Bu saatte iyice taktım

Konuştum o da çok haklı olduğumı söylüyoe . Açık açık gidin dersem hoş olmaz ama istiyorsan diyeyim kendini bu denli üzeceksen dedi söylim gitsinler yapcak bi şey yok dedi . Buna da şuan cebap vermedim o şekilde de olur mu bilmiyorum. Keşke karşımda anlayışlı insanlar olsaydı da en azından ben belli edince gitsekerdi bunlara gerek kalmasaydı
Eşin uygun şekilde annesi ile konuşsun,birbirinize alışamadığınızı filan söylesin.Babasının duymamasını istesin,bazen babalar kinci ve düşüncesiz oluyor.Bence siz değil,eşiniz sanki sizden habersiz gibi konuşmalı.

Kim ne derse desin ben yatılı misafir sevmiyorum.gelmesinler ya hele de calisanlara hiç gelmesinler.siz iyi dayanmissiniz,ben olsam bı haftadan sonra surat asardim.bu ne canım sürekli gelip gelip kalmalar.birakin kuserlerse kussunler,zaten siz napsaniz da onlar illa bı kulp bulur

Kim ne derse desin ben yatılı misafir sevmiyorum.gelmesinler ya hele de calisanlara hiç gelmesinler.siz iyi dayanmissiniz,ben olsam bı haftadan sonra surat asardim.bu ne canım sürekli gelip gelip kalmalar.birakin kuserlerse kussunler,zaten siz napsaniz da onlar illa bı kulp bulur
Evet bir haftadan sonra surat ifademi kim görse o evden çıkar giderdi. Ama gamsız demekki. İki gündür odamdan çıkmıyorum, uzanamıyorum finlenemiyorum diyorum, duratım beş karoş tek kelime konuşmuyorum. Ama bana mısın demiyor

Konuştum o da çok haklı olduğumı söylüyoe . Açık açık gidin dersem hoş olmaz ama istiyorsan diyeyim kendini bu denli üzeceksen dedi söylim gitsinler yapcak bi şey yok dedi . Buna da şuan cebap vermedim o şekilde de olur mu bilmiyorum.
Evet istiyorum, şöyle gitsinler deyin. Yoksa ben artık çok doldum, kötü şeyler olacak, birbirinizin yüzüne bakamaz hale geleceğiz deyin. Evliliğimiz çok zarar görecek deyin, baska da birşey demeyin. Düşünmeyin ayıp olur mu diye, onlar düşünüyor mu?

Ayy bacım sende iyi sabır varmış. Ben 10 dakika uğradıklarında bile rahatsız oluyorum. Bitek onlar değil kendi ailemde aynı şekilde. Ben evimde kimseyi istemem hemde haftalarca. İçim sıkıldı resmen

Evet bir haftadan sonra surat ifademi kim görse o evden çıkar giderdi. Ama gamsız demekki. İki gündür odamdan çıkmıyorum, uzanamıyorum finlenemiyorum diyorum, duratım beş karoş tek kelime konuşmuyorum. Ama bana mısın demiyor
Ay kiz naptin gittilermi bi saatir okuyorum yorumlari ben senin yerine cildirdim gecen gorumcem oglunu bana gonderdi aramizda 300 adimlik mesafe var cok yorulmusmusta sende kalsin dedi bnde iki hun dayanabildim cunku oglu 10 tasinda ama cok sapik ve asiri herseyi dinler acaba napiyoruz ne konsuyoruz diye rahstisiz oldugunu soyledim esime acik acik dedim hoslanmiyorum cok saygisiz sapik dedim ikinci gun gittim biraktim gorumcede dedim kusura bakm biliyorsun bn tedavi goruyorum ve esimle gun asiri iliski yasiyoruz dedim acik acik o yizden bizde kalamZ o yizdn getirdim dedim

