ve seni yari yolda birakmis.
Sirf bunun icin bile suratina tukurmen lazimdi onun.Yedigi bku biliyor ondan korkmus dayak yicem diye keske biri bi guzel dagitsaydi agzini burnuni tipi kayiğin.

30 yaşındasınız.17,18 değil. Artık biraz akıllanın. Hala iyi günlerimizi özlüyorum nasıl dersiniz. İyi gün varmıydı ki? Adam rezil, adam pislik. Siz de malesef takıntılı ruh halinde birisiniz belli. Gidin tedavi olun. Psikologla olmazsa psikiyatriye gidin ilaç kullanın. İleri de bari düzgün kişileri bulma imkanınız olur. Yoksa bu kafa ile o gider benzeri gelir
Valla onu dinleseniz tek suç bendeydi. Evet güzel günlerimiz olmuştu. Depremde bile annesi varken benim yanıma gelip üzerime kapanmıştı. Ailesiyle tanıştırmıştı. Annemle kavga etsek araya girer düzeltirdi. Ama bazende şikayet ederdi beni. İyi davranışlarının yanında kötüleri de vardı. Olmasa böyle bir insanı nasıl çekebilirdim. O yüzden keşke kavga çıkartmasaydıım keşke çok üstüne gitmeseydim keşke şurda şöyle davransaydım huzur vermedim seviyordu soğuttum. Emek verdi bana şunları yaptı. Bazen insanlar gıpta ile bakardı bana adama bak ne yaptı kız için diye. Ama beni en kötü günümde arkamda duruyormuş gibi yapıp rakı sofrasına oturdu yalan söyleyerek. O kadar sindirmişti ki beni kafanda kuruyorsun kadının kardeşi mutluluklar diliyor bize sen neler düşünüyorsun diyordu. Kadın duldu birde. Madem arkadaşın niye adını çıkartır gibi ona buna bununla takıldım diye fotoğraf atıyorsun dediğimde de goy goy yaptım vs diye insanın aklıyla dalga geçiyordu.

Evet kizlar konuyu okuyanlara sesleniyorum. İste cinsel özgürlük diye savunduğunuz seylerin sonucu.
İnsan beyni ve vücudu hayvan gibi değil(asagilama amaçlı değil yaratilış gereği) unutup arkasına bakmadan gidemiyor.
Kızlar yapmayin izin vermeyin istemediğiniz ve vicdanen rahatsız edicek hicbiseyi baskasi istiyor
diye yasamayın.
Ne kadar sığ düşünceleriniz. Madem hepiniz insanız, madem Kızlık zarı da ilk ilişkiden sonra pişmanlık olmasın diye var, bunun için erkeklerde mekanızma nasıl işliyor? Onlarda zar yok ya hani. Şimdi diyeceksiniz onlar pişman olmaz bilmem ne… kızlık zarını nikaha bağlayanlar yüzünden, kaıdna pişmanlık duygusunu yükleyen toplumdaki böyle cins bakış açıları yüzünden olmasın sakın tüm bunlar?

İroninizi sevsinler sizin. Aman da çen çinirlendin de insanlara ölümü mü tavsiye ediyorsun bide
Ben burda derdimi açtım söylenen şeye bak. Evet salaklıktı. İntihar etmeyi bile düşündüm. İnsan bu kadar aşık olur mu bu kadar bağlanır mı diye hep kendimi suçladım. Madem dedim kavga çıkarıyorsun geçmişi sorun edip niye ayrılmıyorsun neden konuyu açıp laf sokup karşı taraftan da sert bi tutum gördüğünde geri adım atıp özür dileyip yalvarıyorsun diye. Bunu hep yaptım. Hep diyordu kavga çıkarıp özür diliyorsun inanmıyorum artık sana diye.

