Bu tanışıklık arkadaşlıkta mı kalır aşka evrilir mi?Kızlar yardım

kızlar merhaba,
üzülerek söylüyorum ki biz bu adamla arkadaş olacağız herhalde...
bugün kursta sınav vardı.çıkışta bi baktım bu çıkmış elinde telefon öylece oturuyor.gittim yanına oturdum,her zmana nasıl güleryüzlü ve sıcaksam öyle oldum. diğerlerini beklemeye başladık.havadan sudan konuştuk..hep kurstan, sınavdan falan konuştuk. her zamanki nezaketiyle konuştu benimle..gayet arkadaşçıl, ingilizcemi ilerletmek için şöyle yapıyorum böyle yapıcam sen de yap falan filan..
en son diğer arkadaşımız gelince kalkıştık.beyimiz karşı tarafa geçecekmiş, diğer arkadaşımız da karşı kıyıda oturuyor; ona sende gel bırakayım dedi.
ben de laf olsun diye "o zaman siz böyle gidecekseniz, ben aksi yönden gidiyorum iyi akşamlar dedim"
beyimiz, "istersen sen de gel karşıda ilk durakta bırakırım tekrar bu tarafa geçersin" dedi.ama bu çok saçma bişey yani, nezaketen dendiği açık :KK70:
dedim ki "hayır, çok saçma olur öyle.ben bu taraftan gideyim"
iyi akşamlar derken kollarını açtı sarıldı yine.
kızlar bu bir tek bana mı saçma geliyor?vedalaşırken sarılma olayı? yani yıllardır çok samimi olduğum arkadaşlarımla vedalaşırken sarılırım ben.onla öyle sarılınca, öbür erkek arkadaş da kollarını açtı sarılarak ayrıldık bu da gereksiz oldu :deli:
karşı tarafa gidecekmiş, yine herhangi bir teklifi olmadı. belki de bu tanışıklık arkadaşlık olarak kalacak kızlar..
artık biraz daha mesafeli olacağım.
konuyu takip edip destek veren herkese çok çok teşekkür ederim.
artık çok extrem bir gelişme olmadıkça yazmam. herkeisn hakkında hayırlısı inşallah :KK51:

kızlar merhaba,
bugün kursta sınav vardı.çıkışta bi baktım bu çıkmış elinde telefon öylece oturuyor.gittim yanına oturdum,her zmana nasıl güleryüzlü ve sıcaksam öyle oldum. diğerlerini beklemeye başladık.havadan sudan konuştuk..hep kurstan, sınavdan falan konuştuk. her zamanki nezaketiyle konuştu benimle..gayet arkadaşçıl, ingilizcemi ilerletmek için şöyle yapıyorum böyle yapıcam sen de yap falan filan..
en son diğer arkadaşımız gelince kalkıştık.beyimiz karşı tarafa geçecekmiş, diğer arkadaşımız da karşı kıyıda oturuyor; ona sende gel bırakayım dedi.
ben de laf olsun diye "o zaman siz böyle gidecekseniz, ben aksi yönden gidiyorum iyi akşamlar dedim"
beyimiz, "istersen sen de gel karşıda ilk durakta bırakırım tekrar bu tarafa geçersin" dedi.ama bu çok saçma bişey yani, nezaketen dendiği açık :KK70:
kızlar bu bir tek bana mı saçma geliyor?vedalaşırken sarılma olayı? yani yıllardır çok samimi olduğum arkadaşlarımla vedalaşırken sarılırım ben.onla öyle sarılınca, öbür erkek arkadaş da kollarını açtı sarılarak ayrıldık bu da gereksiz oldu :deli:
karşı tarafa gidecekmiş, yine herhangi bir teklifi olmadı. belki de bu tanışıklık arkadaşlık olarak kalacak kızlar..
artık çok extrem bir gelişme olmadıkça yazmam. herkeisn hakkında hayırlısı inşallah :KK51:

hayır sarılmak gerçekten çok gereksiz olmuş. ben olsam bende düşünsürdün noluyo diye.

çok samimi arkadaşlarımı bile normal öpüyorum yani.

