Kontakt Lens bu konuda bilgisi olanlar yardimci olun

Yagber42

😍😍😍
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2020
121
394
26
Kızlar doktor bana dediki göz ölçün çok yüksek kontak lens takmanın gerek bunun içinde Ankara'daki bi bölüme gitmen gerek Ankarada kontak lens yaptıran varmı fiyatları nedir nasıl sıra alınıyor ayrıntılı şekilde anlatırsanız çok iyi olur

başka bi doktora daha danışın yukarıdaki arkadaşın dediği gibi numarası büyük olana gözlük verilir. İlaçlı mı ilaçsız mı ölçüm yaptı belki ölçüm yanlış oldu bazen olabiliyor. Benim önce ilaçsız sonra ilaçlı bakıyorlar farklı oluyor.

Ca
Göz ölçün çok yüksekse lens kalın olur ve batma yapar. Yüksek numaralara gözlük tavsiye edilir. Başka bir doktora danışın.
Canım gittim oda aynısını dedi senin dediğinin tam tersini dedi hatta göz ölçün yüksek olduğu için gözlük başını çok döndürür lens lazim

başka bi doktora daha danışın yukarıdaki arkadaşın dediği gibi numarası büyük olana gözlük verilir. İlaçlı mı ilaçsız mı ölçüm yaptı belki ölçüm yanlış oldu bazen olabiliyor. Benim önce ilaçsız sonra ilaçlı bakıyorlar farklı oluyor.
İlaçsız baktı 4.5 falan çıktı aslında bi özele gitsem diye düşünüyorum ama önce bi buradaki kişilerden fikir alayım dedim

İlaçsız baktı 4.5 falan çıktı aslında bi özele gitsem diye düşünüyorum ama önce bi buradaki kişilerden fikir alayım dedim
4.5 bişey değil ki arkadaşımda da 4.5 lens de gözlük de kullanıyor. Bir yakınım da kaza geçirdikten sonra göz damarlarında zedelenme oldu. Şuan 9 civarı gözlük kullanıyor.
4.5 olana kadar hiç farketmediniz mi gözlerinizin görmediğini?

4.5 bişey değil ki arkadaşımda da 4.5 lens de gözlük de kullanıyor. Bir yakınım da kaza geçirdikten sonra göz damarlarında zedelenme oldu. Şuan 9 civarı gözlük kullanıyor.
4.5 olana kadar hiç farketmediniz mi gözlerinizin görmediğini?

Ben küçüklükten beri görme sorunu yasyaşıyorum gözlük kullanıyordum ama sadece görme sorunu değilmiş gibgibi incelik uzaamayauzatmaya baslamisbaslamisyaynbaslamisbaslamisyayni gözlük fayda edeceğine hiç etki etmemis

X