Valla onu dinleseniz tek suç bendeydi. Evet güzel günlerimiz olmuştu. Depremde bile annesi varken benim yanıma gelip üzerime kapanmıştı. Ailesiyle tanıştırmıştı. Annemle kavga etsek araya girer düzeltirdi. Ama bazende şikayet ederdi beni. İyi davranışlarının yanında kötüleri de vardı. Olmasa böyle bir insanı nasıl çekebilirdim. O yüzden keşke kavga çıkartmasaydıım keşke çok üstüne gitmeseydim keşke şurda şöyle davransaydım huzur vermedim seviyordu soğuttum. Emek verdi bana şunları yaptı. Bazen insanlar gıpta ile bakardı bana adama bak ne yaptı kız için diye. Ama beni en kötü günümde arkamda duruyormuş gibi yapıp rakı sofrasına oturdu yalan söyleyerek. O kadar sindirmişti ki beni kafanda kuruyorsun kadının kardeşi mutluluklar diliyor bize sen neler düşünüyorsun diyordu. Kadın duldu birde. Madem arkadaşın niye adını çıkartır gibi ona buna bununla takıldım diye fotoğraf atıyorsun dediğimde de goy goy yaptım vs diye insanın aklıyla dalga geçiyordu.
O aklınızda dalga geçmek istemiş, sizde buna izin vermişsiniz. Yani başka kadının fotoğrafını başkalarına atıp bunu goy goy diye savunan insanı zihninizde aklamanız onun aklınızla dalga geçmesi olmuyor. Sizin pasifliğinizi, kendinizi ona mecbur hissedecek kadar aciz olduğunuzu gösteriyor

Ne kadar sığ düşünceleriniz. Madem hepiniz insanız, madem Kızlık zarı da ilk ilişkiden sonra pişmanlık olmasın diye var, bunun için erkeklerde mekanızma nasıl işliyor? Onlarda zar yok ya hani. Şimdi diyeceksiniz onlar pişman olmaz bilmem ne… kızlık zarını nikaha bağlayanlar yüzünden, kaıdna pişmanlık duygusunu yükleyen toplumdaki böyle cins bakış açıları yüzünden olmasın sakın tüm bunlar?
Cins bakıs açisi dediginiz sizi Yaradan'ın verdiği kurallar hanımefendi.
Erkekler icinde ayni bu
Onlar pisman olmaz v.s ne demek ya biraz sacma baktiniz olaya.
Kizlik zari nikaha bağli evet ve oylede devam edicek toplumda hep sizin gibi ve de benim gibi insanlar olucak sizin kafa yapinizi değistiremem.
Ben genç kizlara seslendim burda bir dunya konu okudum hepside pisman sir olarak kalsa tek kendileri bilse bile ayrica kimse bilmese bile Allah biliyor.
Siz doya doya yasayin cinselliginizi tutan mı var ?🤣

Son düzenleme:
Yani onunuze gelenle cinsellik yasayin deseydim ileri görüşlü olucaktım değil mi ?
Kediler gibi🤣

O aklınızda dalga geçmek istemiş, sizde buna izin vermişsiniz. Yani başka kadının fotoğrafını başkalarına atıp bunu goy goy diye savunan insanı zihninizde aklamanız onun aklınızla dalga geçmesi olmuyor. Sizin pasifliğinizi, kendinizi ona mecbur hissedecek kadar aciz olduğunuzu gösteriyor
Haklısınız. Ben zaten inanmadım hiçbir zaman. Arkadaşım diyorsan arkadaşın gibi davranırsın. Arkadaşınla yanak yanağa öpüşerek fotoğraf çekinmezsin arada bi sınır olur. Ben arkadaşım dediğim insanın koluna bile girmem arada sınır olur yanlış anlar falan diye. İlk gördüğümde takıldığı bi kadın sanmıştım arkadaşına bununla takılıyorum dediği için. Kadında normal biri değil 2 gün konuştum fakeden erkek gibi. Beni evine davet etti rakı içelim diye daha tanımıyordu bile. Ses kayıtları atmıştı böyle karşıdaki insanı tahrik edercesine ses tonuyla konuşmalar nefes alışlar falan. Hani iftira falan atmıyorum kadın cidden normal değildi. Bir şeyler yaşadıkları zaten pansiyona falan gitmelerinden belli. Ya kısaca etrafın bana takıntılı kıskanç diye diye bu duruma düştüm. Ayrılamadım çünkü ona ait hissettim kendimi bu kadar emek verdim bunları yaşadım. Benimde hatalarım oldu çok üzerine gittim diye kendime de kinlendim. En son onların yanına gittiğinde bir şeyler koptu bende. Ben artık ilişkimiz rayına girdi bir şey yaptığı yok ciddi de düşünüyor neler atlattık diye konuyu kapattım. Ama en son gözümün içine baka baka yalan söylemesi beni mahvetti. Gerçekten psikolojim hiç iyi değil. Psikoloğa gidiyorum zaten ama hala bi gelişme yok. Yaşattığını yaşamasını istiyorum. Depremden dolayı biz sevgiliyken ailem ona para bile göndermişti ailenin bi ihtiyacı olur verirsin diye. Depremde de kendi kişisel telefonunu düşürmüştü şirket telefonuyla idare etti bir kaç gün. Ailemin gönderdiği parayla gidip iphon.e almıştı. Ailene verseydin bi ihtiyaçları olur dediğimde de paraya ihtiyaçları yok demişti gözümün içine baka baka.

