Bu ne demek sizce?

Takıntılı olduğunu düşünmedim asla merak edip bakmışsın. Belki sadece o da öyle düşünürek ekledi yani sadece bi merak olablilir.

Galiba hastayım, gidip tedavi olayım diye düşünürdüm.
Neden?
Adam sizden af mı diledi ? Adam sizi niye affetsin ? En ufak şeyde ayrılalım deyip duran birisiymişsiniz.

11 Aralık 2022 konunuza göre: 10 yılın başlangıcı lise son sınıfa dayanıyormuş. Yetişkin, ikiniz de iş güç sahibi olduktan sonra 3 sene süren ( 2019 dan 2022 Aralık ayına kadar olsa gerek ) bir ilişkiniz olmuş. İlişki süresince de ağzınızda sürekli bir ayrılık lafı varmış.

Adamın bu ilişkide yaptığı en doğru şey, kendini belirsizlikten kurtarması olmuş.
sonradan yazdıklarıma da bakarsanız anlarsınız. O yazdıklarımın hepsi kendimi suçladığım dönemdeydi. Ayrılık istemem hiçbi zaman durup dururken olmadı. Beni belirsizlikte bırakan oydu. İş güç sahibi olduk hep evlilik konuştuk yüzük baktık nişan tarihi belirledik ama asla bir adım atmadı. Sürekli oyaladı. Hep depresifti zaten.

Daha önceki konularımda bahsettiğim uzun süreli (10 yıl) birlikte olduğum ve beni yüzyüze dahi gelmeden terkedip giden eski sevgilim numaramı kaydetmiş. En son konuşmamızdan 1 yıldan fazla zaman geçti. Numaramı silmişti fotoğrafı vs görünmüyordu. Çok sonraları bi kere aklıma düşmüştü profil fotoğrafına bakmak için eklemiştim yine görünmüyordu numaram ekli değildi yani. Az önce tesadüfen numarasını gördüm tekrar ekledim fotoğrafı görünüyor. Numaramı kaydetmiş. Herkese açık değil çünkü arkadaşımdan ekleyip baktık onda görünmedi.

Böyle anlatınca takıntı yapmış gibi görünmek istemem ama tabiiki aklıma geliyor. Onca senemiz beraber geçti. Şuan benim numaramı kaydetmesine çok şaşırdım. Sizce ne yapmak istiyor? Ben fotoğrafını gördükten sonra hemen sildim bu arada.

O kadar çok canımı yaktı ki asla affetmem onu. Ama yine de merak ettim neden numaramı ekledi, siz ne düşünürdünüz?

Yenisini bulamamis.

Ben bakar bakmaz hemen görmesin diye siliyorum ve bir yıldan fazla oldu iki kere yaptım bunu sadece. Asla affetmem derken bile üzülüyorum bizi bu hale getirdiği için. Ama affetmek kendime çok büyük saygısızlık olur zaten. O yapayalnız, ağlamaktan hastahanelik olan, antidepresanlarla ayakta duran kıza yapamam bunu. Ona yapsam bunları atlatıp kendi kendine iyileşen kıza yapamam. Ama pişman olduğunu görmek isterdim.
Gerçekten pişman olacak insan gitmez. Gelip dil dökse sizi ikna eder o kadar diyeyim. Ama kendinize yaparsınız net..Yıllar önceki erkek arkadaşım uzun zaman sonra bana dönmüş ve evlenelim demişti. Sonra ayrıldı benden, dedim "evlenmek istiyordun şimdi ne oldu" Bana dedi ki "seni başka türlü kandıramazdım, evlilik diyerek ikna edeceğimi biliyordum". Yani kısacası, boşta kalınca arıyor, sıkılınca gidiyorlar, birini bulunca oyalaniyorlar, sonra tekrar dönüp sonra tekrar gidiyorlar, kısır döngü..hee şunu söyleyeyim aptallık kadın milletinde.. Ama olan kadının zamanına, duygularına oluyor. 6 yıllık bir ilişkide bu kısır döngüyü yaşadım, en son dönmek istediğinde kabul etmedim ve 10 gün sonra şahane, canım kocamla tanıştım. 12 yıldır mutlu bir evliliğim var şükür 🙏 O salağa dönsem eşimle tanışamayacaktım. Önünüze bakın, eski eskide kalmıştır. Aynı suda yıkanamaz olsa olsa kirlenirsiniz. Bol şans..

Gerçekten pişman olacak insan gitmez. Gelip dil dökse sizi ikna eder o kadar diyeyim. Ama kendinize yaparsınız net..Yıllar önceki erkek arkadaşım uzun zaman sonra bana dönmüş ve evlenelim demişti. Sonra ayrıldı benden, dedim "evlenmek istiyordun şimdi ne oldu" Bana dedi ki "seni başka türlü kandıramazdım, evlilik diyerek ikna edeceğimi biliyordum". Yani kısacası, boşta kalınca arıyor, sıkılınca gidiyorlar, birini bulunca oyalaniyorlar, sonra tekrar dönüp sonra tekrar gidiyorlar, kısır döngü..hee şunu söyleyeyim aptallık kadın milletinde.. Ama olan kadının zamanına, duygularına oluyor. 6 yıllık bir ilişkide bu kısır döngüyü yaşadım, en son dönmek istediğinde kabul etmedim ve 10 gün sonra şahane, canım kocamla tanıştım. 12 yıldır mutlu bir evliliğim var şükür 🙏 O salağa dönsem eşimle tanışamayacaktım. Önünüze bakın, eski eskide kalmıştır. Aynı suda yıkanamaz olsa olsa kirlenirsiniz. Bol şans..
Harika anlatmışsınız gerçekten. Ama beni ikna edemez o kısım hariç söylediklerinize katılıyorum. Ben de önüme bakıyorum inşallah sizin kadar şanslı olabilirim. Mutluluğunuz daim olsun 😇

