Bu şüpheyle ne kadar devam edebilirim bilmiyorum...

Evet tüm dökümlerini tek tek inceledim. Numara üzerinden yapılmış bilmediğim hiç bir arama mesaj yok.

O zaman ya ikinci bir hat var ya cok yakin biri (is yerinde vs ki tedbir yapip telden konusmuyolar zaten yakinlar) ya da yeni yeni baslamis baslayacak bisey sosyal aglardan vs tanisma seklinde. Erotik site olsa direnir tartisir ama nihayetinde de gosterirdi evden gitmezdi benim o senaryoya inanma ihtimalim sıfır.

Aldatma değil aldatma girişimi bile olmuş olsa bu evliliğe devam edemem ben. Kendimi biliyorum, tanıyorum.

Ozamqn ispatlayip yolunuza bakacaksiniz! Telefon kayitlarini kontrol etmissiniz gerci bisi cikmamis ama telefonu aradigimda kapaliydi yazmistiniz yanlis hatirlamiyorsam, acaba ikinci bi hatti varda o ara tele onumu koymustu?

Ozamqn ispatlayip yolunuza bakacaksiniz! Telefon kayitlarini kontrol etmissiniz gerci bisi cikmamis ama telefonu aradigimda kapaliydi yazmistiniz yanlis hatirlamiyorsam, acaba ikinci bi hatti varda o ara tele onumu koymustu?

Bu hiç aklıma gelmemişti. Yoksa vermeyeceği telefonu neden kapatsın dimi

Bu hiç aklıma gelmemişti. Yoksa vermeyeceği telefonu neden kapatsın dimi

Yani bi nevi, asil genel olarak neden kapatiyorki telefonu? Akliniza girmek istemem ama sadece erotik sayfa olsa kavga gürültüye dayanamayip genelde aman al bak ne halin varsa gör moduna girer erkekler bence, kadinin dirdirini daha fazla cekmek istemezler ki siz evden bile kovmussunuz en geci ozaman bi aciklama yapmasi gerekirdi diye düsünüyorum...

Yani bi nevi, asil genel olarak neden kapatiyorki telefonu? Akliniza girmek istemem ama sadece erotik sayfa olsa kavga gürültüye dayanamayip genelde aman al bak ne halin varsa gör moduna girer erkekler bence, kadinin dirdirini daha fazla cekmek istemezler ki siz evden bile kovmussunuz en geci ozaman bi aciklama yapmasi gerekirdi diye düsünüyorum...

Şu an aklıma casus yazılımdan başka bir şey gelmiyor...
Onu da yüklersem çok zorlanıcam. Aldatmamış olsa bile bi sürü şeye tanık olucam... Eşimin ailesinin başından beri benim hakkımda eşime olumsuz yorum yaptıklarını biliyorum ama bunların hepsini birebir duymak durumunda kalıcam...

Aradığında tel kapalıymış bence o an başka bi hat takılıydı...O yüzden vermefi ve evden gitti

Hiç böyle bir konu bile geçmedi aramızda daha önce.
İşin garip tarafı her zaman cinsellik konusunda kendini çok şanslı hissettiğini söylerdi.
İsteklerimizi her zaman açıkça konuşabilen bir çifttik...

Bunun cinselliginizin iyi yada kotu olmasiyla inanin alakasi yok.. Benimde basimda bu dert var o sitelere bakmasi... Onca kavga gurultuye ragmen... Artik boyle kabullendim her ne kadar hala kendime yediremiyosamda.. Bir kac tane dktorada sordum
Neden boyle bir seye gerek duydugunu onlarda esine karsi bir isteksizlik soguma yoksa bu durumun onlarda normal oldugunu soyledilerki esimde kendisi bir keresinde demisti eskiden kalan pis bir aliskanlik diye artik bos verdim tek hatasi bu olsun baska bisiyi yok cunki :KK43: mesela oda oyle birsey yapmis olsa asla ben ne yaparsam yapayim soylersem soyleyeIm vermez tefonunj cunki bilir görürsem yine buyuk kavga cikicak sinirlencem gunlerce trip yapicam oda eminim bundan korktugu icin tepkinden vermemistir canim

X