Günlük Kombinler Bu sweat güzel mi sizce?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

queeny22

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
261
86
27
592187C1-6295-48A4-8598-01D7E7B3EA6B.jpeg

Altina duz beyaz bir eşofman ve sporla bence gayet patlar bu sweet ve mumkunse link istiyorum gercekten 😍 tam bir pazar gunu kombini

Ben olsam giymem. Çok fazla desen, baskı var.
Bu seciminizden yola cikarak iki tahminde bulunmak istiyorum. Kova burcusunuz (yukselen ya da ay da olabilir.)
Diger tahminim de ad ve soyadinizda E ve N harfleri 3ten fazla var.
Hic biri tutmadı bebis ya burcum terazi yukselen oglak
Adımda da iki e var n yok😢

Ben beğenmedim zevkime uymadığı için ama siz beğendiyseniz bir şey diyemem.

Ben olsam giymem. Çok fazla desen, baskı var.
Bu seciminizden yola cikarak iki tahminde bulunmak istiyorum. Kova burcusunuz (yukselen ya da ay da olabilir.)
Diger tahminim de ad ve soyadinizda E ve N harfleri 3ten fazla var.
Ben de begendim bu sweati. Konu sahibinde tutmamış ama bende tutuyor tahminleriniz Lotus🤩
Biraz daha bişeyler söylemek istersiniz belki dedim 🤪

Ben de begendim bu sweati. Konu sahibinde tutmamış ama bende tutuyor tahminleriniz Lotus🤩
Biraz daha bişeyler söylemek istersiniz belki dedim 🤪
Şunlar var mi peki? Overthinker, maymun zihin gibi bir turlu durdurulamayan düşünceler, sonucunda zihin yorgunlugu, alisveris bağımlılığı, özgürlük ve bagimsizlik konusunda normalden daha da baskin olma, eskiden uzak durup daima yeniye yonelme ...
Yeni uyandim aklima bunlar geldi simdilik 😊

Şunlar var mi peki? Overthinker, maymun zihin gibi bir turlu durdurulamayan düşünceler, sonucunda zihin yorgunlugu, alisveris bağımlılığı, özgürlük ve bagimsizlik konusunda normalden daha da baskin olma, eskiden uzak durup daima yeniye yonelme ...
Yeni uyandim aklima bunlar geldi simdilik 😊
Evet evet evet 😃

X