Bu konuda nasıl olumlama yapmalıyım?

melek safiye

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2020
36
9
34
İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Son zamanlar çekim yasası olumlamalar konusuna çok kafa yoruyorım.Çekim yasasını harekete geçirmek için isteklerimizi detaylımi dile getirmeliğiz.hangi şekilde olumlama yapmalıyız bilgili arkadaşlar yardım ede bilirmi?mesela şu an en çok istediğim şey eşimle ayrı eve çıkmak.bu isteğimin olumlamasını nasıl yapmam lazım?

Sadece istedigin şeylere odaklan simdiki zaman da ve olumlu cümle kalibi kullan örneğin yeni evim 2+1 arakat istiyorum yeni mobilya lar istiyorum yeni evimde cok mutluyum gibi

İyi günler arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Son zamanlar çekim yasası olumlamalar konusuna çok kafa yoruyorım.Çekim yasasını harekete geçirmek için isteklerimizi detaylımi dile getirmeliğiz.hangi şekilde olumlama yapmalıyız bilgili arkadaşlar yardım ede bilirmi?mesela şu an en çok istediğim şey eşimle ayrı eve çıkmak.bu isteğimin olumlamasını nasıl yapmam lazım?
düşünce gücü pozitif olumlamalar sayfası var burada, okumanı tavsiye ederim. imajinasyon, olmuş gibi hayal etmek, olayların oluş sürecini hızlandırıyor. bir de kendini istediğin evde keyifle vakit geçirirken hayal et.

X