diye yasamayın.

Offf, ne alakası var cinsel özgürlükle bu konunun. Bu konuyu açan kişi aklını kullanamamış.

Bir kadının cinsellik yaşaması için önce cinselliği, korunma yollarını bilmesi gerekir ve en önemlisi maddiyata sahip olmalı. Bu konuyu açan kişi hiçbirine sahip değil. Ailesine bağımlı halde yaşıyor. Tabiki cinsellik yaşadıktan sonra sorun yaşar. Ki zaten bu şekilde bağımlı olan, işi gücü olmayan kişiler sorun yaşıyorlar.

Cins bakıs açisi dediginiz sizi Yaradan'ın verdiği kurallar hanımefendi.
Erkekler icinde ayni bu
Onlar pisman olmaz v.s ne demek ya biraz sacma baktiniz olaya.
Kizlik zari nikaha bağli evet ve oylede devam edicek toplumda hep sizin gibi ve de benim gibi insanlar olucak sizin kafa yapinizi değistiremem.
Ben genç kizlara seslendim burda bir dunya konu okudum hepside pisman sir olarak kalsa tek kendileri bilse bile ayrica kimse bilmese bile Allah biliyor.
Siz doya doya yasayin cinselliginizi tutan mı var ?🤣
Olay cinsellik yaşamak değil kızlık zarı da değil. Herkes istediğini yaşamakta özgür. Benim pişman olmuş olmam keşke bu kadar özel bir şeyimi böyle harcamasaydım gerçekten arkamda duracak bir insanla yaşasaydım gerçekten bana sadık olan bir insanla olsaydı. Ama benim aptallığım işte. Keşke yaşanmasaydı. Bir daha da zor biriyle bir şey yaşamam güvenmem bakire olmadığımı söylemem. O kadar zor ki çok büyük konuşmuşum evlenmeden asla olmaz asla yapmam diyerek. Asla bu konularda rahat bir insan olmadım. Ama kimseye de yaşadı diye kötü gözle bakmadım. İnanmıştır güvenmiştir bir kişiyle bu hatayı yapmıştır ya da takmıyordur duygusal değildir kafa yapısı farklıdır diye düşündüm yargılamadım. Onun bile karşısına o yaşta bile hiç yaşamamış bir insan çıkmamış tek bendim. Böyle şeyleri takmadığını söylerdi. Eski eşi bile değilmiş sorun etmemiş. Ama kadın 3 buçuk aylık evlilikte annesinin evine giderek birden boşanma davası açınca o kadar sevmesine rağmen bunu mahkeme de dosyaya yazdırmış bakire değildi zaten diye bir de senelerce çıktığı bi insan bu. Ordan vurmaya kalkmış. Ablasından öğrenmiştim ben bunu. Ailesinin herkesin o an haberi olmuş.. çok sevdiği kadına bile bunu yapmış.

