Buharlı Ütüler Buhar Kazanlı Ütü de Tefal mi ?Philips mi?

isabel

Kuzey Ege
Yönetici
Super Moderator
Anneler Kulübü
6 Mart 2012
17.731
27.831
48
Bu aralar evdeki bütün küçük ev aletleri teker teker bozuluyor. Ütüm bozuldu ve acil ütü arayışındayım. Bu kez buhar kazanlı ütü almak istiyorum. Ama çok kararsız kaldım. İkiside ütü konusunda en iyiler .İkisininde birbirine göre artıları ,eksileri var.İşin içinden çıkamadım. Kullanıp memnun kaldığınız önerilerinizi bekliyorum..

Tefal kullanmadım. Philipsin kazanlıları kuzenlerimde var. Çok güzeller. Bende de çok eski bi modeli var. Benim ütüm bile aynı performansta diyebilirim. Sadece kazanı yok diye su doldurup duruyorum işte. 😬

philips kullaniyorum memnunum ama diger markalari kullanmadim belki daha iyilerdir bilemiyorum

Philips’ten şaşmayın. Yıllanmış Philips’im bozuldu, tefal aldım, gerçekten beş para etmez. Dayanamadım letgodan sattım. Yine Philips aldım.

Fikirleriniz için teşekkür ederim. Aslında benim içinde Philips ağır basıyordu. Ama kullanıcı yorumlarını okudum ve fikrim değişti. Çok su akıtıyor, çok iyi açmıyor şeklinde yorumlar var fazlasıyla. Galiba şunda karar kıldım ,rengi hoşuma gitmesede

Tefal Pro Express Protect GV9230 Buhar Kazanlı Ütü

images (9).jpeg

Bu arada Tefal tercih etmemde ki bir diğer konuda ütü masasında dik konumda tutabilme özelliği. Ütünün arka kısmındaki üçgen kısım üzerinde duruyor. Philipste yok bu özellik

X