Bu kadar mı saftım ben :((

gamzege

Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2012
49
0
Mrb arkadaşlar.. Ben 24 yaşındayım, ewliyim ve 3 yaşında dünya tatlısı oğlum war..
2007 Yılında ewlendim.Sewerek ewlendik biz,çok sewerek hemde.. 19 yaşında ewlendim, eşimde 26 yaşındaydı ewlendiğimizde.. 2009 yılında oğlumu dünyaya getirdim, ben herşey çok iyiye gidiyor zannederken meğerse neler olmuş benim haberim yokmuş. Oğlum 6 aylıkken, eşimde bir takım değişiklikler farkettim. Ama bir türlü anlam weremiyordum. Sonra birgün bir konu yüzünden tartışırken bana eşim dedi ki; "bunları tartışmayı bırak sen biliyor musun bizim 20 milyar borcumuz waré dedi. şok oldum nasıl olur dedim inanamadım.. kirada oturuyorduk ama bir şekilde geçiniyorduk. zaten benim aradığım huzurdu sadece fazlada gözüm yoktu ki, bunuda o çok iyi biliyordu.. çünkü biz ewlendikten sonra hemen ayrı ewe çıkmamıştık, eşimin ailesiyle 18 ay birlikte oturduk. nişanlıyken biz ben kendim teklif etmiştim ailenle birlikte oturalım diye, ikimizde çalışalım para biriktirelim bir ewe girelim nödüyelim demiştim. ama sonra olmadı, eşimin ailesiyle anlamadık yapamadık we ayrı ewe kiraya çıktık.. Eşime dedim 20 milyar nasıl borcumuz olur bana bir anlat neler oluyor dedim.. 6 tane kredi kartı çıkarmış, kapatamayınca 10 milyar kredi çekmiş, gene kapatamamış başaramamış.. o paralar nereye gitti naptın diye sorduğumda sizin için harcadım dedmez mi.. daha çok çıldırdım, nasıl olur ya ben niye görmedim bize harcadığını diye sorduğumda, sana iddaa oynadım ordan para buldum diyordum dedi. ewet bi kaç kez oldu öyle 50 tl 100 tl iddaa dan kazandım diye getirdiği oldu ama hep olmadı ki bu 20 milyar bu yaa, 20 milyar.. hatta ödenmeyince 25 milyara kadar çıkmış faiz işlemiş hep.. kavga tartışmalar derken, kayınpederimi aradım ve bize gelmesini söyledim. geldi, kendim hemen açtım konuyu eşimde yanımda. böyle böyle eşim şu kadar borcumuz olduğunu söylüyor, bende 1 saat önce öğrendim bunu dedim.. adam çıldırdı, nasıl yaparsın bunu diye gene tartışma kavga, oğlum daha 6 aylık onu odaya götürdüm etkilenmesin diye, bir taraftan onlar orda tartışırken, oğlum birşey hissetmesin diye ona oyunlar yapıp güldürmeye çalışıyordum.. sonra aramız iyice kötüye gitmeye başladı güvensizlik olmaya başladı. işten çıkartıldı. ben hala inanmıyorum kendi çıktı kesin bişey yapmıştır yani. iş bulamadı, ew kira çocuk war ortada.. iyice böyle bunalıma girdik. ailem destek çıkıyordu ama nereye kadar.. sorunlar üst üste gelmeye dewam ediyordu, kokoreççiye işe girmişti, iyi bir iş bulana kadar eşim. günlük çalışıyordu burda. günlük 25 tl .. sonra aradan biraz zaman geçti, aramızda hala soğukluklar dewam ediyordu, birgün iş yeri ewe yakındı dışarda işim wardı, eşimin yanına da uğrarım dedim içimden. dükkanın önünden geçtim, baktım yok.içeriye girdim patronu ordaydı sordum eşim nerde diye, bana eşiniz iyileştimi ayağı kötüymüş, dünde bu günde gelemdi dedi. şok oldum. benim orda düştüğüm durumu düşünebiliyor musunuz? nerden geldiğimi şaşırdım, hemen çıktım ordan eşimi aradım nerdesin sen çabuk söyle dedim. oralara yakın bir yerde olduğunu söyledi hemen gittim oraya sen ne yapmaya çalışyorsun, sen 2 gündür işe gitmiyormuşsun benim bundan neden haberim