Bu terliğin fiyatı tam bin 245 TL

Ninemin köydeki tuvaletinde bu terliğin kahverengi olanından vardı:işsiz:

gaffur-avrupa-yakas-dizisi-komikresimlerim.org_7.jpg

En son bu şekilde görmüştüm :KK70:

tuvaletlerde banyolarda terlikler olur ya onlar gibi :)

Biz giysek kezban oluruz ama ünlüler giyince ooo moda,pahalı vs...
Erkeklerin mangala giderken pijama altına giydikleri terlik misali...

Benim tuvalete girerken giydiğim terliklerim bundan daha havalı.

O iğrenç şeye sırf üzerinde nal gibi givenchy yazıyor diye o parayı asla vermezdim. Gerçi 5 liracı da da görsem yine almayacagm bir terlik.

Asena Atalay, Nişantaşı'nda objektiflere takıldı
Eki Görüntüle 1862863
Salaş görüntüsü ve siyah terlikleriyle dikkat çeken Asena Atalay, yeni sezonda müzerine projelerinin olacağını söyledi. Kariyerine sunuculuk yaparak devam eden Atalay'ın terliklerinin fiyatı ise tam bin 245 TL. Beymen'de satılan Givenchy marka terlikler, şu anda sezon indirimine girmiş olsa bile, 700 liraya yakın bir fiyata alıcı buluyor.
Eki Görüntüle 1862864

Her zaman farklı stiliyle dikkat çeken Asena Atalay'ın tarzı yine çok konuşulacak gibi.
Eki Görüntüle 1862862

kaynak: posta.com.tr
ben bu terlikle sokağa çıkmaya utanırım çok zevksiz .....

Balkon yıkama terliği gibi :KK53::KK53:
Tam ben yazacaktım sen yazmışın abla,aynen resmen balkon yıkama terliği.:KK48:

Bir de neden neredeyse tüm markalı şeyler çirkin oluyor yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum.Mesela marka çantalar,atkılar,şallar falan bana inanılmaz çirkin geliyor ama dünya parası.

Tam ben yazacaktım sen yazmışın abla,aynen resmen balkon yıkama terliği.:KK48:

Bir de neden neredeyse tüm markalı şeyler çirkin oluyor yoksa bana mı öyle geliyor bilmiyorum.Mesela marka çantalar,atkılar,şallar falan bana inanılmaz çirkin geliyor ama dünya parası.

Aynen balkon terliği gibi,resmen bir dünya parada verip alıyorlar enayi gibi :sopa::sopa:

Adı üstünde marka,bunun aynısı pazarda inan 5 lira filan,üstünü süsle püsle al sana evrim geçiren terlik oluyorlar

X