Bugün Ne Yaptım

hayalethesap

🙇🏻‍♀️
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2015
1.397
3.054
Arkadaşlar Merhaba,

28 yaşında çalışan çocuksuz bir kadınım :) Haziran sonrası Allah nasip ederse gebelik planımız var 🤰🏻

Bu topici niye açtım neden açtım sorusuna gelince günlük bana uğraş ve sohbet ortamı oluşturacak arkadaşlığa ihtiyacım var hemde günlük ev işlerinde bana motive edecek cümlelere ihtiyacım olduğu için açtım 🙋🏻‍♀️

Benimle birlikte günlük rutin oluşturmak ve beni bu topicte yalnız bırakmamak ister misiniz ☺️🥰

Bugün ne mi yaptım 🤩
📍 Geçen hafta yatak odası ve mutfak perdelerini yıkamıştım bugün de oturma odasının perdelerini yıkadım
📍 camları sildim
📍 Evi süpüreceğim dip köşe yarında silerim
📍 Akşam yemeği hazırlanacak
📍 Uykudan önce kitap okumaya çalışacağım :KK36:

Ya siz :KK52:

Arkadaşlar Merhaba,

28 yaşında çalışan çocuksuz bir kadınım :) Haziran sonrası Allah nasip ederse gebelik planımız var 🤰🏻

Bu topici niye açtım neden açtım sorusuna gelince günlük bana uğraş ve sohbet ortamı oluşturacak arkadaşlığa ihtiyacım var hemde günlük ev işlerinde bana motive edecek cümlelere ihtiyacım olduğu için açtım 🙋🏻‍♀️

Benimle birlikte günlük rutin oluşturmak ve beni bu topicte yalnız bırakmamak ister misiniz ☺️🥰

Bugün ne mi yaptım 🤩
📍 Geçen hafta yatak odası ve mutfak perdelerini yıkamıştım bugün de oturma odasının perdelerini yıkadım
📍 camları sildim

Sabah işe git akşam eve gel.. yemekle uğraş. Bulaşık yıka sağ solu toparla. Bı bakmışım vakit geçmiş. Ben de işlerim bitince kitap okuyorum. 🤲

Sabah işe git akşam eve gel.. yemekle uğraş. Bulaşık yıka sağ solu toparla. Bı bakmışım vakit geçmiş. Ben de işlerim bitince kitap okuyorum. 🤲
Merhaba cevap verdiğiniz için teşekkür ederim benimle günlerinizi değerlendirmek ister misiniz 😊 sadece

evi süpüremedim oda yarın inşallah yıllık izne çıktım yoksa benimde günlerim aynı siz gibi geçiyor 🫣

Bugün dün yapamamıştım o yüzden ilk işim evi süpüreceğim sileceğim. Sonra halim kalırsa mutfak dolaplarının kapaklarını sileceğim.

Arkadaşlar Merhaba,

Bugün ne mi yaptım 🤩
📍 camları sildim

Merhabaaa:KK25:
Umarım uğraşmadan hayırlı bir zaman da gebelik olur
Bende bugün nesvresimleri çıkardım yatağı süpürüp havalandırdım yatak odasını ve günlük oturduğumuz odayı süpürdüm mutfağı domestosladım günü sonlandırdım:KK73:

Merhabaaa:KK25:
Umarım uğraşmadan hayırlı bir zaman da gebelik olur
Bende bugün nesvresimleri çıkardım yatağı süpürüp havalandırdım yatak odasını ve günlük oturduğumuz odayı süpürdüm mutfağı domestosladım günü sonlandırdım:KK73:
Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah gebelik hassas bir düşünce benim için çok korkuyorum ama artık zamanı geldi sanki arkadaşlarımı gördükçe hevesleniyorum ☺️

Ben bugün akşama kadar yattım birgün önce uyumamıştım daha doğrusu uyuyamamıştım iftar için hazırlan mutfağı topla birde lavaboyu çamaşır sıyuyla ovaladım gün bitti 😂

Güzel dileklerin için çok teşekkür ederim inşallah gebelik hassas bir düşünce benim için çok korkuyorum ama artık zamanı geldi sanki arkadaşlarımı gördükçe hevesleniyorum ☺️

Ben bugün akşama kadar yattım birgün önce uyumamıştım daha doğrusu uyuyamamıştım iftar için hazırlan mutfağı topla birde lavaboyu çamaşır sıyuyla ovaladım gün bitti 😂
Anladım hakkında hayırlısı olsun inşallah Hoppa

İyi yapmışsın bazen de yatıp dinlenmek gerek:KK39:

Anladım hakkında hayırlısı olsun inşallah Hoppa

İyi yapmışsın bazen de yatıp dinlenmek gerek:KK39:
Ya uyumadım aslında ama kalkamadım da yarın işte ne yapacam bilmiyorum inşallah uyku gelmez 😂
Kızım ve eşimle dışarıya çıktım biraz iyi geldi diyebilirim. Ankiseyete ile savaş halinde geçiyor günüm benim de ☺️
Ben inanıyorum atlatacaksnız anksiyetenizi en azından alışacaksınız bu günlere

Ya uyumadım aslında ama kalkamadım da yarın işte ne yapacam bilmiyorum inşallah uyku gelmez 😂

Ben inanıyorum atlatacaksnız anksiyetenizi en azından alışacaksınız bu günlere
Umarım. Geçmeyecek gibi geliyor hep çünkü içindeyim

X