yok, ben seni işe diye uğurluyorum sen nerelere gidiyosun bana cewap wer hemen dedim.. orda çalışmak istemiyormuş bahane uydurmuş.benim neden bundan haberim yok, ben neyinim senin, gene arkamdan iş çewiriyorsun diye sokak ortasında kavga ettik.. zaten güwensizliğim wardı, daha da olmaya başladı.. sonra araba servis işine girdi bu, serwis çekiyordu. ama maaş bir türlü almıyordu, wermiyorlar maaş diyordu.. parasızlık sıkıntı güwensizlik hepsi üst üste geldi ve tartışmalar çoğaldı ve ben babamın ewine geri döndüm. eşyalar herşey satıldı, boşanma davası açıldı..bu süre zarfında sadece telefonla görüştük ama oda sık sık değil aramıyordu doğdürüst. sonra bi ara rusya ya çalışmaya gidiyorum dedi ve gitti. boşanma günü olduğu gün gelicem merak etme bana dedi.. aradan zaman geçti bir süre sonra boşanma davamıza 1 ay kala eşimden bana mesaj geldi, ne olur beni affet ben siz olmadan yaşıyamıyorum yapamıyorum. çok hatalıyım beni affet dedi, öüzr diledi ayrılmayalım falan yazmış. hemen cewaplamadım, ailemle konuştum, insanlar hatalarından ders alırmış demek ki pişman, çocuğumuzda war 9 aylık daha şans werebileceğimi söyledim ona çocuğumuz için özellikle.. biz eşimle barıştık, ama ben babamın ewine yerleştim sonuçta. eşyalar satıldı ve eşiminde bankada ki borçları warken bize ayrı ew açması imkansızdı ve ben bunu bile bile barıştım onunla, borcumu ödüyeceğim sende çalış kenara para atarız diye konuştuk.. sonra bu rusya da yapamadı döndü. giyim mağazasına mağaza müdürü olarak işe girdi.. burda 3 ay çalıştı, sonra mağazada açık çıktı diye eşimi işten çıkartmışlar. bende köpürdüm seni nasıl hırsızlıkla suçlarlar kamera war mağazada incelensin olamaz dedim ve ben ondan daha fazla çıldırdım ama eşim bu konunun üstünde durmadı, bir şekilde bu konuyu örtpas etti. çok şey yaşandı hangi birini anlatayım ki, biz gene anlaşamamaya başladık. ticari taksi işine girdi. o işi yapmaya karar werdi, buldu bir tane araba başladı işe. hergün kazandığını babasına wericek diye konuştuk çünkü ona güwenmediğimiz için, kazandığını babasına wericek babasıda biriktirip bankada ki borcu taksite bağlattılar onu yatıracaktı.. aradan zaman geçti, meğerse kazandığını wermiyormuş babasına.. bunlar sonradan çıktı ortaya tabii. biz gene kavga gürültü, nereye gidiyor bu paralar diye,senin çocuğun war. ben senden para istemiyorum be borcumuz bitsin biran öncede kendi yuvamızda yaşıyalım beraber diye.. ben çoğunlıkla kendi babamın ewinde kalıyordum ve eşimde yanımıza geliyordu hergün, bazen kendi ailesine gidiyordu kalmaya.bende gidiyordum arada 15 gün 20 gün kalmaya.. neyse bizim aramız gene bozuldu, tekrar boşanma davası açıldı.. 6 nisan da 2012 de boşandık biz.. ve inanmıcaksınız belki ama 2 temmuz 2012 de biz tekrar 2.kez eşimle evlendik, nikah kıydık.. söz werdi herşey güzel olucak diye, lanet olsun sewiyorumda çocuğum içinde en çok gene barıştım we ewlendim.. eşimde iddaa bayisinde çalışmaya başladı.. hergün yanımıza geliyordu. maaşını babasına weriyordu, 6 ay bişey kaldı diyordu borcun bitmesine. hergün yanımıza geliyordu iş çıkışı işte, aramız iyiydi.. 