Saç Rengi ve Saç Boyama bu saç rengini bilen var mı?

buket3406

L&M Delisi
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2011
422
9
kızlar bu renk çok güzel. bu renk yada bu renge yakın bir boya biliyor musunuz? içinde bakırlık olmayan orta koyu tonlarda bir kızıl istiyorum. kızıl saçla ilgilenen arkadaşlardan yardım bekliyorum:KK16:

Eklentiler

• $GubevyIlz10.jpg
    $GubevyIlz10.jpg
    26,9 KB · Görüntüleme: 64
kızlar bu renk çok güzel. bu renk yada bu renge yakın bir boya biliyor musunuz? içinde bakırlık olmayan orta koyu tonlarda bir kızıl istiyorum. kızıl saçla ilgilenen arkadaşlardan yardım bekliyorum:KK16:

canım kızıl kahve benim saçım ama boyadığımda sararmıştıiyice saçlarım o yüzden bakır gibi oldu.. saç rengin çok önemli kızılda.. bakırlaşabilir..

canım kızıl kahve benim saçım ama boyadığımda sararmıştıiyice saçlarım o yüzden bakır gibi oldu.. saç rengin çok önemli kızılda.. bakırlaşabilir..

kızıl kahve biraz daha bakırımsı bir renk zaten sanırım canım. benim şuan saç rengim kumral gibi bakırlık yok. istediğim renkte resimdeki gibi bakır barındırmayan net bir kızıl. akmasını cilalamayı boyamayı göze aldım kızıla taktım bu ara denemezsem aklımda takılır kalır :KK15::KK16:

bu boyayı elde etmek kolay kataloglarda benzer renkler var ama boyayı marketten değil eminönünden falan al

X