Bugün Kumbaraya Ne Kadar Attın?

sukufenazz

Hayırlısı..
Kayıtlı Üye
25 Mart 2018
1.423
2.323
Merhabalaarrr hanımlarrr :KK54::KK69::KK55:Selamün Aleyküm. Öncelikle birikimleriniz hayırlı olsun buradaki amacımız birikim yaparak kumbaraya para atarak birbirimize gaz vermek. Biriktikçe daha çok meraklanıyor insan. Öncelikle kendimize bir açılmayan kumbara alıyoruz. Yılbaşına kadar açmıyoruz. Elimize ne geçerse içine atıyoruz ve attığımız miktarı buraya yazıyoruz. Var mı kumbarada para biriktirmek isteyen? O halde buyrun.Topiğimiz hayırlı olsun. İlk ben başlıyorum miktar az ama 3,5 tl.

Son düzenleme:
Merhabalaarrr hanımlarrr :KK54::KK69::KK55:Selamün Aleyküm. Öncelikle birikimleriniz hayırlı olsun buradaki amacımız birikim yaparak kumbaraya para atarak birbirimize gaz vermek. Biriktikçe daha çok meraklanıyor insan. Öncelikle kendimize bir açılmayan kumbara alıyoruz. Yılbaşına kadar açmıyoruz. Elimize ne geçerse içine atıyoruz ve attığımız miktarı buraya yazıyoruz. Var mı kumbarada para biriktirmek isteyen? O halde buyrun.Topiğimiz hayırlı olsun. İlk ben başlıyorum miktar az ama 3,5 tl.
Ben de varım. İnşallah devamı gelir topiğin hangi topiğe katılıyorsam devamı gelmiyor kimse yazmıyor :KK70: Umarım hayırsız gelmem topiğe
Ben de bebeğim için kumbara yapmayı düşünüyordum. Yarın bakayım şu açılmayan teneke kumbaralardan alayım

Ben de varım. İnşallah devamı gelir topiğin hangi topiğe katılıyorsam devamı gelmiyor kimse yazmıyor :KK70: Umarım hayırsız gelmem topiğe
Ben de bebeğim için kumbara yapmayı düşünüyordum. Yarın bakayım şu açılmayan teneke kumbaralardan alayım
Hoşgeldiniz :KK54: Benimde bir bebeğim var bir tane daha istiyorum ama yatırım yapmak da gerekiyor gelecek için. Bende açılmayan kumbara aldım. Yoksa sürekli açıp para alıyorum. :KK48: İnşallah devamı gelir topiğin. :KK76:Hayırlı uğurlu olsun :KK69:

Bu arada bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah. Sağlıcakla gelsin. Hayırlı olsun :emir_bebek::nazar:

Kumbara etkinliği süperrr 🙋‍♀️🙋‍♀️ Geçen grupta konusmustuk bizde ,açılmayan kumbara almıştım is yerine 3 hafta oluyor. Ben de attıkça arada yazarım. Hayırlı olsun topik 🙋‍♀️🧿
Teşekkürler hoşgeldiniz :KK54: Devamlı bir tropik olsun istiyorum küçük bir bebeğim var ondan kalan zamanlarda kumbara birikimlerimi yazacağım. Bugün kumbaraya atamadım maalesef.:KK43: Attığımda yazacağım.

Teşekkürler hoşgeldiniz :KK54: Devamlı bir tropik olsun istiyorum küçük bir bebeğim var ondan kalan zamanlarda kumbara birikimlerimi yazacağım. Bugün kumbaraya atamadım maalesef.:KK43: Attığımda yazacağım.
Hoş buldum. Devamlı topik olması için arada yazmak gerek sanırım, açıp uğramazsanız olmuyor 😊 başka birikim yapıyor musunuz?

Bugün aldım kumbaramı 3.5 tl:halay:
HAydi bismillah
İçine henüz siftah parası atmadım ama:KK70:

Eklentiler

• IMG_5197.JPG
    IMG_5197.JPG
    90 KB · Görüntüleme: 247
Ben buradayım sadece çocuktan dolayı geç görebiliyorum :KK5: Simdilik kumbarayla başladık bismillah diyerek :KK25:
Hadi hayırlısı, Allah bağışlasın evladınizi. Kumbarada güzel birikimler yapılıyor kesinlikle ,iş yerinde olduğu için haftasonu atamayacağım ama haftaiçi hergün 1 tl de olsa atmak istiyorum

Hadi hayırlısı, Allah bağışlasın evladınizi. Kumbarada güzel birikimler yapılıyor kesinlikle ,iş yerinde olduğu için haftasonu atamayacağım ama haftaiçi hergün 1 tl de olsa atmak istiyorum
Amin amin cümlemizin evladını Allah bağışlasın inşallah :KK54: :emir_bebek:Ben hergün atamasamda elime geçen bozuklukları hemen atmak istiyorum kumbaraya.

X