Bulancak'ta CHP'lilere saldırı

Wynonna

Eskiden mazikeen di:)
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2015
9.397
15.712
Giresun'un Bulancak lçesinde referandum öncesi temaslarda bulunan CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve beraberindeki partililer, bir kahvede kendilerine laf atanlarla tartıştı. Bazı kişilerin ellerine aldıkları tahta parçaları ile üzerlerine yürümesi sonrasında kahveden çıkarak uzaklaşan Bektaşoğlu ve partililer olayın provokasyon amaçlı olduğunu ve önceden planlandığını ileri sürdü. Olayla ilgili olarak 3 kişi gözaltına alındı.

Referandum öncesi Giresun ve ilçelerinde dün temaslarda bulunan CHP Milletvekili Bektaşoğlu, Bulancak ilçesinde bir kahvehaneye girerek vatandaşlarla konuşmaya başladı. İddialara göre, bir kişinin 'evet' oyu vereceğini belirterek laf atması sonrasında bu kişi ile Bektaşoğlu ve CHP'liler arasında başlayan tartışma, tepki gösteren başka kişilerin de katılmasıyla büyüdü. Kahvehanede bulunanlardan bazıları Bektaşoğlu ve beraberindekilere 'çıkın, gidin' diye bağırıp tepki gösterirken, iki kişi de ellerine aldıkları tahta parçaları ile grubun üzerine yürüdü. Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ve beraberindekiler, giderek artan tepkiler nedeniyle kahveden çıkmak zorunda kaldı.

Olay sonrasında yazılı açıklama yapan Milletvekili Bektaşoğlu, referandum çalışması yaparken saldırıya uğradıklarını söyledi. Açıklamada, 4-5 kişilik grubun önce sözlü, küfürlü, sonra da fiziki saldırıda bulunduğu belirtilerek, provokatif saldırının önceden planlandığı ileri sürüldü. Bektaşoğlu, "O anda değil, önceden planlanmış, kayıta hazır cep telefonunun bile düşünüldüğü bir organizasyon ve mizansenle gerçekleştirildi" iddialarına yer verildi.

Yaşadıklarını anlatan CHP Bulancak İlçe Başkanı Reşat Özdemir, referandum çalışması için kahve ziyaretleri yaptıklarını belirterek, "Bir kahveye girdik. 5 masada oturanlarla görüştük. Son masaya gittiğimizde içlerinden biri, 'Buraya niye geldiniz? …rin gidin' dedi. Vekilimiz Bektaşoğlu'nun yapılanın yakışıksız olduğunu söylemesi üzerine ıstakalarla saldırmaya kalktılar. Olayın fazla büyümemesi için kahveden ayrıldık. Bir süre sonra 'geçmiş olsun' telefonları geldi. Görüntüler sosyal medyaya atılmış. İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikayetçi olduk. 3 kişi gözaltına alındı. Yaşanmasını istemediğimiz üzücü bir olay" dedi.
http://www.cnnturk.com/turkiye/bulancakta-chplilere-saldiri?page=3

Baksen, başka bir konuda yine yaygara yapıyorlardı. Mv kahvedekilere saldırdı diye. Olayın aslında mvline saldırmış boş insanlar, okey keyiflerini bozdu diye zaar:rolleyes:
Yalanda bir yere kadar, bukadarıda pes dogrusu:işsiz:

Videoyu izledin mi Wynonna Wynonna , Gunnur2010 Gunnur2010 linkteki videoyu izleyin bakalım.
Benim gördüğüm yakalarından tutularak duvara çarpılan vatandaş.
Yanındakiler O kişiyi savunmak için okey tahtaları ile kovmaya çalışıyorlar ,arkadaşlarını korumaya çalışıyorlar.vurmuyorlar.Ama vatandaş belki tahrik etmiştir olasını bilemem.
Herkes işine geldiği gibi görüyor .

Son düzenleme:
Videoyu izledin mi Wynonna Wynonna , Gunnur2010 Gunnur2010 linkteki videoyu izleyin bakalım.
Benim gördüğüm yakalarından tutularak duvara çarpılan vatandaş.
Yanındakiler O kişiyi savunmak için okey tahtaları ile kovmaya çalışıyorlar ,arkadaşlarını korumaya çalışıyorlar.vurmuyorlar.Ama vatandaş belki tahrik etmiştir olasını bilemem.
Herkes işine geldiği gibi görüyor .
izledim..bana da kufur edilse bende duvara vururdum:) habere gore yorum yapıyoruz oncesi sonrası yok bilemem bir milletvekilinin boyle bir kavgada bulunmaması gerekiyor zaten o ayrı bir mevzu sinirlerine hakim olup kufur de etseler cıkıp gitseler daha iyi olurmus kendileri acısından

izledim..bana da kufur edilse bende duvara vururdum:) habere gore yorum yapıyoruz oncesi sonrası yok bilemem bir milletvekilinin boyle bir kavgada bulunmaması gerekiyor zaten o ayrı bir mevzu sinirlerine hakim olup kufur de etseler cıkıp gitseler daha iyi olurmus kendileri acısından
Şiddet çözüm değildir :KK53:
Zaten normal vatandaş olsa göze batmaz ama bir milletvekilinin partisini düşünmesi gerekiyor,daha dikkatli olması,sabırlı olması gerekiyor.

Şiddet çözüm değildir :KK53:
Zaten normal vatandaş olsa göze batmaz ama bir milletvekilinin partisini düşünmesi gerekiyor,daha dikkatli olması,sabırlı olması gerekiyor.
zaten milletvekilinin yapmaması gerekiyor ama bizim ulkemizde meclis bile karısıyor birbirlerine giriyorlar..

X