bugün doğuma gidiyorum

Gözün aydın olsun şuan bebeğine meleğine bir aksilik olmadıysa kavuşmuş olmalısın ne güzel koklayarak öp bizim yerimizede Allah analı babalı büyütsün geçmiş olsun sevgilerrr

Allah yar ve yardimcin olsun canim. Sizleri bebeğinize bebeğinizide sizlere bağişlasin sağlik hayirli uzun ömürler nasip etsin.. Bizler içinde dualarinizi esirgemeyin..... Hoş geldin dünyaya minik melek....

inşallah kolay bir doğum olur canım Allah hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

Allah hayırlısıyla bebişini kucagına almayı nasip etsin canım darısı başımıza inşa.s.

hayırlı doğumlar sancısız kazasız belasız gitte gel .Allah tüm çocuk sahibi olmak isteyenlere nasip etsin bu mutluluğu.gamyoncuiremsu

inşallah hayırlısıyla doğumunu yaptın ve bebişini kucağına aldın tatlım şimdi de doğum hikayeni bekliyoruz......

Hayırlısıyla bebeğini kucağına almışsındır inşaAllah..

Rabbim bebişinize hayırlı ömürler versin...

Canım dualarımız seninle. Sağlıklı ve kolay bir doğum diliyorum. Doğumdan çoookkkk korkan biri olarak hikayeni muhakkak bekliyorum. Darısı hepimizin başına. Hayırlı doğumlar..

canim benim allah senin de bebeginin de yardimcisi olsun,insallah saglikla kavusursun bebegine...guzel haberlerini bekliyoruz...

bir nefeste kurtulursun inşallah bebeğini kazasız belasız sağlıklı hayırlı ömürlü anneli babalı büyütmek nasip etsin darısı tüm hamilelere

:nazar:Allah analı bablı büyütsün. sağlıklı hayırllı uzun ömürlü bir bebeğin olur inşallah. ne mutlu sana. allah tüm isteyenlere ve bana da nasip eder inşallah.
maşallah nazar değmez inşallah.

allah bebisinede sanada cok saglik versin cnm :)) güle güle git güle güle gel iyi haberlerini bekliyoruz
üc gün sonra cikarsin sanirim hastaneden
allah anali babali büyütmek nasip etsin

Canim allah size bağişlain sağlikli uzun ömürlü olsun inşallah..bizim yerimizede çek süt kokusunu içineee

devir ne kadar değişti doğum anınıda göstermelerini bekler haline geldik hayırlısı :26:

X