Bu neydi simdi ?

Kizlar hepiniz ayrı ayrı o kadar haklısınız ki .. kendinden bu kadar taciz vermek hiç doğru değilmiş çok iyi anladım muhtemelen o görüşelim demedikçe görüşmem aramadikca aramam bir daha ve ilk aradığında kırgınlığımi belirticem inceldiği yerden de kopabilir artık...

9 yıllık bir arkadaşım var .. aynı ildeyiz ikimizde gurbetteyiz ancak arkadaşımın ertelemeleri ve sürekli ortaya konan bahaneleri yüzünden 3,5 yıl sonra ilk kez dün görüşebildik.. ikimizinde küçük çocuğu var ..oyun alani olan ikimize eşit sayılan bir mesafede buluştuk ancak...buluşma saatimizden tam 2 saat sonra buluşma yerine geldi bahanesi çok sevdiği bir tanıdıkları gelmiş hayır diyememisler .. Ben cocukla orada ne yapacagimi şaşırdım.. içimden defalarca eve dönmek geldi ancak dönmedim bekledim özrünü diledi hiçbir şey yokmuscasina onunla vakit geçirdim kızım inanılmaz yoruldu ağladı mizmizlandi ona rağmen durdum sohbet ettim vakit geçirdim ben onca yolu yeniden çekip eve döndüm kızım aşırı yoruldu ve ne mi oldu ? Arkadaşım arayıp dün çok durgundun yüzün gülmuyordu yıllar sonra buluştuk arkadaşlık bu mu diye hesap sordu...Ben elimden geldiğince guleryuzle ona sarılarak sırtını sivazlayarak sohbet etmişken kızımın yorgunluğunu göz ardı edip onu mutlu etmeye çalışmışken kalkıp birde fırçalandim bugün..konuşalı 3 saat oldu ve şu 3 saattir kendimi sorguluyorum bu kadar insanlara bu inisiyatifi neden verdim diye ben gercekten şunu anladım fazla tevazu ahmaklıktır gercekten
İki saat beklediniz mi gerçekten...kimseyi 15 bilemedin 20 dakikadan fazla beklemem hele çocukla hiç beklemem.zaten 3,5 yıl yüzyüze gelinmemis aynı ilde...istenirse bir yol bulunur görüşülurdu her türlü..bir daha görüşmeyi derim

İki saat beklediniz mi gerçekten...kimseyi 15 bilemedin 20 dakikadan fazla beklemem hele çocukla hiç beklemem.zaten 3,5 yıl yüzyüze gelinmemis aynı ilde...istenirse bir yol bulunur görüşülurdu her türlü..bir daha görüşmeyi derim
Maalesef evet ve arkadaşım insan arkadaşı için 2 saatte bekler refakatci olur tum gun sandalye tepesinde de bekler dedi :KK70:

Madem gitmişim azıcık çocuğumla vakit geçirir, sonra da onun yaptığı gibi haber bile vermeden çeker giderdim.

Geldim diye aradığında 20 dk bekletir, ardından da haber vermeye tenezzül etmiyorsun 2 saat sonra gelmişsin nerde miyim diye mi soruyorsun diye ben çemkirirdim ona..

Salınan kökleriyle mutluluklar düşüncesiz insanlara...

İyi olmuş size ama cocuga yazik.
Kimse 2 saat bulusma yerinde beklenmez, elalemin kadinini mutlu edecegim diye cocuk sefil edilmez. Bu kadar el iyisi olmayin sizde.

X