Bugün annemle konuştum ve cekinmeden bazi seyleri söyledim kalbini kırmış mıyımdır?

Annenin bir şeyi kabul ettiği falan yok. O an konudan siyrilamayacagi için özür dilemiş.Şu gencecik yaşında seni depresyona sokmuşlar. Sessiz kalırsan here şey katlanarak artacak. İyisi mi dök icini, zerre pişman olma. Seni biraz anlamış olsa akşam akşam yine babanla kapismaz.
Burada hep anneme yüklenmişim ama babamın da yaptığı hiçbir şey yok. Hiçbir zaman ben hatırlamıyorum ki gelsin nasılsın diye sorsun. Eve yiyecek bir şeyler getirmekle baba olunmuyor. Sinirimi bozuyor o da.

Burada hep anneme yüklenmişim ama babamın da yaptığı hiçbir şey yok. Hiçbir zaman ben hatırlamıyorum ki gelsin nasılsın diye sorsun. Eve yiyecek bir şeyler getirmekle baba olunmuyor. Sinirimi bozuyor o da.
İçeriden annem bana bağırıyor şimdi. Kim sana ne yapmış yok bilmem ne? Onun eskisine dönmesi 1 günü buluyor. Bir de soruyor kim sana ne yapmış diye. Psikologla konuşuyorum yaptıkları normal değil normalleştirme diyor ama sanki hiçbir şey yaşanmamış gibi hayatımıza devam edelim. Babanla uğraşıyorum şimdi senle mi uğraşayım diyor. Depresyondayım ya depresyondayım. Sırf sen iyi hisset diye gülmem mi lazım. Dün ne kadar ağladım bilmesine rağmen. Keşke bi araba vursa da bana öldürse beni.

X