Bu insanlar neden böyle ya!

Sosyal medyadan hallettim

Kadın sessiz sakin halen arkadaş listemde ne atsam ilk o bakıyor yine sessiz sakin çıkıp gidiyordu. Tüm arkadaşların attığı çocuğunu
Ne bileyim kül tablasına kadar beğeniyor atlamadan bizim hiç bir paylaşımımıza bişey yapmıyor ama ilk o bakıyor
Artık dedim ki yok ben susamayacağım ve
Pek çok ortak arkadaşımızın önünde 4 sayfalık bir paylaşım yaptım instagram hikayemde
Üstü kapalı yazdım ama konuyu bilenlerde kendi de şak diye anladı
(Hem bu kalleşliğini üstü kapalı anlattımki beter ettim rezil ettim hemde bu herkesin herşeyini beğenip beni es geçmesini de yazdım çünkü yaptığın pisliğin farkındasın hem tamamen gitmiyorsun hemde kendini uzak tutuyorsun demi benim haberim olmadığını bildiğinden. Ama herşey ortaya çıkar ve ben senin ifadeni kendim okudum yazdım)
En sonki sayfada da “sen kendini çok iyi biliyorsun, herkes de kim olduğunu çok iyi anladı.
O kadar midemi bulandırdın ki özelden yazmaya aramaya bile tenezzül etmedim, değmezsin!!
Şimdi defol git ve hak ettiğin şeyleri yaşamaya devam et!” Yazdım.

Hemen telefondan aradı beni

Anlamış hemen kendini kastettiğimi. Zaten yine ilk kendi gördü hikayemi sanki pusuda bekliyo

Sonrada mesaj attı konuşmamız lazım diye

Sonrada eşime mesaj atmış abi ben yazmadım avukatım yazmış bi konuşabilir miyiz diye
Eşimde cvp vermemiş

Koskoca meslek sahibi okumuş kadın
Avukatı yazmış mış imza atmadan okumuyor musun sen hadi ordan ..

İşte böyle sonra ona yaptığım tüm beğenilerimi ve yorumlarımı geri sildim instadan Sil sil sonu gelmedi yaa, ne aptalmışım

Sonra takipten çıktım çıkardımda bitti gitti

Ohh içimde kalmadı oda. Herkeste öğrendi Çoğuda yazdı ki iyiki bize geldiğinde şahit olmayı kabul etmemişiz.
Tanımayanlarda yazdı ki kim bu ya mıçmış bırakmışsın 🙊

Sosyal medyadan hallettim

Kadın sessiz sakin halen arkadaş listemde ne atsam ilk o bakıyor yine sessiz sakin çıkıp gidiyordu. Tüm arkadaşların attığı çocuğunu
Ne bileyim kül tablasına kadar beğeniyor atlamadan bizim hiç bir paylaşımımıza bişey yapmıyor ama ilk o bakıyor
Artık dedim ki yok ben susamayacağım ve
Pek çok ortak arkadaşımızın önünde 4 sayfalık bir paylaşım yaptım instagram hikayemde
Üstü kapalı yazdım ama konuyu bilenlerde kendi de şak diye anladı
(Hem bu kalleşliğini üstü kapalı anlattımki beter ettim rezil ettim hemde bu herkesin herşeyini beğenip beni es geçmesini de yazdım çünkü yaptığın pisliğin farkındasın hem tamamen gitmiyorsun hemde kendini uzak tutuyorsun demi benim haberim olmadığını bildiğinden. Ama herşey ortaya çıkar ve ben senin ifadeni kendim okudum yazdım)
En sonki sayfada da “sen kendini çok iyi biliyorsun, herkes de kim olduğunu çok iyi anladı.
O kadar midemi bulandırdın ki özelden yazmaya aramaya bile tenezzül etmedim, değmezsin!!
Şimdi defol git ve hak ettiğin şeyleri yaşamaya devam et!” Yazdım.

Hemen telefondan aradı beni

Anlamış hemen kendini kastettiğimi. Zaten yine ilk kendi gördü hikayemi sanki pusuda bekliyo

Sonrada mesaj attı konuşmamız lazım diye

Sonrada eşime mesaj atmış abi ben yazmadım avukatım yazmış bi konuşabilir miyiz diye
Eşimde cvp vermemiş

Koskoca meslek sahibi okumuş kadın
Avukatı yazmış mış imza atmadan okumuyor musun sen hadi ordan ..

İşte böyle sonra ona yaptığım tüm beğenilerimi ve yorumlarımı geri sildim instadan Sil sil sonu gelmedi yaa, ne aptalmışım

Sonra takipten çıktım çıkardımda bitti gitti

Ohh içimde kalmadı oda. Herkeste öğrendi Çoğuda yazdı ki iyiki bize geldiğinde şahit olmayı kabul etmemişiz.
Tanımayanlarda yazdı ki kim bu ya mıçmış bırakmışsın 🙊
Ben olsam bu ikiliye iftira ve dolandırıcılık davası açarım . Ikisi bir olup bizi önce kandırıp şimdi de çevremize rezil ediyorlar diye. Bunu da yayınlarım . Hatta bu olayın sonunda işi tazminat davasına dayandiririm bir milyon falan talep ederim alamasam bile gözleri korksun

X