Okurken baygınlık geçirdim resmen. Adam sizi istemiyor, siz zorluyorsunuz. Bırakın ya, size başka adam mı yok?
Ya zaten ayrıldıkkk. Ben ayrıldım 1 buçuk ay oldu konuyu açarkende yazdım zaten oraya. Benim sorunum şu o kadar psikolojim bozuldu kii. Kendimi suçlayıp durdum. Soğuttum kendimden ya da niye tavır koymadım diye. Sürekli kavga çıkardım sonra yalvardım hiçbir şeye cesaretim yoktu karşımda da her olayda haklı da olsa haksızda olsam sonunda yine haksız çıkıyordum. Bana hiçbir zaman seni sevmiyorum istemiyorum demedi. Evlilik düşünüyorduk. Her bağırdığında beni bu hale sen getirdin diyordu. Sinir hastası olmuş benim yüzümden öyle diyordu. Benim burda konuyu açmamın nedeni kafam hiç iyi değil 1 buçuk aydır sürekli düşünüyorum bende miydi sorun ben şurda şu şekilde davransaydım daha mı iyiydi tavır koysaydım diye kendi kendimi yiyip bitirmem. Anıları unutamamam. Çok sevmiş olmam. Ayrılırsak ölürüm gibi hissediyordum bu öyle bi pskoloji ki içimdekileri ifade edemiyorum bile

Ya lütfen artik anla ne özel alani ya adam sen bilmeden seni iyice aldatsamiydi.
İgrenc biri millet tam taniyamamiski onu da kotuleme firsatlari olmamis.
Kapriste ne var kiskanclikta olabilir bunlar tuzu biberi sen kiskancsin diye boyle bktan seyleri hakettiginimi saniyorsun ?
Sen delirdin mi ya lütfen okuduklarima inanamiyorum bir arkadasima fikir verir gibi yazicam sana gözunu kapatip evlenicekmiydin bide bu adamla ya ?
Daha cok yeni oldugu icjn boylesin zamanla ne kadar kendini dusurdugunu anlarsin.
Bu igrenc tipsiz ve vicdansiz ahlaksizdan kurtuldugun icin sadaka ver sen. Ya iliskiyi ailen ogrenmis ve seni yari yolda birakmis.
Sirf bunun icin bile suratina tukurmen lazimdi onun.Yedigi bku biliyor ondan korkmus dayak yicem diye keske biri bi guzel dagitsaydi agzini burnuni tipi kayiğin.
Bende aşırı kıskançlık vardı bazı noktalarda saçma yerlerde de kıskandım oyüzden demiştim hep bu nedenle terkedilince piskolojim berbat oldu😔 telefon olayında da telefonunu gizli saklı kurcalayacak kadar güvenmiyorsan neden birliktesin o zaman diyorlar ya o yüzden demiştim. Şimdi eski mesajların hiçbir yok ailemin depremden bir kaç gün sonra ailesine versin belki bi ihtiyaçları olur diye gönderdikleri parayla telefon almıştı depremde kendi kişisel telefonunu düşürmüştü şirket teliyle idare ediyordu. Ailemin gönderdiği ile ipho.ne aldı çok istiyordu. Ailesine vereceğine yerde. Şimdi telefonunda mesaj falan bırakmaz artık yeni telefon alınca silmeye başlamıştı. Benden sonra birisi olursa ben kadar üstüne gitmez doğru düzgn biri diye düşünür. Onunda hoşuna gider sıkıp boğmuyor benim için iyi ki kurtulmuşum bile diyebilir. Belki de bana yaptıklarının hiçbirini kimseye yapmaz. Olan sadece bana oldu. Gerçekten düzelmişti 3 buçuk ay hep yanyanaydık birşeyini görmemiştim ama geçmişte yaptığı şeyleri unutamıyordum. Hep bu yüzden kavga çıkıyordı çok aşırı tepki veriyordu yalvarıyorum açma şu konuyu kavga etme vs diyordı bağırıyordu.