Arkdaşlar merhaba . Düşüncelerini bana söylerseniz ve ne yapmam gerektiği konusunda fikir verirseniz çok severim. Biz eşimle haziranda nikah kıydık temmuzun sonunda düğün. Tayin alabilmem için erken nikah kıymıştık. Farklı bir şehire geldim eşin için. İkimizin de ailesi memlekette. Ben normalde misafir seven biriyim fakat şuan söyliceklerim konusunda eğer haksızsam söyleyin. Büz nükahı kıydıktan sonra benim tayinim çıktı dolayısıyla biz ev tuttuk eşimle ve yavaş yvaş dizmeye başladık. Kayınvalidem haziranda geldi yardım etmek amacıyla ama tam olarwk bi ay bizimle kaldı. Kısacası geldi mi dönüş biletini kesmiyor ve dönmeyi bilmiyor evine . Evlendik 3 ay oldu evleneli kayınvalidem ve kayınpederim geçen hafta geldiler yaklaşık 10 gün oldu 17 saatlik yolu arabayla geldiler. Kayınpederim memur normalde . Ben nasıl olsa çok uzun kalmazlar diye düşünüyordum tüm planlarımı kapattım onlar gidince yaparım dedim ayıp olmasın dedim kendi aileme nasolsam onlara da aynı şemiöde davrankyoeum 10 gündür . Konserlere götürüyorum tatlılara götürüyorum baya eğlenceli geçiyor günleri . Şuan 10 gün pldu ama hiç gidicek gibi görünmüyorlar. Bunu şu yüzden söylüyorum, daha biz evleneli 3 ay oldu evimiz 65 m2 . Büz kendimize göre bir ev tuttjk bir tane L koltuğunuz var. Çok yoğun işlerde çalışıyoruz eve geldiğimde genellikle yorgufnluktan adım atacak halim kalmıyor . Haliyle ıuzanmak istiyorsun şu bu . Misafirdir diyip 10 gün idare edebiliyorsun ama ssonrasında benim pilim biriyor artık. Ev küçük, kıç kıçayız . Ha şunlaır da söylim, kışlık falan reçeleer bir sürü şey yapıp getirmiş hakkını yiyemem burdayken de yemeği o yapıyor akşam eve geldiğimizde genelde yemek hazır oljyor . Maddi manevi bir şeyden kaçınmıyor . Ki o yüzden geleceğiz dediklerinde rahatsız olmuyordum. Ama anlatabiliyor muyum bilmiyoeum uzun süreli yatıl misafir çok yoruyor . Ve daha burdan gideli 3 ay oldu. Sonea biz düğüne oraya gittik. Kısacwsı birbirimizi özlicek vakit bile bulamadık. Ayrıca aile gruplaro var merak edip eşimden bi gün okudum , kayınvalidem şey yazmış, ben bu yaz full şu şehirdeyim diye. Şu şehir dediğim benim şehrim. Onu da okuyunxa iyice rahatsız oldum. Ben vajinismus sorunu yaşıyorum evlendiğimdne beri. Atlattım sayılır ama ara verince yine tetikleniyor. Ve bu durumdan dolayı daha da geriliyorum ben. Kaldığımız şehir güzel tatil beldeleri olan bir şehir. Sürekli birilerinin bu şehir güzel diyip bize gelmeleri yoruyor beni . Evet gelemler şimdiye kadar 2-3 gün en fazla kaldı o yüzden asla gözüme gelmedi . Ama 10 günü aştı mı epey içim ıskıldo artık. Dünden beri odamda vakit geçiriyorum yorgunum uzanacağım vs diyorum artık. Mormalde misafirdir ayıptır derdim ama artık iyice saldım . Siz me düşünüyorsunuz bu komuda ? Gecedem neri gözüme uyku girmedi. Ben düşüncesizlik olarak görüyorum artık 10 gün oldı normalde yeni evlenen bir çift haftada 4-5 birlikte oluyordur mujtemelen , biziö mormal bir çift olduğumuzu düşünürlerse bunu düşünmeleri gerekmezler miydi? Minixik evde eşimle birbirimize
Yaklaşmamız imkansız. Hiç demiyorlar öı 10 gündür bunlar sarılamıyor bile daha birbirlerine doyamadılar
Üç ay oldu. İdrak edemiyorlar mı. Kayınvalidem geldi mi gitmek bilmiyor. En son bi ay kaldığında bi haftalığına geldim demişti. O dömeö yine gerilmiştim ve eşime anlatmışrım. O da normalde bu kadar kalmaz demişti . Bende bak daha burdayken ekimde yine gelcem falan diyor demiştim. Yok ua şaka yapıyor falan demişti ben tartışmıştım. Eşim de geleceö deree müsait değiliz derim dedi . Sonra on gün önce gelme imalarında bulunduğında ben kıyamadım eşime de dedimki çok gelmek istiyorlarsa gelsinler davet er dediö bi şey olamx dedim. Eşimde tamam dedim 1 hafta kalırlar yazıklar yalnızlar dedi. Gayet içten şekilde ben davet ettim ve geldiklerinden beri hiçbir şeyde kusur etmedim. Ama ben dünden beri artık çıldırmak üzereyim . Her geldiğinde dönüşünüb belirsiz olmaso beni yordu. Aynı şeyleri yaşauan varsa lütfen yardım etsin. Bı saatte kalktım içim daraldı . Vajinismus sprumu ayrı canımı sıkıyordu bu olaylar tam tuzu biberi oldıu.

