Bu ne demek??

hazalee98

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2018
1.227
1.038
25
Kısa bi küs olduğumuz dönem yaşadık bende şakasına acılarla dolup taştı mı yüreğin dedim o da cevap olarak evet dolup taşıyorum sana yüklü duygularım var yazmis ama bir sürü emoji koymuş erkek bir arkadaşıma sordum bel altı bir imada bulunmuş dedi sizce nasıl yorumlanmalı?

Yazan kişiye bağlı bu.Tarz olarak nasıl biri?
Ben okuduğumda pek tuhaf gelmedi ya da emojiler yok diye duyguyu alamadım:işsiz:

Yazan kişiye bağlı bu.Tarz olarak nasıl biri?
Ben okuduğumda pek tuhaf gelmedi ya da emojiler yok diye duyguyu alamadım:işsiz:

Dolup taşıyorum sana karşı

Yüklü duygularım var

Yazmis

Burda emojiler gözükmüyor ki:KK43:

Küstügün kişi sevgilin değil mi? Onun ne niyetle yazdığını , onu hiç tanımayan biz mi karar verebiliriz, sevgilisi olan sen mi ? Burda hiç tanimadigimiz adamı bir mesajla nasıl degerlendirelim? Belki şaka yaptı, belki romantik bir şey dedi belki de bel altı. Tanıyan sensin , değerlendirecek de sen ol bir zahmet.

Küstügün kişi sevgilin değil mi? Onun ne niyetle yazdığını , onu hiç tanımayan biz mi karar verebiliriz, sevgilisi olan sen mi ? Burda hiç tanimadigimiz adamı bir mesajla nasıl degerlendirelim? Belki şaka yaptı, belki romantik bir şey dedi belki de bel altı. Tanıyan sensin , değerlendirecek de sen ol bir zahmet.

Flört dönemindeydik 1 aylık

Iyiki dayak yemedim soruyu sorduğum için cevap vermek zorunda değilsiniz her soruya bu forumda bilginize

Haklı bir yorum..

X