Ütü önerileri

Spagettisever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2021
1.855
3.209
Kızlar merhaba ütüm bozuldu. Yani tam olarak bozulmadı ama yenilemem lazım artık performansı sıfıra düştü resmen. Yıllardır kullanıyorum Philips Azur serisi genel olarak memnumdum ama ömrünü doldurdu. Ütü önerilerinize ihtiyacım var. Kazanlı istemiyorum düz buharlı olsun. Ya da bilemiyorum bir fikir verin lütfen kararsız kaldım. Philips markaya baktım yine çok güzel ütüler yapmışlar aynı şekilde mi devam etsem. Bir de evimin alt katında beko var onunda fiyatlarına baktım yine güzel ütüler var. Hiç beko ütü kullanmadım. Aranızda kullanan memnun olan var mı?

Philips azur elite kullanıyorum. 1 yıl oldu alalı.asiri memnunum. Kumaşa göre ısısını kendi ayarlıyor. Kendi veriyor buharını da tavsiye ederim

Philips azur elite kullanıyorum. 1 yıl oldu alalı.asiri memnunum. Kumaşa göre ısısını kendi ayarlıyor. Kendi veriyor buharını da tavsiye ederim
Evet ona baktım,beğendim. Çok teşekkür ederim yorumunuz için sanırım Philipsten devam edeceğim. Kalın kumaşları kolay açıyor mu elit? Benimki azur serisiydi artık performans düştü pamuklu pantolonları tam açmıyor kırışıklığı gölge gibi duruyor.

Evet ona baktım,beğendim. Çok teşekkür ederim yorumunuz için sanırım Philipsten devam edeceğim. Kalın kumaşları kolay açıyor mu elit? Benimki azur serisiydi artık performans düştü pamuklu pantolonları tam açmıyor kırışıklığı gölge gibi duruyor.
Çok güzel açıyor.zorlanirsam tuttuğum yerin altinda buhar düğmesi var ekstra buhar veriyorum on numara oluyor. Beko tavsiye etmem annemin ütüsü Beko hiç memnun değil.

Ütü aldınız mı?

7 yıl az bir süre değil. Ütünüzde kireç temizlemeyi nasıl yapıyorsunuz?
Philipsin kendi temizleme sistemi var. Eski üstümde ufak bir düğme vardı. Buhar ayarını sıfıra getirip kireç temizleme düğmesine basıyordum. Tabi bunu ütü sıcakken yapıyoruz. Şimdiki ütümde arka bölümde minik bir kapak var orada birikiyor açıp temizleniyor. Henüz yapmadım. Kireç olmamış daha. Ütünüzde kireç olmamasını istiyorsanız içinde su ile bırakmayın. Kaynamış soğumuş su kullanın. Ketılda kalan suyu biriktirip ütü suyu olarak kullanıyorum ben.

4 senelik evliyim ve ütüm harika ütülüyor çok memnunum gerçekten tavsiye ederim bu markayı

Eklentiler

• 78648D39-B596-4EAB-9B5B-C57C85CF319E.jpeg
    78648D39-B596-4EAB-9B5B-C57C85CF319E.jpeg
    35,5 KB · Görüntüleme: 1.048
Philipsin kendi temizleme sistemi var. Eski üstümde ufak bir düğme vardı. Buhar ayarını sıfıra getirip kireç temizleme düğmesine basıyordum. Tabi bunu ütü sıcakken yapıyoruz. Şimdiki ütümde arka bölümde minik bir kapak var orada birikiyor açıp temizleniyor. Henüz yapmadım. Kireç olmamış daha. Ütünüzde kireç olmamasını istiyorsanız içinde su ile bırakmayın. Kaynamış soğumuş su kullanın. Ketılda kalan suyu biriktirip ütü suyu olarak kullanıyorum ben.
Merhaba şubattan bu yana herhangi bir şikayetiniz oldu mu memnun musunuz yeni ütü alıcam ama karar veremiyorum 😬

X