Dudak Makyajı buğday tene hangi renk ruj

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

uysal_mlk

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ekim 2013
28
0
34
meraba kızlar..bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim..benim buğdağ tenliyim saçlarım koyu kahve sizde hangi renk rujları tercih etmeliyim hiç bir ruj yakışmıyor kırmızı tonları çok kötü oluyor sizin önerebileceğininz renkler neler

meraba kızlar..bir sorum olucak yardımcı olursanız sevinirim..benim buğdağ tenliyim saçlarım koyu kahve sizde hangi renk rujları tercih etmeliyim hiç bir ruj yakışmıyor kırmızı tonları çok kötü oluyor sizin önerebileceğininz renkler neler

canım bende esmerim pembe kullanıyorm ve çk gzel duruyoo koyu renk kullanma derim zaten esmeriz daha çok boğar.

$1209147_533550343367076_1846153510_n.jpg işte benim rengim :)

Eklentiler

• $560809_430633476985828_178806652_n.jpg
    $560809_430633476985828_178806652_n.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 890
flormar cashmere serisi 23 numarayı öneririm ben.Ne kırmızı ne de nar çiçeği,daha değişik,ortada,sırıtmayan bir renk.ben de buğday tenli,koyu saçlı biri olarak çok severek kullanıyorum,kendime çok yakıştırıyorum.flormarın bu cashmere serisi tümden güzel zaten,çok memnunum,gerçekten kaşmir gibi:)

bende beyaz tenlıym ama hıc uygun olup olmayacagını dusunmeden kafama göre surup surusturuyorum :KK16:

şartlandırmamak lazım ben de buğday tenliyim ve koyu kestane saç rengim. her renk kullanıyorum. kırmızı da sürerim beğenilir de:KK34: ama şimdilerde çok güzel nude renkler var pembeler de kullanabilirsin

Bende buğday tenliyim. Ve dudaklarım biraz kalındır, ruu direk sürünce her renk ya çok sırıtıyor, yada çok parlıyor yüzümde. Ama süper bir taktikle artık istediğim heeeeer renk; en cart kırmızıdan en koyu bordoya, kahveye, mora kadar sürebiliyorum. Öncelikle iddialı bir ruj icin cildinizin temiz olması yada iyice kapatılmıs olması sart tabiki de. Sonrasında ruju sürerken ne kadar yoğun istiyorsanız o kadar bastırarak, rujun yoğunluğunu bırakarak dudak cizgilerinizi cok dikkate almadan biraz ortasına dogru sürün. Daha sonra ister bir far fırcasını kendinize ruj fırcası yapın, ister ince uclu bir ruj fırcası alın, bu fırcayla dudak cizginize dogru ruju dagıtıp yedirin. Dagılmazsa yada cizginize yetmezse fırcanızı rujun kenarına(rujun ucunu bozmasın sonraki sürüste zorlanmayın diye) sürüp kalemle cizer gibi hafifce cizin ve tekrar tüm dudagı dagıtıp rengi esitleyin. Ne kadar dogal ve en kalitesiz rujun bile ne kadar kaliteli durduguna inanamayacaksınız! :) :KK16:

cecille 16 no nude renk bir ruj ....çok doğal duruyor....bu tarz renklere yönel....

X