Buda benim vajinismus hikayem olsun

Kelebekmadam

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2020
330
157
28
Kızlaaar merhabaa buda benim vajinismus hikayem
Evliliğimin 3.ayı tanıştım burayla eşimle ne yaptık ne ettik ilk gece birlikte olamadık öyle kasılıyordum ki girmesi imkansızdı tabi cinsel tabularım çok fazlaydı eşimin penisi dokunsa kan varmı diye bakıyordum sonra 4.gün oldu biz bi doktora gittik eşimle ben vajinismus hastasıyım dedim bana güldü muayene etti gayet normal hasta değilsin sadece yeni evlisin dedi eşim bir ay kalıp gidicekti çünkü askeri personel ben o bir ayda yapamadım herşey zindan oldu hiç birşeyden tat almadım sonraa burdaki kızlar sayesinde çok şey öğrendim aparat aldım sprey aldım ilk denememde ilerlemiştim baya ama eşim gelince yine yapamıyordum her seferinde başa sarıyordum yapabildiğim aparatları yapamıyordum sonra bi heves üste geçtim yavaş yavaş oturmayı denedim ve oldu ama yanma çok fazlaydı vajinam çok tahriş olmuştu ve ben o günden sonra altta çok kasılıyordum zaten hiç yapamamıştım üstte de iki üç defa ilişkimiz oldu ama eşim sıkılmıştı sürekli üstte yapmaktan ve eşime git gel yaptıramıyordum sadece üstte o şekil oturuyordum eşime el sürdürtmüyordum eşim bir uzmandan yardım almak şart dedi dünyam başıma yıkıldı çünkü ben zaten üstte yapabiliyorum ama altta öyle bir kasılma geliyor ki anlatamam bunuda tek başıma yenmem imkansızdı bir cinsel terapiste gittik eşimle baya da yüklü bir miktar para ama olsun çalışır kazanırız evliliğimizden önemli değil dedik önce psikolojik destek oldu bize sonra 3 saatte 4 aparat yaptı bana ki ben o 4 numarayı hiç yapmamıştım tüm sır o 4 numara aparattaymış o aparatı yaptıktan sonra ben bacak karına pozisyonunda ilişkiye girebildim baskı dışında birşey hissetmedim çok sükür bende kurtuldum bu dertten 🦋🦋🦋 insan kuş gibi hisseder mi kuş gibiyim 🙈🌼🌼🙈🌼

Eklentiler

• Screenshot_20210819-220251_Instagram.jpg
    Screenshot_20210819-220251_Instagram.jpg
    51,3 KB · Görüntüleme: 27
Darısı başıma artık 🥺 çok yoruldum artık psikolojik olarak
Ben de kendimi o kadar kötü hissediyorum ki ilk başlarda hiç alamıyordum bırak almayı eşimin penisi oraya yaklaştığı anda kendini geri çekiyordum daha sonra bi video izledik kadının üstte olduğu pozisyon daha rahat oluyor diyordu video bizde o şekilde denedik ve o pozisyonda biraz daha rahat olmuştum kontrol bende olduğu için ama yine de tamamen alamadım yarısına kadar giriyor devamını alamıyorum çok fazla acı hissediyorum ilerleyemiyorum ve kendimi o kadar kötü hissediyorum ki eşim bu konuda her zaman sevgi şefkat dolu yaklaşıyor hemen olmak zorunda değil sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman olur ben senin acı çekmeni istemiyorum diye sürekli motive ediyor fakat bu da kendimi kötü hissettiriyor bana. Yetersizmişim gibi hissediyorum o kadar iğrenç bi durum ki. Kendi parmağımı hatta iki parmağımı alabiliyorum fakat ilişkiye vs giremiyorum çok üzülüyorum bu duruma ve ne yapacağımı bilmiyorum eşime karşı kendimi çok kötü hissediyorum :KK43: 🥺

Ben de kendimi o kadar kötü hissediyorum ki ilk başlarda hiç alamıyordum bırak almayı eşimin penisi oraya yaklaştığı anda kendini geri çekiyordum daha sonra bi video izledik kadının üstte olduğu pozisyon daha rahat oluyor diyordu video bizde o şekilde denedik ve o pozisyonda biraz daha rahat olmuştum kontrol bende olduğu için ama yine de tamamen alamadım yarısına kadar giriyor devamını alamıyorum çok fazla acı hissediyorum ilerleyemiyorum ve kendimi o kadar kötü hissediyorum ki eşim bu konuda her zaman sevgi şefkat dolu yaklaşıyor hemen olmak zorunda değil sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman olur ben senin acı çekmeni istemiyorum diye sürekli motive ediyor fakat bu da kendimi kötü hissettiriyor bana. Yetersizmişim gibi hissediyorum o kadar iğrenç bi durum ki. Kendi parmağımı hatta iki parmağımı alabiliyorum fakat ilişkiye vs giremiyorum çok üzülüyorum bu duruma ve ne yapacağımı bilmiyorum eşime karşı kendimi çok kötü hissediyorum :KK43: 🥺
Rwsmen
Resmen yaşadığım şeylerin aynısını bire bir anlattınız. Nasıl olucak nasıl çözülücek bu durum artık gerçekten bilmiyorum ben 🥺

Rwsmen

Resmen yaşadığım şeylerin aynısını bire bir anlattınız. Nasıl olucak nasıl çözülücek bu durum artık gerçekten bilmiyorum ben 🥺
Bugün burda okuduklarımdan anladığım kadarıyla yukarıya doğru değil de popoya doğru itilmesi gerekiyormuş ben de bunu parmak egzersiziyle denedim ve gerçekten doğruymuş popoya doğru parmağımı soktuğumda acı hissetmedim ve sonsuz bir yermiş gibi hissettim sende bunu demeyebilirsin :KK43:

Bugün burda okuduklarımdan anladığım kadarıyla yukarıya doğru değil de popoya doğru itilmesi gerekiyormuş ben de bunu parmak egzersiziyle denedim ve gerçekten doğruymuş popoya doğru parmağımı soktuğumda acı hissetmedim ve sonsuz bir yermiş gibi hissettim sende bunu demeyebilirsin :KK43:
Parmak egzersizlerini yapabiliyorum. İki parmak hatta üç parmak bile alabiliyorum aynı anda. Ama ilişkiye gelince olmuyor 🥺

X