21 ağustos ewlilik yıl dönümümüzdü 2 günlüğüne babamın yazlığı war oraya gittik ikimiz baş başa oğlumu anneannesine bıraktık.. çok güzel geçti.. bir yandan da dua ediyorum, allahım sana şükürler olsun, kocam yanımda borcumuzun bitmesine az kaldı 6 ay ne ki, 3 senedir babamın ewinde yaşıyorum ben 6 ayda beklemişim çokmu diye dua ediyordum şükürler olsun diye.. Sonra Eylül ayında, yani geçen ay eşim ben iddaa bayisinden çıkıyorum ticari taksi işi buldum dedi, taksicilikte daha fazla kazanıyorum dedi. başladı taksicilik yapmaya. aradan 2 gün geçti, eşim telefon açtı bana iddaa da çalıştığı eski patronu bizim ewiin oralarda ii warmış benide bırakıcak geçerken sizin oraya dedi, tamam dedim bende bekliyorum. aradan zaman geçti, aradı gene dışarıya gelirmisin biraz patronu benimle iş için konuşacakmış. alla alla dedimm içimden, adam benimle ne konuşacak ki iş için? her neyse gittim, arabanın içine oturdum. patronu bana dedi ki eşin neden işten iddaa dan ayrıldı sence biliyor musun dedi? bende dedim, abi taksicikte daha fazla kazandığını söyledi ban ve ayrıca burda çalışma saatleri çok fazla sabah 9 akşam 10 da dükkan kapanıyor, kasayı yapana kadar saat 10.30 oluyor bizim yanımıza gelmesi 11.30 oluyor. çocuğa zaman ayıramıyor, fazla göremiyor dedim ewli bir adama uygün değil bu iş dedim. sigortası yok birde dedim. adam durdu şöyle, eşime döndü dedi ki "ulan sen bu kadına bunu nasıl yaparsın sen dedi?" ben birden şok oldum öyle çıkışınca eşime, ne oldu ya bişey mi oldu abi diye ben ağlaya başladım. bizim aramız daha yeni düzeldi abi ne oldu gene ben kaldıramıyorum artık ölücem diye ağlamaya feryat etmeye başladım, eşim ön koltukta oturuyor arkaya dönüp benim yüzüme bile bakamıyor. anlatın artık dedim adama ne oldu.. adam başladı anlatmaya, bak kızım senin kocam dükkanın kasasından para yemiş rakamı tam bilmiyorum ama 8 milyar kadar bişey onu hesaplıcaz daha dedi. şok oldum nufkum tutuldu, kocam resmen çalıştığı yeri soymuş.. ve kazandığı maaşı da bankada ki borcuna şu zamana kadar yatırmamış. hepsini yemiş.. çıldırdım, aklımı kaçırıcak gibi oldum.. naptın naptın sen diye hesap sordum ama kendimden geçmişim. kafamı toparlamaya çalıştım, bir yandan da eşim, patronuna abi naptın sen niye söyledin ben sana öderdim paranı demeye başladı. sonra patronu konuşmaya dewam etti, hem maaşını ve dükkandan aldığı paraları iddaa da kumarda yemiş dedi, doğru mu dedim eşime doğru dedi.. bağırdım ben senden para istemeye korkuyordum maaşından para eksilmesin bankada ki borç bitsin diye sen nasıl yaptın, çocuğunun rızkını ellerinle nasıl werdin oraya diye cewap wermiyor. çalıştığı yeri kazık attığını öğrenince patronu dövmüş bile eşimi, okadar utanıyorum ki benim kocam olamaz diyorum böyle biri. 31 yaşındasın we yaptığın şeylere bak.. sonra ewe geldim aileme olanları anlattım, onlarda çıldırdılar, ben ağlıyorum oğlum 3 yaşında bana bakıyor, arada anne ağlama diyor bana :KK43: mahfetti beni.. ben sana tekrar şans werdim, barıştım ve hatta 2.kez ben seninle nikah masasına oturdum.. senin bana yaptığın reva mı. hiç mi merhametin yokmuşş, şu an bile ağlıyorum yazıklar olsun.. bu olayı öğreneli 20 gün falan olmuştu, arada telefonla görüşüyorduk ama babamın ewine gelemiyordu, ailem artık onu kabul etmiyordu. çünkü kaç kere affettim onlarda ben affedince babam ewine kabul etti onu kaç kere, ama bu son artık bitti dediler, bende öyle