Bugün hangi parfümü kullandınız ?

Bu parfume gözüm kayıyor bu aralar nasil kokuyor tarif edebilir misiniz biraz. Benzedigi bilindik kokular var mi ornek vercek olsaniz
Canım tarif edilecek bi koku değil aslında kendine has diğerlerinden farklı bir koku. İçeriğindeki bergamot ve mandalina ile fresh bi açılışı var fakat kolonya gibi de değil kullanırlar iris parfümün o fresh noktasını kırmış ve başka bi yere taşımış özellikle durdukça çok farklı bi kokuya dönüşüyor her sıktığımda sorulan bi koku👌 bende bu ara givenchy l'interdit i merak ediyorum nasıl bi koku acaba 🤔

Canım nasıl bir koku ? çok merak ediyorum ama hiç denemedim denemeden sipariş veresim var :)
Cok güzel bir koku gerçekten. Bence direk siparis ver:) bu parfümü sıkınca kendimi cidden audrey hepburn gibi hissediyorum😂 böyle nostaljik gibi ama aynı zamanda modern... hemde oldukça feminen , tatlı ama asla boğmayan sıkmayan. Yeni çıkan parfümlerden tarz olarak oldukça farklılığıyla aradan sıyrılan bir parfüm. Bu arada intense olanıda cıkmıs ama onu o kadar başarılı bulmadım. Klasik olanı efsane.

Cok güzel bir koku gerçekten. Bence direk siparis ver:) bu parfümü sıkınca kendimi cidden audrey hepburn gibi hissediyorum😂 böyle nostaljik gibi ama aynı zamanda modern... hemde oldukça feminen , tatlı ama asla boğmayan sıkmayan. Yeni çıkan parfümlerden tarz olarak oldukça farklılığıyla aradan sıyrılan bir parfüm. Bu arada intense olanıda cıkmıs ama onu o kadar başarılı bulmadım. Klasik olanı efsane.
Ay şimdi daha çok merak ettim yahu, tatlı denince bi acaba mı olmuştum şekerli yapış yapış bayıcı bi koku mudur diye 🙈

Aslaaa değil garanti veriyorum:) kadınsı bir tatlılık buuu anlatamıyorum denemen lazım☺️
Çok merak ettim cidden 🤗 tatlı diye yorumları okuyunca prada candy falan canlandı gözümde 🙈 peki kış için önereceğin başka kokular var mı senelerdir sabit olarak kullandığım parfüm 212 sexy

Çok merak ettim cidden 🤗 tatlı diye yorumları okuyunca prada candy falan canlandı gözümde 🙈 peki kış için önereceğin başka kokular var mı senelerdir sabit olarak kullandığım parfüm 212 sexy
Prada candy deki tatlılıkla alakası yokk. O bildiğin yanık şeker kokusu:) bunda şeker diye bir şey yok. Sadece tatlılık var. Çiçeksi bir tatlılık gibi düşün seni karamel vanilya gibi boğmaz. Açıkçası ben bu kış için Ysl Libre Intense siparis ettim kendime. Geçen gün mağazada deneme fırsatı buldum o da efsaneydi. Klasik libreyi denemis miydin bilmiyorum ama onun tamda olmasını istediğim hali gibiydi. Buda cok sofistike, klas bir koku. Belki L’interdit kadar kadınsı değildir hatta cok kadınsı bile diyemem. Bence nötr bi parfüm fakat son zamanlarda cıkan birbirinin taklidi kokulardan gene cok farklı bi parfüm:) iki kokuda cok övgü alıyor. Ekstra secenek olarak Guerlain Mon da önerebilirim. Buda çok başarılı bi parfüm olmuş, diğerlerine nazaran bir tık daha tatlı

Prada candy deki tatlılıkla alakası yokk. O bildiğin yanık şeker kokusu:) bunda şeker diye bir şey yok. Sadece tatlılık var. Çiçeksi bir tatlılık gibi düşün seni karamel vanilya gibi boğmaz. Açıkçası ben bu kış için Ysl Libre Intense siparis ettim kendime. Geçen gün mağazada deneme fırsatı buldum o da efsaneydi. Klasik libreyi denemis miydin bilmiyorum ama onun tamda olmasını istediğim hali gibiydi. Buda cok sofistike, klas bir koku. Belki L’interdit kadar kadınsı değildir hatta cok kadınsı bile diyemem. Bence nötr bi parfüm fakat son zamanlarda cıkan birbirinin taklidi kokulardan gene cok farklı bi parfüm:) iki kokuda cok övgü alıyor. Ekstra secenek olarak Guerlain Mon da önerebilirim. Buda çok başarılı bi parfüm olmuş, diğerlerine nazaran bir tık daha tatlı
Harika anlatmışsın canım denemek farz oldu:KK6: ysl libre hiç denemedim ama o bahsettiğin kokuya da bakayım 🌼 peki 212 sexy, linterdit ve cyrstal noir oylasan kaç puan verirsin bu parfümler ve en ağırdan daha hafife nasıl sıralarsın :KK55:

Canım nasıl bir koku ? çok merak ediyorum ama hiç denemedim denemeden sipariş veresim var :)
Merhaba🦋 Nasil desem,hem tatli hem kadinsi bir koku. Ama bir la vie est belle sekerliginde degil. Bir de inanilmaz kalici. Iki fis sık aksama kadar kaliyor. Ama esim bende sevmedi kokuyu, agir bulmus, o yuzden gonlumce kullanamadim. Yoksa bana kalsa rahat rahat kullanirdim🤭🤭

Merhaba🦋 Nasil desem,hem tatli hem kadinsi bir koku. Ama bir la vie est belle sekerliginde degil. Bir de inanilmaz kalici. Iki fis sık aksama kadar kaliyor. Ama esim bende sevmedi kokuyu, agir bulmus, o yuzden gonlumce kullanamadim. Yoksa bana kalsa rahat rahat kullanirdim🤭🤭
Denedim kokuyu, alışılmışın dışında bence birbirine benzeyen kokulardan değil insanı boğmayan bir farkedilirliği var 🥰 eşim de çok beğendi sipariş vermek farz oldu 🖤 - Janna - - Janna -

Bugun Avon Rare Diamonds 😇 minik tester sisesinde koklamis asik olmuştum. Artik uretimi olmadigi icin biraz bulmam zor oldu ama başardım 🤸🏻‍♀️💪🏻

Byredo blanche parfüme eşim bakıyordu bugün almış hediye etti, inanılmaz hoş bir koku mis gibi temiz kokuyor. Bence beyaz sabun gibi kokuyor o yüzden sevdim. Kendisine de byredo bal d'afrique almış fakat bunun kokusu ilk sıkışta cidden yoğun ve pek hoşuma gitmedi, kaldıkça güzelleşiyor. Lady million Prive sürekli kullandığım (işe giderken) bir parfümdü, biraz daha ağır olsa da hoş bir koku ve dikkat çekici. Şimdi Blanche günlük kullanıma daha uygun geldi. Bunların sanırım tek dezavantajı Beymen'de satılmaları. Başka parfümerilerde bulunmuyor, boynerde yok örneğin. O yüzden çok fazla indirimde olan ürünler değil.
Eşimin mevcut parfümü Bvlgari Man in black, bu parfümü özellikle eşlerinize veya sevgililerinize hediye almanız için öneririm. Buram buram erkeksi bir koku ve cidden kokunun karizması var. Byredo bal d'afrique'ya bin beş yüz basar diyebilirim :KK70:

X