bugün sonuç alıyorum

Yüce rabbime binlerce kez şükürler olsun tebrik ederim rabbim sağlıkla ve ahyırlısı ile tamamına erdirip kucağına alacağın günleride nasip etsin inşallah darısı tez zamanda sağlıkl ve ahyırlısı ile başımıza olsun inşallah
rabbime emenat olun....

evet arkadaşlar inşallah ikizler olur.çünkü üç tane embriyo koyulmuştu.
doktorumda ikiz ihtimali var dedi.hakkımızda nasıl hayırlıysa öyle olsun.

bu arada papatya ben evde test yaptım biraz silik çıkmıştı.10 gunde.birazda 2 günden beri agrım oluyor canım.

evet arkadaşlar inşallah ikizler olur.çünkü üç tane embriyo koyulmuştu.
doktorumda ikiz ihtimali var dedi.hakkımızda nasıl hayırlıysa öyle olsun.

bu arada papatya ben evde test yaptım biraz silik çıkmıştı.10 gunde.birazda 2 günden beri agrım oluyor canım.

gozunuz aydin rabbim saglikli bir sekilde kucaginiza almayida nasip eder insallah.:ecrin_bebek::nazar: arkadaslar bende uzun zamandir bebek icin ugrasiyorum ama maalesef sonuc yok.doktora gitmek istiyoruz esimle ama hangi hastane hngi doktor daha iyi bir bilgimiz yok.bildiginiz bir hastane varmi?benimle paylasirsaniz cok sevinirim.ve tedavi asamalari nelerdir.zaman kaybetmeden uygun doktor bulup asilama yapmak istesem doktor onay verirmi.simdiden cevabiniz icin tesekkurler.........

canım ya sen bursalımısın bursadamı oturuyosun demekki kan çekiyo bak ben bursalıyım nerde yaptırdın tedavini nereye verdin tahlili

sersevciğim ben bursalıyım burda oturuyorum.tedavimde acıbademde oldu canım.
sen nerde yaptırmıştın.

hayırlı olsun canım. benim 12.gün 548 çıkmıştı. bence senin üçüzün olucak
tebrik ederim

waooowww.allahım bu ne güzel haberler böyle.çok şükür..çok sewindim canım..içime umut doluyor sizleri görünce.bizim içinde dua et.bisürü bıdığın olucaaak:)

Canım tebrik ederim allah sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah. Bu arada kaçıncı tüp bebek denemendi

:Saruboceq: ALLah tüm isteyenlere nasip etsin ... sağlıklı sorunsuz bir hamilelik diliyorum sevgiler... :nazar: :nazar: :nazar: :1hug:

hayırlı olsun....Rabbim kokusunu duymayı nasip etsin....tebrikler

sonuç 539 arkadaşlar.şükürrler olsun yarabbim.
çok sağolun arkadaşlar destek verdiğiniz için

süper süper süperrrrrr :lepi:
darısı bekleyen diğer arkadaşların başına :Saruboceq:
sağlıkla kucağına alman dileğiyle ....

karanfil RABBİM kucağına aldığin ve meşaj yazdıgın anıda nasıp etsin canım inş. benim test günümde yarın inş bende hayırlı ve mutlu haberler yazarım

Tebrik ediyorum canım..sen de benim gibi acıbademde dondurulmuş tedavinin başarılı sonucunu almışsın..allah daha da güzel günler göstersin inşallah..tekrar hayırlı uğurlu olsun..

sonuç 539 arkadaşlar.şükürrler olsun yarabbim.
çok sağolun arkadaşlar destek verdiğiniz için

hayırlı olsun canım allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayıda nasip eylesin bizler içinde dua edin dieyen herkese rabbim en kısa zamanda meleklerini versin inşallah:nazar::nazar:

süper bişi ya darısı bizlerinde başına inşallahh .. Allah ım duy sesimiziiiiii

tebriklerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:sm_cool::teytey: Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah. darısı başımıza bende sabah teste gideceğim. bakalım sonuç ne olacak senağlama

X