Güneş Gözlükleri Bu tarz gözlük nerde bulabilirim?

ordinaryday

Guru
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2009
619
0
Yardımcı olur musunuz??Nerde bulabilirim acaba?Gözlükçüye falan baktım öyle ama göremedim hiç.Satılan belli bi yer var mı.Yardımmmm.

Eklentiler

• $10223_127972187659_677612659_2312661_3017439_n.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 2.707

Resmi kolaylık için açıp ekledim de.....

Bir çok optikte buna benzer gözlükler var,derseniz siyah çerçeveli diye.Bilmiyorum ama kemik çerçeveye benziyor.....

Sanırım bu gözlüklerden bahsediyorsun canım?Ben internetten bunların markasını buldum istersen özelden o sitenin adresini verebilirim.Burdan yazmayım reklam olmasın....

ılk resimdeki biraz küçük olduğundan seçemedim ama;
ıkinci resimdeki Ray-Ban'ın Wayfarer modeli a.s
Gittiğim gözlükçülerin aşağı yukarı hepsinde gördüm ben.
Çeşitli markaları barındıran ya da adı daha çok duyulmuş gözlükçülere bakarsanız bulabilirsiniz sanırım. :sm_cool:
ınternetten almayı düşünüyorsanız ben de yardımcı olabilirim :1hug:

offf! bende alıyorum wayfarer kırmızısını amaa :) hala bulamayanlar sahibinden.com ' a baksın :) her mevsim tak, çok tarz bir gözlük :)

Ben de eşime istiyordum siyah ya da füme kemik gözlük.Ben Fahri Kuz'a bakmayı düşünüyordum,güzelmiş bu modeller...

iki tane alıyorum! :) siyahını ve kırmızısını şeffaf olanları güzel güneş gözlüğü gibi takmıcaksın :)

rayban e benziyor bi arkadaşımınkiyle aynı model belki markası farklı olablir ama raybanda var bu model yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…