Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Bugaboo camelon 3 mü stokke xplory mi

ben stokke xplory kullandim cok memnundum tavsiye ederim. Saglam rahat yuksek ama buyuk ve agir. Ama agirligi benim hosuma gidiyordu saglam geliyordu. oyle oyuncak araba gibi sallanmiyordu

Teşekkürler
Şimdi inglesina trilogy ve stokke scoot modellerini de düsünmeye basladım rahat açip kapatma açısından iyi gibi görunüyorlar.

Biz bugaboo cameleon tercih etmiştik ve çok memnunuz, hem performansı stokke kadar iyi hem daha hafif. Kesinlikle tavsiye ederim:) ama rahat açıp kapamak senin için önemliyse tabi bugaboo biraz zorlayabilir:KK43:
Fakat özellikle classic seride bütün parçalar kutudan çıkıyor ve çok güzel , hatta fotoğraflarını aşağıdaki linkte bulabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz bugaboo cameleon tercih etmiştik ve çok memnunuz, hem performansı stokke kadar iyi hem daha hafif. Kesinlikle tavsiye ederim:) ama rahat açıp kapamak senin için önemliyse tabi bugaboo biraz zorlayabilir:KK43:
Fakat özellikle classic seride bütün parçalar kutudan çıkıyor ve çok güzel , hatta fotoğraflarını aşağıdaki linkte bulabilirsin.
Bugoboo bebek arabası sanırım parça parça mı satılıyor? İnternette tamamının bir fiyatını göremedim .bugoboo bee den farklı bir model sanırım sizinki ve fiyatı neydi acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
çok pardon yeni gördüm, hastaydım iki gündür:KK43: bugaboolar evet parça parça satılıyor normalde, bizimki bugaboo cameleon 3 ama classic seri o yüzden ihtiyacın olan bütün parçalar içinden çıkıyor. biz jokerden almıştık toplamda 5000 TL, içinde kumaşı, tentesi, port bebesi gibi ihtiyacın olan bütün parçalar var ekstra hiç bir şeye gerek kalmadı, hatta gönderdiğim linkte kutudan çıkan bütün parçaları bulabilirsin. fakat classic seri değilde başka bugaboo almak istersen parçaları ayrı ayrı tamamlaman gerekir.

bugaboo bee de denemiştik biz, bee tam şehir arabası küçük tekerli, kolay katlanır vs. açısından avantajlı ama biraz bozuk yollarda ya da arnavut kaldırımda sürüş zorlayabilir. cameleon daha büyük bee ye göre mesela ama sürüşü muhteşem, arnavut kaldırımda falan çok rahat, tek elle azcık itsen bile gidiyor. hem ağırlıklarıda çok farklı değil bee 8,5 kg, cameleon 9,5 kg ama işte cameleonu katlaması zor ne yazık ki kompakt değil:KK43:

ben bebek arabası çok araştırdım yine kafana takılan bir şey olursa sor:)

X