Bugün 2. aşılamamı yaptırdım

luckykus

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
651
492
Bugün ikinci aşılamamı yaptırdım. İlk aşılamam negatifle sonuçlanmıştı. Sormak istediğiniz şeyleri bu başlık altında sorabilirsiniz. Elimden geldiğince gün gün olmak üzere güncelleyeceğim. 1. ve 2. aşılama arasında ne fark oldu neler oluyor gibi 🥰 Umarım kucağımız boş kalmaz en kısa sürede anne oluruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin…

Bugün ikinci aşılamamı yaptırdım. İlk aşılamam negatifle sonuçlanmıştı. Sormak istediğiniz şeyleri bu başlık altında sorabilirsiniz. Elimden geldiğince gün gün olmak üzere güncelleyeceğim. 1. ve 2. aşılama arasında ne fark oldu neler oluyor gibi 🥰 Umarım kucağımız boş kalmaz en kısa sürede anne oluruz. Rabbim isteyen herkese nasip etsin…
İlk aşılama sonrası belirtileriniz nelerdi 🥰

İlk aşılama sonrası belirtileriniz nelerdi 🥰
Merhaba 🥰 ilk aşılamada gün gün notlar almıştım o kadar çok şey yaşayınca insan umutlanıyor negatifle sonuçlandı. İkinci de negatif. Şimdi üçüncü aşılama yapıldı artık belirti falan da yaşamıyorum ilaçların vermiş olduğu birçok yan etki oluyormuş doktorum öyle demişti.

• 21 Aralık: Kasık ağrısı, karın da baskı hissiyatı, gaz, bel ağrısı başladı. Gece ateşim 37.3 e çıktı şiddetli ağrılar yaşadım. Progestan fitile başladım. Progestandan sonra akıntılarım olmaya başladı. Bugün ilişki oldu.
  • 22 Aralık: Bugün duş aldım kasık ve karın ağrım %90 geçmiş. Ara ara ağrı girip çıkıyor. Bel ağrım var. Progestandan dolayı aşırı akıntım var.
  • 23 Aralık: Uyku hali var. Ağrı girip çıkıyor. Çenemde sivilcelenme oldu.
  • 24 Aralık: Kasıklarımda ağrı var. Sırtıma bir şey batıp çıkıyormuş gibi hissiyat. Karnıma da sanki bir şey oturdu öyle tuhaf bir ağrı sağlı sollu girip çıkıyor. İlişki oldu.
  • 25 Aralık: Ateşim önce 36.9 daha sonra 37.3 - 37.9 a yükseldi. Hastaneye gitmek zorunda kaldım 1 tane kistim oluşmuş… Halsizlik var. Beta hcg de bakılmış 9.65 çıkmış. %100 ovitrelle etkisi 7 gün olmuştu çünkü o yüzden dikkate almıyorum.
  • 26 Aralık: Uyku hali devam ediyor. Kabızlık oluşmaya başladı.
  • 27 Aralık: Kasıklara ağrı giriyor. Uyku hali devam ediyor.
  • 28 Aralık: Sırtta dehşet bir ağrı başladı.
  • 29 Aralık: Ağzımda tuhaf bir tat oluşmaya başladı metalik acımsı bir tat. Belimden sırtıma doğru yayılan bir ağrı var. Kasık, yan bölgeler sağlı sollu kaburgamın olduğu yerler ve rahimde batmalar hissettim. Gaz çok fazla var. İdrara sık çıkma, akıntı da devam ediyor.
  • 30 Aralık: Adet olacakmışım gibi bir ağrı var.
  • 31 Aralık: Kısa süreli karın ağrısı.
  • 1 Ocak: Akıntı devam ediyor (progestandan dolayı) Alt karın sert. Karnım şiş. Vajinaya ağrı girip çıkıyor.
  • 2 Ocak: Göğüslerim şişti. Hafif ağrı var.
  • 3 Ocak: Kasık ağrım oldu kısa süreli. Sırtta ağrı var. Göğüslerim aşırı olmasa da ağrımaya başladı.
  • 4 Ocak: Negatif

Merhaba 👋
Benim de ilk aşılamam negatif ile sonuçlandı. Şimdi tekrar tedaviye başladık 13 Şubat'ta fer... İlaçına başladım 5 gün kullandım ve 22 şubat bugün doktora gittim sağ kasıgımda hiç yumurta büyümemişti. Solda yumurtalarım vardı ama büyümemişti. Küçüktüler salı günü bir daha gel dedi sizce büyürler mi? Ekstra ne yapalım. Bu arada PCOS var ve malum kilo da çok

gonalf bu ilaçlar kilo aldiriyo sanirim şipşiş haldeyim ilk deneme bnmdr bakalim

X