buda benim hikayem..

İnş. Bir bebeğiniz olur ama bu kadar hayatı zindan etmeye gerek yok ilki olmadı diye, olmayacak diye birşey yok az sakin olun iyi düşünün

Uzaktan konuşmak kolay bizim için tabi tamam herkes yaşadığı zorluğu bilir ama biraz akışına bırakın ya

Umarim kucaginiza bi bebis alırsınız allah gonlunuze göre versin bende bi arkadasa katılıyorum olumsuzluklari düşünmeden normal bişey gibi devam edin sakınan göze çöp batıyor benim İlkim düşmüştü 3.haftada kurtajda oldum o an dünyanın en zor ani gibi gelmişti bagira bağıra aglamistim ikincide yine bi cenaze için memleketime gitmiştik oraya gidince cenaze sirasinda düşük yaptım hastaneye gittik yine kurtaj ama ilk kadar kötü olmadım 3. Gebeliğim 30 haftada suyum açıldı birden ve ben evde tektim telefonumda kontör yoktu kimseyide arayamadim sabaha kadar bekledim suyum bardaktan dokulun gibi aktı sabaha kadar ondanda umudumu kesmistim sabah doktora gittim cigerler gelismemis dedi ama zaten umudumu kesmistim kı doğum yaptım el kadar ama nasıl güçlüydü hiç beklemiyorken oldu diğerlerini çok sakinmistim ama olmadı bunu umursamadim suan 5 yaşında okula gidicek ins sizde çok sakinmadan çok takmadan devam edin ins olur olmazsada dünyanın sonu değil annesi olmasını bekleyen bir çok bebis var annelik yapabilirseniz

Bir Tuhaf oldum.bizim de hala çocuğumuz yok ama bu süreçlerden dolayı tedavilerden de kaçıyorum.olmazsa etkiler beni biliyorum.kimyasal yasamıştim bir kaç gün de olsa,en başından hissettim bildim hamile olduğumu.arada aklıma geliyor şimdi tutunmus olsaydı 1.5 yaşında olacaktı.kız miydi erkek mi kime benzeyecekti...amaaann elden bişey gelmiyor malesef.Allah isteyen herkese nasip etsin hayırlısı ile.siz de madem başladınız bir kere kendinizi toparlayin ve mutlu karşılayın Çocuklarınızı:) kesinlesmeden kimseye söylemeyin,alış veriş yapmayın
Bu arada bende Yıldırım Beyazıt çok severim ve oğlum olursa Beyazıd ismini koymayı çok isterdim.bu etkiledi beni sanırım şimdi

ALLAH yardımcınız olsun bizlere de evlat sevgisini yaşatsın inşallah bizde 1 buçuk yıldır istiyoruz ama olmuyor, eşimin sperm sayısı azmış ilaç kullanıyor, bizede sayı yükselmezse tüp bebek denildi Rabbim kucağımızı boş bırakmasın inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırsınız.

Daha cok gencsiniz yahu ne bu karamsarlık
Hem emin olun aklınızdan cıktıgında sizi buluyor
Cocuk elbetteki güzel bişey ama cocuksuzda cok güzel mutlu bir hayatınız varmıs
Bırakın vakti gelince sizi bulsun ona bu kadar kanalize olmayın

Katiliyorum. Cok fazla dramatize etmis konu sahibi.
Bu yolda cok zorluklar yasaniyor., kac kere negatif sonuc aliyor insanlar.
Siz daha yolun basindasiniz.
Daha ilk haftalarda herkese anlatmak, prenses gibi yurumek, esiniz mac izlerken erkek bebek hayal edip aglamalar, ayni masada kardeslerinin icinize konmasina hazir olmamak falan. Garip.
Cok fazla abartiyorsunuz bebek odakli dusunme ve yasamayi.
Biraz akisina birakin, hatta biraz ara verip farkli aktivitelere yonelin bence.

Son düzenleme:
kendi düşünceniz, dramatize ettiğimi düşünmüyorum kendi içimden gelenleri yazdım. yine aynı şey olmayabilir belki ama o her doktor kontrolünden insanın kalbi çarpıyor aksi bu durum var mı diye
Allah ım hayırlı zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin size ve tüm isteyenlere

daha çok gençsiniz sabredin dua edin birde isyan etmeyin

Neyi çok fazla takarsak o strese yol açar . Bence siz çok stres yüklenmişsiniz .Rahat bırakın kendinizi. Hayırlısı için dua edin lütfen.
inşallah güzel haberi alırsınız .

Bende hep 1 bebeğimiz olsun istedim evlendiğimizden beri
bizdede eşimde problem vardı

7 senede
2 aşilama
3 tüp bebek tedavisi denedik
Çok defa üzüldüm ama hiç bukadar karamsar olup karalara bağlamadım

Demekki hakkımda hayırlısı böyleymiş
Benimde çocuğum hiç bi zaman olmassa allahın bi bildiği vardır dedim isyan etmedim

Ama siz takıntı yapmışsınız bence
kendinizi bukadar üzmeyin etkinlikler yaratın kendinize

En sonki tüp bebek tedavimi devlet hastanesinde yaptirdim orda tedaViye başlamadan tüm hastaları pskiyatriye gönderiyolardi o doktor onaylarsa

Tüp bebek tedavisine başliyabiliyordun

Ozaman buna ne gerek var çok saçma diye düşünmüştüm ama şimdi niye gönderdiklerini anladım

Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun inşallah.

Bende seni asla kırmak istemem, ama sen kendini cidden prenses moduna sokmuşsun ve çıkamıyorsun.
Anlatım tarzın bile baydı beni.
Öncelikle haline şükretmekle başla.
Şu yaptığın işlemler çok ciddi paralar gerektiren işler. Arkadaşlarının çocukları var diye onlarla arana mesafe fln koymaların çok saçma.
Yıllarca çocuğu olmayan çok isteyen maddi durumu el vermediği için evlat hasreti çeken insanlara yaptığın haksızlık var öncelikle. İmkanın varken hayata küsmüşsün. Ya olmasaydı? Şu içinde bulunduğun buhramdan bi çık Allah aşkına.

Allah İnşallah en kısa zamanda da hayırlı evlatlar nasip eder.

Asla kırıcı olmak istemem yaşadığınız elbet zor ama anlatış tarzınız biraz farklı.Sanki bebek değilde önemli olan hamile olup prenses gibi dolanmak yada eşinize bir erkek evlat vermek gibi odak noktanız.Tabiki sizin gibi ya da sizden daha kötü şeyler yaşamış bir sürü insan var.Herkesin acısı kendine zor kendisine özel.Ama anlatış tarzınız acınızdan çok hayal kırıklığınızı özetliyor gibi.

Olayi okadar dramatize etmissiniz ki evladini dogurup buyutup kaybeden anneler ne yapsin. Aşırı abarti amelyat masasina anlam yuklemeniz yok kardesi vs kendi kendinizi mahfediyosunuz ayrica cok erken insanlara haber vermissiniz prenses edasi falan garip...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…