Bu konuşma neydi şimdi?

Merhaba
Önceden de bahsettiğim biri vardı belki hatırlarsınız. Sevgili olmadık yani adını koymadık. Konuşurken sevgili olduğumuza dair bir şey söyledi. Ben de sevgili mi olmak istiyorsun benimle dedim. O da gülerek hemen heveslenme dedi?? Ben normalde ağırdan almak istedim bunu da belli ettim. Ben yazmazsam yazmıyor, görüşelim demiyor ama benden bekliyor. Uzun zamandır yapmak istediğim bir şey vardı ona başlayacağımı söyledim sen yapmazsın ki dedi. Bazen çok tatlı huyları da var mesela ben yemek yapmayı çok seviyorum ama bulaşık yıkamayı hiç sevmiyorum dedim birlikte yıkarız dedi. Instaya attığım hikayeleri hatırlıyor, beni kıskanıyor, benden adım bekliyor ama hemen geri adım atıyor. Ve laf arasında bana "senden korkuyorum" dedi. Bu ne demek?
Karsisindaki kisi iliskiye hazir degil seni yan cepte tutuyor muhtemelen.. karsi tarafi adim atmiyorsa bence yapiskan davranmayi birakmalisin. Uzaklaski kendi yaklassin sana yaklasmiyorsa da zaten o niyeti ciddi degildir.

Yanlış anlamayın ama adamı takıntı yaptığınızı o da farketmiş kendini vazgeçilmez sanıyor.Heveslenme ,seninle konuşacak bir şeyim yok ki diyen birisi sizi istemiyordur hatta dalga bile geçtiğini düşünüyorum siz yazınca ona.İsteyen erkek lafta da kalmıyor icraatte gösteriyor,bu eleman lafta da tırt.Dünyada erkek mi kalmadı yahu,basın engeli bidaha da bakmayın yüzüne allasen kaçıncı konu bu.Sizden gerçekten hoşanlansaydı böyle oynamazdı,egosu okşansın istiyor sadece.Takılmak bile istemiyordur belkide.

Merhaba
Önceden de bahsettiğim biri vardı belki hatırlarsınız. Sevgili olmadık yani adını koymadık. Konuşurken sevgili olduğumuza dair bir şey söyledi. Ben de sevgili mi olmak istiyorsun benimle dedim. O da gülerek hemen heveslenme dedi?? Ben normalde ağırdan almak istedim bunu da belli ettim. Ben yazmazsam yazmıyor, görüşelim demiyor ama benden bekliyor. Uzun zamandır yapmak istediğim bir şey vardı ona başlayacağımı söyledim sen yapmazsın ki dedi. Bazen çok tatlı huyları da var mesela ben yemek yapmayı çok seviyorum ama bulaşık yıkamayı hiç sevmiyorum dedim birlikte yıkarız dedi. Instaya attığım hikayeleri hatırlıyor, beni kıskanıyor, benden adım bekliyor ama hemen geri adım atıyor. Ve laf arasında bana "senden korkuyorum" dedi. Bu ne demek?
Pesinden koştuğunuz an gidecek kendinize bunu yapmayın belirsizlik degersizliktir

ya bence bir ilişki insanı düşünmeye sevkediyorsa ortada netlik yoksa yani sizinki gibi ''bu ne demek istiyor, bu hareket ne anlama geliyor'' gibi sorulara neden oluyorsa o ilişkiden bir halt olmaz. bu kadar zorlamamalı. ilişki iki tarafın da gayet de gönlü varsa zaten akıp gidiyor. böyle belirsizlikler olmuyor.

Merhaba
Bence bir süre arayıp yazma

Hemen heveslenme dediği andan itibaren buz gibi soğumanız lazımdı en azından ya.Sizi nasıl küçümsüyor farkında mısınız.Ben olsam tekmeyi basardım o zaman da emin olun yine sizi ezikleyecek laflar edecek ben zaten seninle zorla konuşuyordum vs gibi.Kumaşı bu adamın

Yedekte tutuluyorsun. Seninle sevgili olma niyeti yok, boş yere umut veriyor ki fazla uzaklasma.

Erkeklerin bu aptalca taktikleri coktan açığa çıktı, siz hala nasıl düşüyorsunuz bu oyunlara anlamıyorum.

Burada bunca kadın aynı şeyi yazıyorsa bir bildigimiz var demektir

Hemen heveslenme dediği andan itibaren buz gibi soğumanız lazımdı en azından ya.Sizi nasıl küçümsüyor farkında mısınız.Ben olsam tekmeyi basardım o zaman da emin olun yine sizi ezikleyecek laflar edecek ben zaten seninle zorla konuşuyordum vs gibi.Kumaşı bu adamın
Ama benim onu küçümsediğimi söylüyor garip bir şekilde

27 yaşındasın, kendine layık gördüğün ilişki böyle gel git akıllı bir adamla yedekte tutulduğun ilişki mi gerçekten?

17-18 yaşlarında böyle tipleri cool sandık bitti. Hatta o yaşlarda takıldık bunlarla, gözümüz açılınca da "ıssız adam tribindeymiş salak" deyip önümüze baktık.

Adama bak bu, bulaşığı beraber yıkamayı teklif etmiş vay anasını... Yalandan ben yıkarım bile dememiş ya

Birlikte yıkarız demesi tatlı huyu oldugu anlamına mı geliyor? Yapmak istediklerine “sen yapmazsın” diye yorum yapan bir erkek hic bir zaman tatlı olamaz bana göre.
Üstelik kadın yazmadan yazmayan, aramayan erkegede erkek demem. Bi’ öyle bi’ böyle ne oldugu belli degil.

Bunun bir güzel kafasını karıştırıp ortada bırakırdım ben. Iy

Merhaba
Hemen heveslenme dediği yerde tüm heveslerini kursağında bırakırdım ben 😂 bi kere dişil enerjisi yüksek olup beklentide olan erkekler çok itici 🤮 bence hiç güzel zamanını boşa harcama seni özel hissettirecek çabalayacak onlarca insan varken buna enerjini verme derim naçizane 💞

Merhaba

Erkekleri anlama kılavuzu verilmeli sana tüm konuların bunun üzerine 🤷😊 Sıcak soğuk taktiği yapıyor işte elde tutmak için bu kadar basit. Biranda şok dalgası gibi bırakacaksın ortada kıymetin nasıl artıyor otur izle. Son olarak prenses erkekler kapatılsın.

Adamların geldiği hale bak kapısında kuyruk mu varmış? Heveslenme diyor sana sırf bu kelimesi için ağzıyla kuş tutsa sana yaranamaması lazım toplu bi dayak seansı yapsak bunlarada kendilerine bi gelseler 😄

Adam naz yapıyor resmen siz de peşinden koşuyorsunuz rol karmaşası var
Şunu unutmayın bir erlek isteseydi böyle davranmazdı

X