Bugünün Hatası....

hipatia

YİNE YENİ YENİDEN ....
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2009
447
2
hatalar insanlar içindir her gün hatalar yapıyoruz farkında olduğumuz ya da olmadığımız
yatağımıza uzandığımızda uykumuzun gelmesi için sağa sola dönerken düşündüklerimiz
vicdanı rahatsız olup uyuyamayanlardan olanlarda vardır elbet

haydi her gün yaptığımız hatalarla yüzleşelim...

ben başliim mesela

gerçekçi olmak gerçekleri söylemek hataymış insanlar gerçeklerden rahatsız oluyolarmış....

Sabaha sabah canım cektı dıye o bol kalorılı yumurtalı ekmegı yememelıydım sonucta kılo aldım dıye boburlenen ben oluyorum duyan kaale alan da olmuyo

hergün kalktığımda bugün birazdaha dikkat etmeliyim yeiklerime diyorum ama günün bir öğününde bunu bozuyorum
her gece aynı pişmanlıkla yatıyorumkaydirigubbakcemile3

Sabaha sabah canım cektı dıye o bol kalorılı yumurtalı ekmegı yememelıydım sonucta kılo aldım dıye boburlenen ben oluyorum duyan kaale alan da olmuyo
akannehirorucumu açmaya dakikalar kala ahanda bu mesjı okumak bu günümün hatası bunuma kadar geldi valla kokusu-tatlicadiarzu- e be insafsız hatun ezandan sonra yazaydın ya bunu burayakaydirigubbakcemile3 neyse işin şakası bi yana bu günde herzamanki gibi hatasız bi kuldumkaydirigubbakcemile3

Kardeşimi şiddetli bi şekilde azarladım bugun..
haklıydım ama henüz küçük..
bazı olguların farkında değil ve fikir sahibi olmadıgı konularda yargılamaya kalkıyorbazı şeyleri.
bu yuzden biraz sert çıktım.
kalbini kırdım..
gönlünü aldım uygun bir dille ama.
bu kadar sert olmamalıydım.hata yaptım..

bugün kocişimi üzdüm istemeden ama o beni daha çok üzdü.hala içim ağlıyor gözyaşım akmasada.keşke yaşanmamış sayabilsek,hayatımızdan çıkarabilsek bu günü
napıyım çok seviyorum ne kadar üzsede kıyamıyorum onasenağlama

bugün iftardan sonra çok sigara içtim midem bulanıyor şimdi de hadi buyurrkafamçokkarıştı

akannehirorucumu açmaya dakikalar kala ahanda bu mesjı okumak bu günümün hatası bunuma kadar geldi valla kokusu-tatlicadiarzu- e be insafsız hatun ezandan sonra yazaydın ya bunu burayakaydirigubbakcemile3 neyse işin şakası bi yana bu günde herzamanki gibi hatasız bi kuldumkaydirigubbakcemile3

canım arkadaşm hatasız kuldum derken biraz daha düşünelim,aslında ne kadar çok hatalıyız,espiri olsun diyemı yazdın bilmiyorum,ama inşallah ölesin diyelim,bende bugün son umudum yitrdim,zira kadir gecesi kabede olacaktım,patron izin vermişti,vazgeçti,az önce telefon etti,gidemeyeceğim,üstelik 5 yıl önce bir ramazan umresi daha için işlemleri yaptırmıştım,gitmeye bir hafta kala kaza geçirmiştim,3 yıl önce yinede gitmeye 3 gün kala kalmıştım pasaport sorun çıkmıştı,

canım arkadaşm hatasız kuldum derken biraz daha düşünelim,aslında ne kadar çok hatalıyız,espiri olsun diyemı yazdın bilmiyorum,ama inşallah ölesin diyelim,bende bugün son umudum yitrdim,zira kadir gecesi kabede olacaktım,patron izin vermişti,vazgeçti,az önce telefon etti,gidemeyeceğim,üstelik 5 yıl önce bir ramazan umresi daha için işlemleri yaptırmıştım,gitmeye bir hafta kala kaza geçirmiştim,3 yıl önce yinede gitmeye 3 gün kala kalmıştım pasaport sorun çıkmıştı,
tamamen espri mahiyetinde söylediğim bir sözdü arkadaşım. rabbim hatasız kul olabilmeyi hepimize bahşeder inşallah:CüvCüv: umreye gitmek istiyorsun sanırım dilerim rabbim yolunu açık eder seneye gidersin:Saruboceq:

X