Yani sen basta hatalisin tanimadan etmeden ilişki yasamassin (kınamak değil) yani şöyle benimle birlikte oldu mecbur benimle evlenecek düşüncesine kapılmışsin...araya ablayı babayı katmissin peki sen bu hodukle evlenince sana ailesi ve kendi değer verecekmi namusunu temizlemek için oğlumun üstünde kaldı diyecekler belkide diyorlardır...yıl olmuş 2023 hala benle beraber oldu evlenecegiz kafası

Yani sen basta hatalisin tanimadan etmeden ilişki yasamassin (kınamak değil) yani şöyle benimle birlikte oldu mecbur benimle evlenecek düşüncesine kapılmışsin...araya ablayı babayı katmissin peki sen bu hodukle evlenince sana ailesi ve kendi değer verecekmi namusunu temizlemek için oğlumun üstünde kaldı diyecekler belkide diyorlardır...yıl olmuş 2023 hala benle beraber oldu evlenecegiz kafası
Zaten böyle bir şeye ailemde izin vermezdi. Vermedi de zaten. Ben ailesi evlendirsin diye aramadım ki. Benide eski eşi gibi kötüleyecekti. Ailesi beni çok sevmişti zaten saygıda kusur etmemiştim. Çıtım çıkmazdı. Annesini annem gibi görmüştüm. Çünkü onun ailesiydi. Depremi birlikte yaşamıştık. Bu olayı ailem duymadan önceki olay şimdi dediklerim. Evlilikten bahsederdi ben kimseyi zorlamadım. İstiyordum sevdiğim için evlenmeyi çok istedim. Ama zorlamadım kimseyi. Aileme söyledikten sonra ki bunu bile bile söylemedim. O öyle sandı sonra evlenicem ama seni sevmicem sen şeytansın dedi bende evlenmem ki o zaman seninle o ne demek diyebildim sadece. Sonradan birbirimizden vazgeçmiycez ben seni sen beni seviyorsun birbirimize sahip çıkıcaz kavga etmiycez dedi ertesi gün o kadınların yanına gitti. Yani hayal kırıklığımı anlatabiliyor muyum ben😢 tabiki ilk onunla yaşadım diye evlenmek istedim çokta seviyordum. Manipüle oldum hayatımda asla yapmayacağım bir şeydi bu. Kimse benden bunu beklemezdi. Çok acı çektim. Onun karşısına daha önce hiç yaşamamış biri çıkmamış. Eski eşide dahil. Böyle şeyleri takmıyorum derdi. Çok sevmiş eşini ama saygısızlığı vs bir ton şeyi varmış ona karşı. Kızın ona yıllar önce evi terk ettiğinde yazdığı mesajları görmüştüm. Kız 3 ayda evi terketmiş boşanma davası açmış. Bu da kendine yediremedi herhalde önceden de bildiği halde mahkemede bak.re değildi zaten diye dosyaya yazdırmış bunu ablasından öğrenmiştim. Onlar orada öğrenmişler olmadığını. Tazminat davası açmış kız neden açtı falan diye sormuştum bana iftira attılar demişti. Belkide b.akirelik olayını dediği için açmıştır kazanmıştır kız. Böyle işte bu konuyu buraya yazmamın nedeni ben kendimi çok suçluyorum şöyle yapsaydım daha mı farklı olurdu diye üstüne çok gittim kavga çıkardım geçmişi açtım falan ama en son yaptığı söylediği şeylerden sonra bunların bir önemi kalmamış dimi 😢

Neden kendinizi bu kadar degersizlestiriyorsunuz.
Kendimi çekilmez biri gibi görüyorum ilişki de her gelen kaçıyormuş gibi hissediyorum. Öncesinde cool gibi gözüküp aşık olduktan sonra gözğme perde inmesinden hemen bağlanmaktan bıktım. Dönüm noktasıydı bu ilişki benim için. Çok terkedildim çok aldatıldım. Çok yara aldım. Bu ilişkim hem en güzel hemde en kötü ilişkimdi. Huzur veremedim. Kaybetme korkumu çok gösterdim. Benim için çok özel bir şeyi yaşadım.. geçmişi açıp açıp kavga çıkardım yediremedim ama ayrılmakta yemedi. Haklı da haksızda olsam özür dilerdim. Sen üstüme gelmeyince ne kadar iyiyim kavga etmiyoruz falan derdi. Hem beni değersizleştirirdi hem de sen çok değerlisin önce kendini düşün yemene içmene dikkat et derdi. İnsan sevgilisine yük olmaz destek olur demişti. Bi kere de ben seni hayatıma alarak kendimi zora soktumda demişti bi olay üzerine. Böyle kırıcı şeylerde duymuştum. 😔

X