Saç Rengi ve Saç Boyama Bu saç nasıl düzelir ?

İlk fırsatta inşallah 🤦‍♀️ 3 aylık bebeğim var havalar kötü gidiyor güneşi görene kadar kalacak gibi 🥺 evde kapatacak bir renk arıyordum bende. Olmayacak gibi dimi
Yani evde kapatacak renk kestane
Türk kahvesi gibi renkler
Koyu küllü kumral gibi renkler (içine biraz mavi boya Yada gri gümüş boya katarak)

Yani evde kapatacak renk kestane
Türk kahvesi gibi renkler
Koyu küllü kumral gibi renkler (içine biraz mavi boya Yada gri gümüş boya katarak)
Tam düşündüğüm gibi 😒 şu ikisinden birini düşünüyordum bende

Eklentiler

• images (7).jpeg
    images (7).jpeg
    42,4 KB · Görüntüleme: 21
  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 21
Merhabalar. Sırf bu konu için üye oldum 🙈 Bir maceraya atıldım ve senelerdir boyamadığım saçlarıma kıydım🥺 Ne yazıkki sonuç böyle oldu.. Beğenmedim çikolata kahve hevesim vardı ne zamandır. Uyguladım ama bu kadar zor tutacak bir renk olduğunu bilmiyordum saçlarım resmen gölgeli gibi oldu. 2 hafta sonra kapatır umuduyla tekrar boyamayı düşünüyorum. Aklımdaki renkleri ve saçımın resimlerini ekleyeceğim. Lütfen bana yardımcı olabilecek bir öneride bulunun. Başka renklere de açığım ben sadece aklımdakileri göstereceğim 🌸🌸 ilki ilkoryalle açılıp küllü kumral ile cilalandı. İkinci çikolata kahve uyguladıgım hali.. ikincide komple kapatacak bir renk istiyorum🙏
Bence şuan kendi haline bırakın kendine gelsin istediğiniz şekle sonra bi kuaförde boyatın istediğiniz gibi

X