Acaba o kişi naptı siz evlenince? Ulaşmaya çalıştınız mı veya haber aldınız mı

Çok anlam yükleyip satır aralarını okumaya çalışıyorsunuz şuan. Sizi anlıyorum ama hiçbir anlam ifade etmiyor yaptığı. Muhtemelen bakacağınızı tahmin edip eklemiştir numaranızı. Aklınıza düşmek için, başarılı da olmuş. Boşta kaldı, sıkıldı öyle yoklama yapıyordur en iyi ihtimal.

Acaba o kişi naptı siz evlenince? Ulaşmaya çalıştınız mı veya haber aldınız mı
Ben nişanlı iken bana faceten mesaj attı. Nisan için tebrik etmis ama diğer cümleleri bana dönme imasindaydi. Yani aslında nişan tebrigi altında başka mesajlar var. Birbara başka şehire gitmişti iş amaçlı. Tebrik sonrasında " bu arada ben tamamen geri döndüm şehre" demiş. Buradayım artık demek istiyor yani. Elbette yanıt vermedim ve sildim, şimdi eşim olan nişanlıma da söyledim bilsin diye. Bu arada ben 6 senelik evliyken ve üstelik 5 yaşında çocuğum varken bir de instadan istek yollamış, tabii ki reddettim. Bundan 2 yıl önce kadar da önerilenlere düşmüş instadav(eskiden ortak bir arkadaşımız vardı herhalde ondan öneri geldi) nikah fotoları vardı. Herkesin yolu açık olsun.

Ben nişanlı iken bana faceten mesaj attı. Nisan için tebrik etmis ama diğer cümleleri bana dönme imasindaydi. Yani aslında nişan tebrigi altında başka mesajlar var. Birbara başka şehire gitmişti iş amaçlı. Tebrik sonrasında " bu arada ben tamamen geri döndüm şehre" demiş. Buradayım artık demek istiyor yani. Elbette yanıt vermedim ve sildim, şimdi eşim olan nişanlıma da söyledim bilsin diye. Bu arada ben 6 senelik evliyken ve üstelik 5 yaşında çocuğum varken bir de instadan istek yollamış, tabii ki reddettim. Bundan 2 yıl önce kadar da önerilenlere düşmüş instadav(eskiden ortak bir arkadaşımız vardı herhalde ondan öneri geldi) nikah fotoları vardı. Herkesin yolu açık olsun.
Çok sevindim adınıza, herkes seçimleriyle yaşar.
Bu tür hikayeler çok var, erkekler ilişkilerini riske atarlar ne kalırlar ne giderler. Kadın ya harap olur ya unutur hayat kurar.
Sevgiyi, insanın kendisinden vazgeçmesi sanıyorlar.
Mutluluğunuz daim olsun eşinizle 🌺💙

çok toksik bir ilişkiden sonra caaaanimin içi eşimle tanıştım ve evlendim. eşimle 11 yıldır evliyim. sevgililik vs ile yaklaşık 14.5 yıldır hayatımda iyi ki de hayatımda. önceki ilişkimi bitirir bitirmez (2.5 yıl sürmüştü) eşimin zaten markajinda olduğun için teklifte bulunmuştu bana ve bende çivi çiviyi söker diyerek kabul etmiştim 🤣hayatımın en doğru kararını vermisim. zaman zaman eskisine bakarım. numara vs eklemem de instadan vs baktım birkaç kez. Su an yanılmıyorsam 43 yaşında falan ama sanıyorum hala evlenmemiş. niyesi nedeni bilmiyorum. size tavsiyem bakmayın diyemem ama kendinize bir yön çizin. çok çok iyi insanlar var etrafta onu unutturacak. dilerim benim kadar şanslı olursunuz. sevgiler

Çok sevindim adınıza, herkes seçimleriyle yaşar.
Bu tür hikayeler çok var, erkekler ilişkilerini riske atarlar ne kalırlar ne giderler. Kadın ya harap olur ya unutur hayat kurar.
Sevgiyi, insanın kendisinden vazgeçmesi sanıyorlar.
Mutluluğunuz daim olsun eşinizle 🌺💙
Toksik ilişkilerde heba olmamak, vazgeçip gitmesini bilmek gerek. Şimdiki aklım olsa ilk bittigi anda dönüşü olmazdı ama işte gençken kavak yelleri, kalbe söz geçmiyor. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Bilmukabele 🙏🥰

Çok anlam yükleyip satır aralarını okumaya çalışıyorsunuz şuan. Sizi anlıyorum ama hiçbir anlam ifade etmiyor yaptığı. Muhtemelen bakacağınızı tahmin edip eklemiştir numaranızı. Aklınıza düşmek için, başarılı da olmuş. Boşta kaldı, sıkıldı öyle yoklama yapıyordur en iyi ihtimal.
Muhtemelen öyledir

X