Gelinlik Modelleri Buda Benim Gelinligim Kizlar

Mutluluklar diliyorum.. İnşAllah çok mutlu olursunuz arkadaşım ..

cok cok güzel... :KK69:
bende daha kabarik gelinlikleri begenirim normalde ama bu gelinlik cok hosuma gitti...
umarim hayallerindekinden daha güzel olur hersey... :nazar:

gelinliğin çok çok çok orjinal olmuş iyiki bunu almışsın :) güle güle giy hep mutlu olun :)

Tsk ederim kizlar... banada cok farkli, cok degisicik geldi.. standartlari sevmiyorum.. o yuzden hosuma gitti :KK54:

Allah bi ömür boyu mutluluk nasip etsin
gelinliğin yaka detayını çok beğendim
ama sanki aynı desen dantelin etekte devam etmesi biras sıkıcı

gene de çok güsel:KK34:

Cok guzelmis canimmm, degisik bir gelinlik en cok dekolte kismini begendim cok sIk ve zarif duruyorr.. acik olmus olsaydim kesinlikle boyle bisey tercih ederdim.. mutluluklar canimm

cnm gelinliğin çok değişik ve çok hoş güle güle giy

bu arada bende sade kabarık bir gelinlik isterken seni gibi taşilı ve hafif kabarık bir model aldım :) giymeden gelinlik alınmasını tavsiye etmiyorum

Son düzenleme:
İşlemeler falan harikaaa,bayıldıımmmm ben :82:Rabbim tüm bekarlarada(başta banaaaa)nasip etsin inaşşaaalh :89:

Cok tesekkur ederim kizlarrrrr.. Heyecanlandimmm.. 29 temmuz giyinecem gelinligimi allahin izniyle

gelinlik dediğin böyle olur :nazar::nazar::nazar::KK69::KK69::KK69:

bebekemin dekoltesi de güseeell,yüzü zaten çok güseeelll :KK70:
herşey yakışır benim arkadaşıma:KK16:
Allah mutlu etsin canım bebekem benim :nazar::nazar::nazar:

Ne kadar farkli ve güzel.. Uzun zamandir gelinlik modellerini arastiriyorum
bu sekilde ilkkez görüyorum.. cok zarif..

Megommmmm.. canim arkadasim benim.. cok tsk ederim.. seviyorum seni :KK19:

Tskler Gamzelimmmm... bende hic gormedim o yuzden birazcik asik olmustum :)

babykem süper cnm gelinliğin klasiğin çok dışında çok farklı bende çok sevdim çok beğendim fıstık bebekeme de çok yakısacak eminim allah mutlu etsin cnm bi daha h,ç ayrılmayın seni seviyoruz bebekem biliosun :KK16:

bence doğru bır seçim yapmışsın gelınlık sade ve asil duruyor,ayrıca bu tarz gelınlıkler çok zarif gösterıyor ınsanı. bende bır kaç moda evınde bu tarz A tipi gelınlıkler denedım ve 40 bedenken kendımı 36 gıbı hıssettım gerçekten harika.. umarm mutlu olursunuz

bence doğru bır seçim yapmışsın gelınlık sade ve asil duruyor,ayrıca bu tarz gelınlıkler çok zarif gösterıyor ınsanı. bende bır kaç moda evınde bu tarz A tipi gelınlıkler denedım ve 40 bedenken kendımı 36 gıbı hıssettım gerçekten harika.. umarm mutlu olursunuz

Tesekkür ederim canim... :KK69:

X