Bir abla tavsiyesine ihtiyacım var yardım eder misiniz?

Yani birde belirsizlik bu.
Görücü usulü gibi birşey,adamı tanıma şansı bile yok. Mesajla telefonla ne kadar tanırsın birini?
22 yaşında bir genç kız,uzak mesafe ilişkisi yaşamamalı,zamanına gençliğine yazık. Gezip tozmak varken.
Adam karakteri, gunluk yasantisi, ailesi, maddi durumu vb bircok kriter hakkinda her turlu yalani uydurabilir ve inanmak dışında bir sansin yok, cok yanlis ve aşırı sıkıcı.

Böyle çabuk yaşlanırsınız 😬 bu kadar dram bünyeye zarar. Bu yaşta o kadar da olgun olayım diye zorlamayın kendinizi. Ayrıca psikolojik olarak zor bir dönemden geçiyorsanız bir tedavi sürecine girmeli, halihazırda tedavi görüyorsanız da bunu tamamlamalısınız. 2 yaşta bir şey yok zaten bu arada ama uzak mesafe ilişkisi bence de mantıksız.

Adam karakteri, gunluk yasantisi, ailesi, maddi durumu vb bircok kriter hakkinda her turlu yalani uydurabilir ve inanmak dışında bir sansin yok, cok yanlis ve aşırı sıkıcı.
Aynen öyle.
Hani ileri yaşta biri olursun,atıyorum 6 ay sonra gelecektir yada sen gideceksindir onun şehrine amenna ama şu durumda çok mantıksız. Evet yaş konusunda yalan söylemiş ama istediği her konuda pekala yalanda söyleyebilir durum çok müsait zira.

zaten dediğin kişiyle ilgili yorum yapılmış. Bende yazan arkadaşlara katılıyorum. Başka bir şey dicem.
Asıl sorun sizin depresyonvari bir ruh hali içinde olmanız. Bu çocuğun ilgisi hoşunuza gitmiş ve sizin deyiminizle odanızı toplayacak enerjiyi bulmuşsunuz. Ruh halinize ve psikolojik sağlığınıza odaklanın bence. Önceliği her zaman kendiniz yapın. Duygusak boşluktasınız o yüzden bu çocuğu takıyorsunuz, daha iyi birisi çıksa bu çocukla görüşmezsiniz muhtemelen.
Bi cocuk iki selam gunaydin yazdi diye icinden cikilan depresyon, depresyon degildir. Cok ele ayaga dustu bazi terimler... Bana daha cok genclerin hayattan kacmak icin bahane bulmasi gibi geliyor.

Bütün bu tantana 2 yaş küçükmüş diye mi koptu:KK53:
Adamla flört dönemindeymişsiniz belki direkt 2 yaş küçüğüm dese tanımadan reddedecektin bir şansı olsun diye yapmış abartma.

Hani bi fotoğraf var ya “bu fotoğrafta yaşlı kadın mı genç kadın mı görüyorsunuz” diye hah işte o geldi aklıma.
Size görücü usulü bir evlilik lazım.

kk da herkes mi depresyonda herkes mi toksik ilişkiye yaşıyor? ne okusam depresyondayım, duygu durum bozukluğum var, kendime onem veya değer vermiyorum vs vs vs. Allah allah nornal insan kalmamış duruma bakılırsa. çok depremin olacağım da oğlanın birinin söyleyeceği iki güzel kelam ile hayatım değişecek elimi surmedigim odamı bile çiçek bahçesine çevireceğim. çok çok ütopik geliyor bana bu davranışlar. yahu oturup iki şükür mu etsek acaba? mesela her güne saglikla uyanıyoruz diye, mesela tüm uzuvlarimiz tam diye, mesela çok yakınımızda olanların canlarımızın canları sağ diye.... bu dünyada dert edinmek için mi yasiyorsunuz siz? güzellikleri görmek bu kadar mı zor? soruna gelecek olursak 2 yaştan bisey olmaz belki ama uzak mesafe ilişkisi yürümez. bulun yanınızda delikanlıları gezin eğlenin yahu ne yapacaksınız 300 km ötedeki sevgiliyi

Bak şimdi güzel kardeşim, abla gibi yazın demişsin ya aynı öyle yazıyorum.
Muhabbetin cidden insanı bayıyor, içim kıyıldı , sen buna katlanmaya razı bir adam bulduysan kesinlikle bırakma. Canın sıkılınca da bırak gitsin. Niye bu kadar anlam yüklemeye çalışıyorsun ki? Gezip tozup flört edeceğiniz yaşlar, adam sanki seni üç karısının üstüne kuma alacakmış gibi davranmanın ne anlamı var?
Sana iyi gediyse devam et, gelmediği yerde de bırak.

Anlatımın ağırlığından kimliği pembe çıktı zannettim. Abartıyorsunuz.

X