Rüya Yorumları Bu Kadar Etkileneceğimi Bilmiyordum Kafam Karışık

ayse2325

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2020
2.613
2.370
Kızlar merhaba
Malum hamileyim dün eski sevgilimle ortak olan bi arkadaşıma gittim kendisinin güzellik merkezi var orda oturduk ben işlem yaptırdım filan şimdi şöyle benim arkadaşım (Adı x olsun)eski erkek arkadaşımın erkek arkadaşı (adı y Olsun) sevgili çekişmeli bi ilişkileri var yaklaşık 2 yıldır ama erkeğin ailesi benim arkadaşımı istemiyor gelelim şimdi rüyama dün malum gittim işlem yaptırdım geldim rüyamda eşimle bi gezintiye çıkıyoruz orda yerde oturan bi teyze var fal bakıyormuş ama hisleriyle geleceği söylüyor el ya da kahve falı filan değil eğilip kulağına sordum bebeğimin cinsiyeti ne diye bana dediki kız sonra ben sordum işte x ile y evlenecekler mi diye bana hayır dedi sonda ben eski erkek arkadaşımı sordum o evlenecek mi diye o da hayır dedi sonra ben sormadan eğildi kulağıma eşinle boşanacaksın dedi öylece uyandım rüyalarım genelde çıkar ama bu rüya beni biraz korkuttu bi de acaba gerçek mi dedim rüyamdaki teyzenin yüzünü birebir hatırlıyorum bana bi yardım edin ne demek bu?

Rüya demek bilinçaltı demek,sonuçta x in y nin vs ortak alanlarında da bulunmuşsun bir dr hamilesin tam kurma dönemlerin çok takılma bilinçaltın sana oyun oynamış 🤪

Rüya ile amel edilmez.
Hamilelik sürecince ilginç rüyalar görmeniz çok olası, hoş normalde de öyle :KK66:

X