Doğuma Hazırlık Bulantılarınız nezaman bitti morale ihtiyacım var 😔

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Benim 20. Haftam hala gecmedi.. ilk hamileligim de de boyle olmustum.. az once yine ne yediysem cikardim.. birde ustune bogaz reflusu var.. ceken bilir berbat bir sey..
Prilam hic fayda etmiyordu bana..
Sanirim her hamilelinin farkli zamanlarda geciyor..
Genelde 16. Haftada hafifliyor..
Daha cekilebilir oluyor..
Herseyi degil ama biseyler yiyebiliyorsun..
Sabretmekten baska caremiz yok sanirim
Allah hepimize saglik ve kolaylık versin cok zor bir dönem

İlaç daha çok tetikliyor gibime geliyor benim şahsi fikrim tabi ki ya da benim unyemde oyle oldu lakin herseyi ye bence istifra etsende ye . Ben ki normalde kusamayan lakin hamilelikte kusnayi pikleyen biri olarak çok zor birsey ölüyorum dediğim anlar bile oldu yani ama maalesef ki bende bayağı sürdü sende az olur inşallah ama 6.ayda falan hafifler merak etme.

O bulantıları ancak yaşayan bilir.. beni hayattan sogutmustu. Hiç geçmeyen bir hastalık gibiydi, banyo bile 8 9 günde bir yapiyordum zor bela. Hamile olduğumu bile hatırlamıyordum bulantidan. Hicbisey düşünemiyodum. Doktor zofran vermişti bir gram faydası olmadı. Benim 5. Ayın sonuna doğru geçti. Geçti ve yerini mutsuzluk tatsızlık hayattan keyif alamamaya bıraktı.

O 9 ay bulantı çeken şanssız vatandaşlardan im bende Benim 7.ayda geçti sanmıştım ama hala devam ediyor malesef ve 6.aydan beri doktorym prilam da kullandirmiuor bırakmamı soyledi

6 haftalık başlayan bulantılarım tam 19. haftaya kadar yoğun sürdü. ara ara yoklasa da çok şükür günüme.

Kızlar 2.5 aylık gebeyim 1 aydır haftanın neredeyse 4 gunu agır gecırmeye basladım. Kuru bulantı genelde kusamıyorum sürekli sislik hali depresiz halsiz haldeyim 3 kez acile kaldırıldım serum sonrası taşikardi meydana geldi carpıntıdan uyuyamadım.ekşime gecen haftalar da cok yogundu yeni gecti.
Biliyorum herkeste farklı ama ablam bi gun uyanacaksın hersey gecmiş olacak dedi
Sizin bulantılarınız şikayetleriniz nezaman bitti? Ne olur moral verin tost ceviz yogurt yemekden içim cıktı tiksinmekden yoruldum :KK43: prilam rennie gaiscon kullanıyorum
Rabbim sifa versin limonlu soda hafifletti benim kusmami canim 3.ayda veya 4.ayda tamamen geciyor inseALLAH sendede gecer canini skma dedigim gibi limonlu soda bastiriyor mideyi

X