Bulaşık Makineleri BULAŞIK MAKİNESİ ALACAĞIM LÜTFEN YARDIM..

zulal62

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2014
28
7
33
Selam kızlar

bulasık makınesı almak istiyorum gerçi butun beyaz esyalarımı alacagım ama baslıga uygun olsun dıye yazıyorum. Bosch dusunuyorum ama bır suru modelı var hangısı daha kullanıslı bilemiyorum 5 kg istiyorum yardımmmmmmmmmm...:KK43:

Benimki beko 3 programla ve memnunum.sans isi beyaz esya

ben bosch 3 programlı çok memnnunum. 50 ve 70 derecelik bide 55 dakikalık var kısa programı bi kez kullandım o pek iyi yıkamıyor ama bayramlarda tatlı tabakları için falan ideal olabilir. Normalde 50 dereceliği kullanıyorum iyiki bosch almışım

ben arcelik kullanıyorum 4programlı ama sadece 2porgramı kullanılıyor bence çok porgramlı gereksiz boch ıyı markadır ama daha uyguna aynı ozelliklere sahip makina bulabilirsin bence

Selam kızlar

bulasık makınesı almak istiyorum gerçi butun beyaz esyalarımı alacagım ama baslıga uygun olsun dıye yazıyorum. Bosch dusunuyorum ama bır suru modelı var hangısı daha kullanıslı bilemiyorum 5 kg istiyorum yardımmmmmmmmmm...:KK43:

Selam makinenizi aldınız mı ? :)
Almadıysanız Siemens öneririm. Alman üretimli modellerinden tabi. Bosch için bardakları çok çiziyor diye biliyorum. (ikiside aynı kaliteli markalar ama araştırmama bağlı olarak yazdım) AEG de olabilir :)
Ayrıca alacağınız ürün kesinlikle çelik olsun.

Selam kızlar

pek dijital olanları önermem cünkü sahıp oldugu teknık ozellıklerın yogunlugu sebebıyle cabuk bozulabılıyor

ariston en güzeli pahalı olunca illaki iyi olmuyor ariston hem ucuz hem de çok kaliteli

Şimdiki aklım olsa kesin bundan alırdım..

Gardrop tipi smeg

C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_st2fabro.jpg

X