Arkadaşlar bugün bir eve yemeğe davetliydik. Gitttik hen baya yataktan zorla kaldırılıp gittim çağıranlar sevdiğim insanlar olduğu için. Ev sahibi kv e ne zaman gidiyorsunuz dedi. O da belli değil benim işim hiç velli olmuyor belkş jaftaya ptesi gibi gideriz dedi. Bende o am başımdan kaynar sular dökülğr vaziyette sesim titreyerek kp ne kadar iznş var ki dedim . 20 gün dedi yıllık izni dedi . O an beyninden vuruldum ve ben üzülünce direkt ağlkyorum ellerim titriyor ve hiçbir ley yapamıyorum. Gözlerim doldu ellerim titredi kafamı telefona gömdüm misafirlikte rezillik çıkmasın diye ama bağıra çağıra ağlamamak için zor tuttum lendimş. O arada kendince bana havadan sudan bi şeyler soruyordu hiçbir sorusuna yanıt vermedim sonra yanından kalkıp diğer odaya gittim eşime gidelim dedim . Arabada kv seslendi bana çok mu yorgunsun dedi iyi görünmüyorsun dedi. Evet çok yprgunum dedi. Niye ded, iki gecedir yatamadım dedim uykusuzum işin çok ağır uzanamıyoeum evde de dedim. Hiçbir şey demedi .eve geldik ben direkt odaya geldim ağladım. O içeride hiçbir şey olmamış gbii ayy canım benim çok yoruluyor işte dinlensin vsdiyordu. Bi insanın iki gündür gösterdiğim tavur karşısında anlamması için akli dengedini yitirmiş olması lazım. O yüzfen femekki biliyor ama bilerek yapıyor. Eşim de haklısın ama anneme babama kalkın gidin diyemem başka şekilde çözelim dedi yarın bakıcam çaresine üzülme falan dedi. Çıldırmak üzereyim
Valla benim eşim 29 yaşına kadar herkese hayir demiş hayır demiş beni görünce bisey diyemedi kayinvalidem sürekli hayır dediği yaşı da gectigi için evlensin dye baskı kuruyordu evlendim 1 buçuk sene önce işte o zaman başladı ben evlenince liskanmaya başladı oğlundan beni yalnız olmamızı istemiyor gibi sabahın 8 inde arıyordu yeni evliyken 1 kere oldu 2 kere oldu 3 ünde dedim aramasin sabah dedim sonda pazar günleri köye gidiyorduk dedim ben seninle vakit geçirmiyorum 1 hafta evdeyim 1 hafta köydeyim öyle diceksin annene valla öyle söyledi artık pazarları kendimize vakit ayiriyorum hayır bide torun istiyoruz diyorlar kendimize vakit bulamıyorum ki nasıl yapayım senin kayinvalide 2 gün sonra torun da ister sanki izin veriyormuş yapılmasına gibi ne olursa olsun kayinvalide ile aynı evde durulmaz 1 gün oluyor 2 gün oluyor 3 ünde insan bunaliyor bu kadın bunları yaşamış birisi daha anlayışlı olması lazımken yaptığına bak dediğim gibi kıskanıyor oğlunu evlendirdi ya isterse geri içine sokası geliyor normalde olsa öyle sevmezler ha birde şu var sen neyi kafana takarsan o çok büyüyor onu farkettigi için anlamıyor gibi yapıyor sen kafana takma bu kalma işini eşinle zıt olma sen 10 gün daha rahat gibi davran çünkü belli edince üstüne kalir 20 ise 30 gün kalır anlamıyor sanıyorsun ama onlar öyle hıyanet ki anlamazlar mj hiç