diyorum. sonra bu olayı öğrendikten 2 hafta sonra falan, facebook şifresini ben biliyordum eşimin, aramız iyiyken wermişti. birden aklıma geldi, mesajlarını okumak. arşivlenmiş mesajlara girdim allahım birden ne göreyim, bir kadına seni sewiyorum bebeğim ölene kadar peşini bırakmıcam yazmış ve tarihte 3 nisan 2012. biz şu an ekim ayındayız. bizim aramız ozamanlar bozuktu ama boşanmamıştık. kadında boşuna peşimdesin, seninle yaşadığım o günleri keşke hayatımdan çıkarabilsem yazmış. sonra eşim telefon numarasını yazmış ama kadın cewap wermemiş belli ki istemiyor kadın. aradım hemen bunu bağırdım çağırdım, bana werdiği cewap ne biliyor musun, ben makara yaptım.nasıl makara sen benimle ewliyken bir kadına seni sewiyorum demişsin, sence bu normal bişey mi diyorum, bana ben seni aldatmadım yemin ederim,çok eski mevzu o çocukluktan kalma yazmış. kadın izmirde yaşıyor ve awli ayrıca onu yazmayı unutmuşum.. aldatmadım seni diyor başka bişey demiyor adam ya.. sonra başka mesajlara baktım, rusya dan yabancı isinli bir kadınla mesajlaşmış, rusya ya çalışmaya gittiğini yazmıştımya ozaman ayrıydık ve boşanma davamız açılmıştı ama barışmak istediğini biz olmadan yapamadığını söylemişti ve barışmıştık. o kadına yazdığı şeyleri okuyunca şok oldım, parti çok güzeldi, iç çamaşırıyla dans eden kızlarını unutamıyorum, bel altı konuşmuş yanii. sonra daha bitmedi, arkadaş çewresinden bir çocukla gene mesajlaşmış, ve tarih 5 nisan 2012 biz gene ayrıydık ve çocuğa demiş ki bana kadın lazım demiş, bana kadın bul demiş. iddaa da çalıştığı zaman oluyor bunlar, 300 tl den fazla wermem demiş.. arkadaşı tamam ayarlarım demiş bir kadın ismi wermiş 60 tl cillop gibi buldum demiş, eşimde yer neresi demiş ama arkadaşı cewap wermemiş. telefonla konuştular demek ki diğer ayrıntıları.. ben bunu da yaşadımya dedim artık bu adam bana ağızınla kuş tutsa asla yaranamaz. bu mesajları soruyorum, bana gene diyor ki, ben arkadşla ti yaptım makara yaptım ben seni asla aldatmadım diyor ya şaka gibi inkar ediyor... yani uzun lafın kısası, artık herşey bitti.. bu saatten sonra kazandığı parayı benim elime werse ne olur, benim artık güwenim kalmadı.. şu an 24 yaşındayım we çewrem sakın üzülme kurtuk gitsin diyorlar.. ben kendimi beğenmiş biri değilim ama güzelim bakımlı bir bayanım. eşimi yanıma zaten kimse yakıştırmıyordu, kilolu biri kendisi ama benim gözüm onun dış görünüşünü görmüyordu. ben onun kalbini sewmiştim, kalbide bozuk çıktı her şeyide.. hayatımı mahfetti. psikolojim mafoldu.. boşanıcaz bu sfer herşey bitti.. temmuz ayında 2.kız temmuz ayında tekrar ewlendiğimiz için şu an 3 aylık ewli gözüküyoruz. ve anlaşmalı boşanma için 1 seneyi doldurman gerekiyormuş anlaşmalı boşanma davası açabilmemiz için. ve bunu da ben öğrendim onun böyle bir durum olduğundan haberi bile yok. şimdi 1 seneyi doldurmamız için temmuz atını beklemem gerekiyor.. bu zaman zarfında da iş bulup çalışıcam. kafamı toparlamam lazım, oğlum için çalışmam lazım. benim artık ondan bir beklentim yok, h,ç olmadı da zaten. bizim ihtiyaçlarımızı babm karşılıyordu hep.. durum böyle, artık o allaha yakın bize uzak olsun.. ben oğluma hem anne hemde baba olucam. o aile kurmak istemedi, bize gelecek sunmadı.. allaha havale ettim ben onu...

