Bugün Hangi Ev İşlerini Yaptın?

valla sabah kalktim ,,kahvalti yaptik ,bulasiklari makineye attigim gibi ...........dogru gezmeye ,,:eek:saat 6da evdeydim.ayaklarim agriyo gezmekten :nazar:ama olsun deydi ciciler aldim kendime ................:teytey:

bulasik yikdaim, yerleri süpürdüm sildim, koltuklari sildim, lavabomu cifledim toz aldim, carsaf degistirdim, yarinda ütü var :)

tülleri,güneşlikleri yıkadım,camları sildim,banyoyu temiledim,evi süpürdüm bulaşık makinesini boşalttım yenilerini yerleştirdim daha yarına bir sürü işim var...:bbo:

ayyy bu soru tam bana göre, 2 aydır yaz tatilindeydim, dün akşam döndüm ve bütün gün evi temizlemekle geçti

yaptıklarımı saysam sayfa dolar herhalde, çok yorgunum, uyumak istiyorummm

herzamanki gibi evi süpürdüm, bulasiklari makineye attim....camarsir serdim kurulari topadim ve cocuklarin yatak yorgan yüzlerini degistirdim onlarda yikaninca altta olan kurutma odasina serdim...cocuklarda yardim ettiler....ve yemek hazirladim ac kalmayalim diye :-)

üç makina ütü yaptım yerleri süpürdüm sildim oğlumu besledim yedi yaşında olmasına rağmen tam toz alıcaktım şevkim gitti.

bulaşıkları makinaya atmak çamaşır yıkayıp kurutup toplamak gibi işleri iş olarak saymıyorum

ben misafir odasını sildim süpürdüm koltukları falan çektim.
şimdide yatak odasına gircem yani çok işim var çok.

evi süpürdüm toz aldım yerleri sildim çamarşırları topladım bulaşıkları yıkadım.....................

kizlar bana pis demeyin ama ben kac aydir dogru düzgün is yapamiyoum evim berbat :çok üzgünüm: ama ben hamileydim simdide ameliyatliyim düzelene kadar temizlik fazla yapamayacam herhalde birde uyusukluk varkiiiiii sormayin cok kötüyüm zaten bebegiminde acisi beni cok satsti hic bsey umrumda degil senağlama senağlama

İftara yemek hazırladım.
Mutfağı topladım
Başkada bir iş yapmadım pc başındayım.

X