üf ya :KK43:

bana sarıldı.
bazen vedalaşırken öyle bir adeti var. sarılarak ayrılıyor :KK53::KK53:
hani kızlar da olur ya sarılıp yanağından öpersiniz arkadaşınızın vedalaşırken. aynı sistem bu arkadaşta var bana karşı bir süredir

E ne güzel işte :) neden rahatsız oldunuz bundan :)

Cool takilan erkek tipi..Sarilmasini sevsinler!! Bence umidini kes ama bir ihtimal sen vazgectikten bir süre sonra o yakınlaşmaya çalışabilir..
kızlar merhaba,

E ne güzel işte :) neden rahatsız oldunuz bundan :)

Konunun tamamını okudunuz mu? :KK53:
ondan hoşlanıyorum, bir kaç hamlem oldu ilgimi belli eden.. aynı şekilde karşılık vermesini istedim,bekledim..hiç olmazsa bir davet, tosca işin var mı bi kahve içelim mi falan..
o arkadaşça davranıyor.sarılmasından çok memnun oluyorum tabiki, fakat kurstan bir arkadaş adı altında değil.. :KK14::KK14:

Cool takilan erkek tipi..Sarilmasini sevsinler!! Bence umidini kes ama bir ihtimal sen vazgectikten bir süre sonra o yakınlaşmaya çalışabilir..

bana karşı en azından bir saygısı olduğunu düşünüyorum.:oops:
cool cool yaktı beni valla :KK14: kısmet artık bilmiyorum, off ya.. :kızgın:

Konuyu baştan sona okudum gecenin köründe.
Çok tatlı yazmışsın canım.
İnş güzel şeyler olur diyeceğim ama.
Böyle rahat biriyle olsa bile mutlu olabilir misin ki.
Sana birsey yokken böyle davranıp sarılıyor senle sevgili bile olsa o arkadaş olarak gorduklerine de böyle samimi olmasi rahatsız ederdi eminim seni.
Rahat büyümüş biri ve kızlarla öylesine samimi olan tiplerden.
Saba birsey hissetmiyo bence arkadaş olarak sevmiş ama .

Konuyu baştan sona okudum gecenin köründe.
Çok tatlı yazmışsın canım.
İnş güzel şeyler olur diyeceğim ama.
Böyle rahat biriyle olsa bile mutlu olabilir misin ki.
Sana birsey yokken böyle davranıp sarılıyor senle sevgili bile olsa o arkadaş olarak gorduklerine de böyle samimi olmasi rahatsız ederdi eminim seni.
Rahat büyümüş biri ve kızlarla öylesine samimi olan tiplerden.
Saba birsey hissetmiyo bence arkadaş olarak sevmiş ama .

teşekkür ederim :dondurma:
yok yahu adam hödük... tamamen arkadaşça konuşuyoruz kursla ve yabancı dil hakkında..
salı günü bayağı soğuk davrandım. baktım ben soğuk davranınca bu da kasılıyor. boyuna masadaki diğer elemana gülümsedim bahaneyle.molada hayırdır masanızdan sesler yükseliyordu diyen arkadaşlara gülerek; saolsun toscana hanım bizi çok eğlendiriyor" dedi. ben uzaklara bakarak sigara içtim o sırada..
çıkışta iyi akşamlar demesi bile robotlaştı görmeniz lazımdı :KK53: sadece el sıkıştık.
beyefendi bebek tarafına geçecekmiş başkasına söylerken duydum. tabiki sen de gel demedi. :KK14: yalnızca sen buralarda mı takılacaksın oldu tek dediği...evet deyince ben; robot gibi ben gidiyorum o zaman deyip elimi sıktı.. mal değneği ya :işsiz:
bu akşam nispeten daha arkadaşcıl ve sevimli davrandım. kafası karışsın dangozun.:duduk:
arada esprili laf attım, bir ara " sen bana bakarak mı yapıyosun bu ingilizce soruları.. lütfen ama öğrenmen lazım" falan demeye başladı bana.normalde başkası olsa , neden sana bakarak yapayım? seviye belirleme sınavı ile geldim buraya sen kim köpeksin derdim :KK45:
ama buna en tatlı halimle asla öyle bir şey olmadığını , dilerse arkamı dönüp yapabileceğimi falan söyledim.bir yandan da abartılı hareketlerle taklit ediyorum. bir anda bu kıkırdayarak gülmeye başladı bana.. şaşırdım
anladım ki ben buna nasıl davranırsam o şekilde tepki veriyor bana.çıkışta başka bir yere gitmem gerekiyor diyerek ve hemen telefonla konuşmaya başlayarak da aceleyle bunlardan ayrıldım :KK45:
yani bir sıcak bir soğuk davranacağım ,çektim kendimi. kursta yanyana oturuyoruz ve sonuçta yüzyüze bakıp birbirimizle konuşmamız gereken durumlar oluyor dersle alakalı..istesem de aşırı soğuk ve uzak davranamam sınıf zaten 10 kişi.ama ondan duygusal bir elektrik asla almadım, almıyorum. anladım, adam duygusal algılarını ve vergilerini kapatmış arkadaşlar :kahve:

teşekkür ederim :dondurma:
yok yahu adam hödük... tamamen arkadaşça konuşuyoruz kursla ve yabancı dil hakkında..
salı günü bayağı soğuk davrandım. baktım ben soğuk davranınca bu da kasılıyor. boyuna masadaki diğer elemana gülümsedim bahaneyle.molada hayırdır masanızdan sesler yükseliyordu diyen arkadaşlara gülerek; saolsun toscana hanım bizi çok eğlendiriyor" dedi. ben uzaklara bakarak sigara içtim o sırada..
çıkışta iyi akşamlar demesi bile robotlaştı görmeniz lazımdı :KK53: sadece el sıkıştık.
beyefendi bebek tarafına geçecekmiş başkasına söylerken duydum. tabiki sen de gel demedi. :KK14: yalnızca sen buralarda mı takılacaksın oldu tek dediği...evet deyince ben; robot gibi ben gidiyorum o zaman deyip elimi sıktı.. mal değneği ya :işsiz:
bu akşam nispeten daha arkadaşcıl ve sevimli davrandım. kafası karışsın dangozun.:duduk:
arada esprili laf attım, bir ara " sen bana bakarak mı yapıyosun bu ingilizce soruları.. lütfen ama öğrenmen lazım" falan demeye başladı bana.normalde başkası olsa , neden sana bakarak yapayım? seviye belirleme sınavı ile geldim buraya sen kim köpeksin derdim :KK45:
ama buna en tatlı halimle asla öyle bir şey olmadığını , dilerse arkamı dönüp yapabileceğimi falan söyledim.bir yandan da abartılı hareketlerle taklit ediyorum. bir anda bu kıkırdayarak gülmeye başladı bana.. şaşırdım
anladım ki ben buna nasıl davranırsam o şekilde tepki veriyor bana.çıkışta başka bir yere gitmem gerekiyor diyerek ve hemen telefonla konuşmaya başlayarak da aceleyle bunlardan ayrıldım :KK45:
yani bir sıcak bir soğuk davranacağım ,çektim kendimi. kursta yanyana oturuyoruz ve sonuçta yüzyüze bakıp birbirimizle konuşmamız gereken durumlar oluyor dersle alakalı..istesem de aşırı soğuk ve uzak davranamam sınıf zaten 10 kişi.ama ondan duygusal bir elektrik asla almadım, almıyorum. anladım, adam duygusal algılarını ve vergilerini kapatmış arkadaşlar :kahve:
Dedigim gibi canım bu seni arkadaşı olarak görüyor. Ha yüz verirsen de başka türlü görmek isteyecek gibi. Ama. Ama si var. O da olsa bile ciddi olmaz yine sen üzülürüm kuzum.
Boşver beee hayatını yasa takma kafana onu sen gayet kardes gibi davran. :)

Dedigim gibi canım bu seni arkadaşı olarak görüyor. Ha yüz verirsen de başka türlü görmek isteyecek gibi. Ama. Ama si var. O da olsa bile ciddi olmaz yine sen üzülürüm kuzum.
Boşver beee hayatını yasa takma kafana onu sen gayet kardes gibi davran. :)

