Bugün ne aldin kaç tl harcadin

Ayyyy bende gündüz uyutamadım eeeeeeee sabah 10.30 da kalksarsa yatmaz tabiiiii🤪🤪🤪

Bi de emzik krizine girdik :süslü: :süslü:

Sonuç sinirli bir ben🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
Çok sıcak allahım🥵
Kmsl Hnd Kmsl Hnd gece 12 de yatıp 9 da kalktılar yaz ayları denge şaşıyor emzik durumları nasıl bence geri verme sakin bu kadar uğraştın bi iki güne alışır 2yasdan sonra alışkanlıkları bırakmak daha zor
tuce_tuce tuce_tuce ben bu ay 500 600 lira elektriği gözden çıkardım gün de 12 13 saat çalışıyor klma

Kmsl Hnd Kmsl Hnd gece 12 de yatıp 9 da kalktılar yaz ayları denge şaşıyor emzik durumları nasıl bence geri verme sakin bu kadar uğraştın bi iki güne alışır 2yasdan sonra alışkanlıkları bırakmak daha zor
tuce_tuce tuce_tuce ben bu ay 500 600 lira elektriği gözden çıkardım gün de 12 13 saat çalışıyor klma
Ayyyyy yaaaaaa uyutmak ölüm gibi var yaaa hiç susmuyor sürekli ağlıyor yemek de yemedi yok emzik vermicem zaten ama tükendim vallahi kafayı yemeye az kaldı😡😡😡

Allah”ım çıldıracam artık bir çocuk hiç yerinde durmaz mı gündüz de uyumadı herşeye ağlıyor

Annem aldı azıcık dışarı çıkardı kafayı yicem artık😭😭😭
Benimde esim 2 saat bahçeye indiriyor o iki saat kendime geliyorum ne güzel annen yakın yardımcı oluyor
Benim küçük de suan cok huysuz 2 yaş sendromu erken başladı ve bizde ki gerginlikleri cok çabuk hissediyorlar ben buaralar pek bi atarliyim

Benimde esim 2 saat bahçeye indiriyor o iki saat kendime geliyorum ne güzel annen yakın yardımcı oluyor
Benim küçük de suan cok huysuz 2 yaş sendromu erken başladı ve bizde ki gerginlikleri cok çabuk hissediyorlar ben buaralar pek bi atarliyim
Eşim burda yok
1 haftadır annemde kalıyorum😥😥evde olsam daha çok kafayı yerim😩😩😩

Ayyy bende regl olacam onun gerginliği de var herhalde🤔🤔🤔

Bende geçen hafta regliydim aynen dediğin gibi benim ruh halimi cok etkiliyor regli olma
Hava sıcak zaten kal annende sana yardımda ediyor
Yemekleri yeme ama 😂😂😂
Yaaa hiç sorma yine bıraktım diyeti filan çok kötü hissediyorum kendimi
Bayramdan sonra spora yazılacam yoksa gidişat hiç iyi değil😩😩😩

Biz eşimle iddiaya girdik 300 dedim o 200 . Artık oturma odasında yatacağız klimanın gücü yatak odasına gitmeye yetmiyor artık

Selam kızlar nasılsınız?Evi bugün kiraya verdik inş sorunsuz oturur.Evden aldığımız parayla evin yatak odası balkonunu camla kapattıracağız birde korniş yok korniş ayarlanacak yarın.Ben bu hafta çalışıyorum eşim işleri hallediyor ve evi toparlamaya başlıyor cuma izne ayrılacağım.Yarın halıları yıkamaya gönderelim diyoruz.

Kizlar cok yakin cevremden biri sanirim pozitif su an birsey soylemiyorlar "üsütmüs" müs
Durum pek iyiye gitmiyo sanki
Pazara ugradim barbunya 5 tl idi 2 kilo aldim
Dolmalik biber bulamiyorum hep kocaman ama biraz aldim
Bamya aldim
Yegenime bezelye buldum taze sebze yediriyor
Sirkelik elma aldim
Bayrama kadar kislik ne varsa yapicam
Bayramdan sonrasi sirkulasyon olur
Bu aksam hic birsey yapmadim ama hepsi duruyor
Carsamba yine birseyler alirim
Bizim buranin kavunu cikmis onu alicam 15 gun yada 3 hafta sezonu ordan pek bsy alamam

Kızlar fiyatı çok iyi ben 50 tane almak istiyorum kapaktan

Eklentiler

• CFA34021-51B0-42CF-AAB5-39471AA528E4.png
    CFA34021-51B0-42CF-AAB5-39471AA528E4.png
    448,2 KB · Görüntüleme: 68
X