Bir paragraf dahi yapmamış olmanız sebebiyle büyük zorlukla okudum yazınızı..
Zira sonunu merak ettim..
Tek diyebileceğim..Kocanız olacak adamla sakın bir daha barışmaya kalkmayın..
Sizi bir daha kandırmasına izin vermeyin..
Umarım hep böyle kararlı kalabilirsiniz..

allah eşini sürüm sürüm süründürsün
yalnız arkadaş bi insanın sebepsiz borcu varsa,yani ev araba kredisi gibi şeyler hariç
onun hayatında ya kadın vardır ya kumar
bunda ikisi birden varmış
nasıl şüphelenmedin ki bunca parayı bizle yemiyorsa başkasıyla yiyordur diye

hızlı hızlı yazdığım için paragraf bırakmayı unutmuşum kusura bakmayın.. sonunu yazdım aslında, bu sefer herşey bitti..

yazin cok uzun olmus ama hepsini okudum canim ne diyim gecmis olsun uzulme yasin daha cok genc ALLAHIN sansli kullarindanmissinki yaptigi her pismigi karsina cikarmis kendini topla cocugun icin guclu ol yine seni kandirmasina asla izin verme sen elinden geleni yapmissin yuvani kurtarmak icin geride dusunup pismn olacagin hicbisey yok oglunda buyuyunce sana hakverecektir ALLAH yardimcin olsun

yaa hep bir şekilde ört pas etti.. diyorumya işte ben bu kadar mı safmışım.. kendime inanamıyorum.. iddaa oynamış hepp.. seni aldatmadım deyip duruyor, bana artık inandıramaz kendini...

hızlı hızlı yazdığım için paragraf bırakmayı unutmuşum kusura bakmayın.. sonunu yazdım aslında, bu sefer herşey bitti..

"Sonunu merak ettim" derken..paragraf dahi yapmamış olmanıza rağmen merak içinde sonuna kadar okudum demek istedim :)

Dediğim gibi, umarım bu kararlı duruşunuzu hiç bozmazsınız..
Yaptıklarının karşılığını görür umarım:KK47:

çok uzun ewet yazdıklarım farkındayım ama mağlesefff ben yaşadım bunları.. bundan sonra geri dönüş yok.. çalışıp oğluma bakıcam allahın izniyle. ondan bir beklentim yok, olmadı da zaten.. ben ewladımı hiç bir zaman kullanmadım ona karşı istediği zaman görücek çocuğunu...

Ne eş ne baba...Hiç bir şey olmaz o adamdan...Gerekirse hattını değiştir,ailenle iyice konuş sokmasınlar onu eve...Çünkü bana kalırsa senin eşine zaafın var...Ve en ufak bir şeyde tekrar barışırmışsın gibi geldi...Baya bir şey yaşamışsınız çünkü...Sen yine de 2 3 kez affetmişsin...Hırsızlık yapıyoru yahu adam...Bunun affı asla olmamalı zaten...Yine de dua et kurtulmak için.Zaten sağlıklı bir pskolojide değil eşin...dikkat et kendine...Çocuğunla Allah sana güzel bir yol göstersin inşallahhh.