çok teşekkür ederim , çok haklısınız.:KK9:
belki dediğiniz gibi bir şeyler olursa benim epey zorlamamla olur.ama bu yaştan sonra da o toplara giremem valla enerjim yok :hasta::KK12: hem benim zorlamam olacak olan şey kısa süreli ve ciddiyetsiz olur.
boşverdim zaten, sadece nazik ve beklentisiz olacağım...:KK51:

Çok güldüm ya :-)Her şey ilişki değil güzel bi arkadaşlık kurabilirsiniz. Aşka değil de kankalığa doğru yol alabilirsiniz :KK50: Bu arada senin ilgini farkettiği için kasılması normal. Aynı şekilde hissetmeyince insan kendisini geriye çekebiliyor.

Siz ayri dunyalarin insanlarisiniz. :KK53:

Bence bunlar onemli degil, onemli olan cocugun karakteri. Belki oyle siradan iliskilerden hoslanan bir cocuk. Sen de onu goremedi ve cekildi.Belki de tam tersi...

Cok fazla dusunuyorsun, dusundukce hata yaparsin. Sen dedigim filmi izle de bir kendine gel. :KK66:
Lucky cim ben de izleyeyim onu.Egitim sart:)

o filmi daha önce de önerdiler. :olamaz::olamaz: izledim, tamam güzel film ama valalhi ben o kadar değilim.
ben ondan hoşlanıyorum, onun da bana ilgisi varsa güzel olur diye düşünüyorum. bu olanlardan belki begenisi var anlamı çıkarmıştım ama emin olamamıştım.
adamın zenginliği inanın umrumda değil sadece biraz ezik hissetmeme neden oluyor o apayrı bir sorun neyse.
tabiki salı gününü o şekilde kasteder olabilir ama durduk yere bana neden böyle bi şey söyledi sizce? binip gitsin değil mi muhabbet açıp ne yapacaksın diye sorması ben de böyle diyecektim ama başım agrıyor falan muhabbetş yapması neden sizce?
Senin ilginin sondugunu sanip yeni atak yapiyor iste.Bu adama ya cool olacaksin yada bosvereceksin.Adam kararsiz ama coollari sevdigi kesin.

Ya seni kırmak istemiyorum ama bu hareketlerin sözlerin anlam çıkarılacak hiç bir yanı yok. Sen bir şeyler görmek istediğin için o taraftan bakıyorsun. Hoşlandığını da çok belli etmişsin zaten. Erkekler her zaman avcıdır. Önüne sunulanı değil kendi koşup yakalamayı sever. Bu skalada birinin fazlasıyla kız arkadaşı varken sana yönelmesi için onu çekecek birşeyler lazım.
Kendini acilen geri çekmen lazım. Ama taktik için değil böyle olması gerektiği için yapmalısın. Davranışları sana benzeyen bir arkadaşım var hep olmadan oldurur ve hüsrana uğrar. Vermediğim taktik kalmadı ama yapamıyor çok belli ediyor içini dışını. Ona benzettim ben seni. Şu andan itibaren ona sınıftaki herhangi biri gibi davranman lazım. Ve ekliyorum taktik değil bu. Çünkü O zaten herhangi biri bunu unutma.
Konu sahini arkadasa seda diker in aslinda giden erkek yoktur u oneriyorum.Okudum ama unuttum o ayri:)

evet ben de öyle düşünüyorum.. ama 2 senedir yalnızım çok sıkıldım ya.. :hasta::hasta: arkadaşlarım sürekli beni arayıp sevgilileriyle kavgalarını ya da mutluluklarını anlatıyorlar yorum istiyorlar kendimi emekli teyze gibi hissediyorum. o kadar özeniyorum ki o heyecanlara :KK14::KK14: aramıyodum aşkı.. ama etkilendiğim birisi çıkınca olsun istiyorum artk
He he ben de emekli teyze gibi hissediyorum artik kendimi.Onceden uzulurdum.Simdi uzuntu de yok.Allah serinlik verdi.Dualarim sonucu.

X