(¯`¸·´¯)Buda Benim Garfield(¯`·¸´¯)

yexsximg

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2008
746
1
50
obur miskin işine nasıl gelirse öyle davranan gerçek adı krişna lakabı garfield sizde görün istedim
picture.php

ay çok tatlı ya benım bır evcıl hayvanım yok ama olmasını çok ısterdım

Çok tatlıymış canım maşallah :nazar: keşke birkaç fotoğrafını daha koysaydın yetmedi bu bize:)) sağlıklı uzun ömürler diliyorum kedoşuna a.s.

sizler için bir resmini daha koydum içten duygularınız için çok teşekkür ederim
picture.php
:nazar:krişna namı değer garfield hepinizi çok öptü

arkadaşlar yeşim arkadaşımız tam bir kedikolik,sayfasında besledigi bütünn kedilerin resimleri var bakmanızı tavsiye ederim,hepsi birbirinden güzel,tüm bu güzellikler için seni tebrik ediyorum yeşimcim,seni ve bütün bebeklerini öpüyorum

arkadaşlar yeşim arkadaşımız tam bir kedikolik,sayfasında besledigi bütünn kedilerin resimleri var bakmanızı tavsiye ederim,hepsi birbirinden güzel,tüm bu güzellikler için seni tebrik ediyorum yeşimcim,seni ve bütün bebeklerini öpüyorum
canım gözlerimi yaşarttın inan senağlamabende:eek: tüm hayvan ve doğa sever arkadaşlarıma bu sevgi dolu yüreklerinden :asigim:dolayı hem çok teşekkür ediyoruma.s.a.s.a.s. hemde kocaman Şenizöpüyorum bebişlerimde kocaman öpüyorlarŞeniza.s.

Ay maşallah! :nazar:Tam mıncıklamalık, yerim ben seni yaaaaa! kedileri çok seviyorum. ikinize mutluluklar dilerim! a.s.

X