Kafam zonkluyo şu an, paragraf yok, merak var oyyyşhh :KK31:

Senin de dediğin gb bu son olsun, kurtar yakanı da paçanı da bu pislikten:KK34:

Allah seni yavruna, yavrunu da sana bağışlasın. Kaderiniz baştan yazılsın inşAllah:KK16:

Allah yardımcınız olsun sakın birdaha sizi kandırmasına izin vermeyin
cocugunuza ve size yazık olmuş bu genç yaşınızda çok şey görmüşsünüz inşallah bundan sonra oglunuzla mutlu bir hayat yaşarsın canım

eşime zafım yok ama ben onu evladımız için affettim hep.. yan yana gören asla bunların arası bozuk demezdi bize. çok rahat çok gamzsız biriymişş.. bana hala seni sewiyorum diyebiliyor.. ben onun iş yerini dolandırdığını bu en son yaptığında öğrendim.. ne diyim artık söylenecek söz kalmadı.. her şeyi yaşattı bana.. şu an hiç görüşmüyoruz.. ne zaman ararsa görüşür oğluyla bitti herşey...

Söyleyecek bir şey kalmamış,yaşadıklarınız çok ağır.
İnşallah bu adamı boşar,çok mutlu bir hayat sürersiniz çocuğunuzla.
Serseri kocanız nasılsa bir gün belasını bulur böyle giderse.

ben acıkcası neler soyleyerek senı ıkna etti onu meak ettim canım. allah kolaylık versın sana. ogluna ıyı bak sadece onu dusun

Allah yardımcınız olsun yaşanacağı varmıştan başka birşey söyyemiyorum gerçekten.. kumar kadın hırsızlık yalan kandırma yani bir insanda olabilecek bütün kötülükler bir insanda birleşmiş ve ne yazık ki sevdiğiniz için göremeyecek duruma gelmişsiniz. zararın neresinden dönseniz kardır.
En azından cocuğunuzun model alabileceği başka birileri olacak etrafınızda çok şükür.

yaa şu paragraf kısmını nasıl atlamışım ben kusura bakmayın gerçekten.. ben onları yazdım ama hemde hep gözümün önüne geldi yaşadıklarım.. amin inşallah oğlumla güzel huzurlu yazılarımız olur inşallah

Çok sinirlendim yazdıklarını okuyunca. Böyle bir erkekten ne koca ne baba olur. Hiç bişey olmaz o adamdan. Bir de 31 yaşındaymış. Yaşça büyümüş belki ama beyni büyümemiş. Evliliğin ve baba olmanın anlamını kavrayamamış. Kararlı duruşunu bozma sakın. Bundan sonra mutluluk seninle olsun...

eşin hem hırsız hem yalancı hemde aldatan bir insanmış.... Allah kurtarsın diyorum seni böyle bir adamdan... Sakın ama sakın çocuğun için bile olsa onu affetme.. çünkü çocuğun onla beraber yaşadığı zaman ondan öğreneceği sadece sahtekarlık olur... hem Allahh korusun buadam bu kadar işi yapıyor ve bu kadar çok borç batağındaysa yakındır mafyanın eline düşmesi....onlara bulaştığı an hem seninn hemde çocuğunun hayatı tehlikeye girer...

çok pişman olucak çokk. Kimse kalmıcak etrfında. Arkadaşlarına çok güveniyor o ben biliyorum. Bundan sonra biz yokuz.. Arkadaşlarım sana bakmaya kıyamıyoruz okadar güzelsin diyorlar, seni haketmiyor asla diyorlar. Ne kaybettiğini anlayacak ama iş işten geçicekkkk .. Allah'a havale ettim ben onu. Bundan sonra sadece oğlum için önmeli durumlarda görüşürüz. Zaten çok ilgili bir baba değildi..

bu adam iflah olmaz yerınde olsam oğlumla bıle görüştürmezdim bu adamı en azından hayallerındeki baba iyi bir baba olurdu bunun gıbı butun ahlaksızlıkları yapan pişkin biri olmaz

X