Yeni evliyken bizde kv ile farkli sehirdeydik 3 saat uzaklikta yok boyle birsey 10 15 gunde bir geliyorlardi kaliyorlardi ellerini suya sabuna sokmuyorlardi evimiz hazirlanirken dugun oncesu kadin tam 5 ay benim evimde yasadi zirnik ellemedi artik esyalar geldi dugun olacak esime dedim yeter benim yatagimda mi yatacak ve gitti hamile kaldm kendi kv sine bakmaya gelip 1 ay kaliyordu karnim burnumda onu kv sine birakiyordm ise gidip cikinca onuda alarak geliyordm yemek yapiyordm son ayim zindan oldu erken dogum yaptim onlarin yuzunden bu boyle 4 sene devam etti sonra ayni sehirde yasamaya baslayinca kalamaz oldular sonrada terbiyesizliklerinden oturu irtibati kestim kv geliyor cocuklari gormeye mecburiyetten bi arada bulunuyorm

Yani isin özü yaranamazsınız bu bir ikincisi ise bu sekilde yüz göz olup sinir olmanin sonu hayır olmuyor yaptiklarinizin kiymetide bilinmiyor keske hic musade etmeseydm diyorm bende esimle surekli tartisirdik onlarin yuzunden ve babasi alkolikti sacma sapan konusurdu 30 dan sonra akillaniyor insan umarim siz benim gibi gec kalmazsiniz

Kıyamam canım bizim yakın mesafe olmasına rağmen 1 saat falan oda otobüsle gene de gelip kalıyorlar her gelişte bir şey demiyorum çokta kalmıyorlar Allah var en fazla 1-2 gün ama gene de kalıyorlar yani :))) ilk zamanlar cok ağliyorlardi esimden ayrildilar diye yada biz ziyarete gittik mi kalmayinca ağliyorlardi 17 gunluk evliyken esimin dogum gunu icin supriz yapip gelecegiz dediler buyrun dedim o an ne diyecegimi bilemedim 🤦🏻‍♀️🤣 1 aylik falan evliykende kv lere gitmistik eşim
is cikisi oldugu icin cok yorgundu azicik kendi odasinda uyumaya gecti uyandirmadilar onu kalin kalin diye bana da salonda yer acmislardi ne sinirlenmistim 🤣🤣 o gun esimi bir guzel paylamiştim simdi artik gittik mi kalma vs olmuyor gidip geliyoruz cok isimiz olmadiğı surece ama onlar kalmayi tercih ediyor 1-2 gun oldugu icin basimin ustunde yerleri var yapacak bir sey yok tabii 10-20 gun olsa bende nasil olurdum bilemiyorum 🥲🥲

Ah kuzum benim. İçine ata ara hasta olursun sen böyle. Yumuşak atın ciftesi pek olurmuş. Bunlar bu gidişle sana bı sinir harbi yasatirlar. Büyük kavga edersiniz. En iyisi mi sen saygisizlik etmeden halinle tavrinla hafiften belli et. Yani yeni gelinin evinde böyle günlerce kalınmaz, ayıp. Salona falan uyuyakalmis gibi yap.

Bence hemen alınırlar git dersen. Ben olsam kv kenara çekerdim biz yeni evliyiz birbirimize alışamadık, burada siz varken de karı koca gibi yaşayamıyoruz. Artık biz de bir aileyiz. Sizin başımızın üzerinde yeriniz var ama misafirliğinde bir süresi var. Böyle 1+1 de dibdibe uzun süre olmuyor. Ona göre daha kısa zamanlar sizi ağırlarsak hem siz hem biz rahat ederiz.

gibi kibarca desen kimse alınmaz bence

Bu anne babaların oğulları evlenince kıymete binmesine şaşırıyorum. Oğlan bekar evde kalsa yüzüne bakmazlar ama evlenince bi meraka gelirler kalmak isterler. Bence de bi arkadaşlarımız bizi gezmeye çağırıyor deyin haftasonu falan kaçın evden 😀😃 onlar da anlasınlar rahatsız ediyoruz bunları diye.. Gerçi ben kendi eşimi düşünüyorum bırakıp gitmezdi onları sanırım.

X